Author Topic: NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(  (Read 10655 times)

Sycylius

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« on: 10 September 2006, 20:43:53 »
Zakupilem gre,zainstalowalem bez większych problemów,z botami tez gram bez większych problemów ale gdy chce sie połączyc z jakims serverem to jest juz masakra,prawie zawsze próba połączenia konczy sie komunikatem "połączenie nieudane" po długim czekaniu na wczytanie sie mapy,raz gdy juz sie połączyłem przeszedlem sie kawałek i zaraz znowu połączenie nieudane noz kur*aaaaaaaaaaaaaaaaa,kur*ica mnie zaraz strzeli,kupiłem gre tylko po to aby sobie pograc przez neta ale za cholere nie moge wejsc na zaden server prosze pomózcie mi!!!

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #1 on: 11 September 2006, 10:08:00 »
jkie masz łącze jaki sprzęt

Sycylius

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #2 on: 11 September 2006, 14:21:49 »
Mój komp to Geforce 5600 128mb,768ram,Pentium 4 2.4 łącze to Toya 512

zzomek

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #3 on: 16 October 2006, 15:01:51 »
ja mam tez ten sam problem gram na najnizszych detalach z botami sie nie tnie mam 512kb/s i tez "polaczenie nie udane" nawed jak naciskam cofnij do menu to samo "polaczenie nie udane" i co kolwiek nacisne to samo tylko esc pomaga pomozcie

asn

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #4 on: 16 October 2006, 19:58:58 »
to nie jest wina sprzetu! sadze ze powodem jest ostatni patch tez mialem takie komunikaty. musisz skasowac lub wycic configi itp a nastepnie wlaczyc gre i czekac az sie sciagnie patch a nasetpnie ustawic sobie config. Pozdro

Plazma

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #5 on: 16 October 2006, 23:10:41 »
To jest związane z małą ilością ramu i lagami. Małem tak jak grałem w cod-a kiedy miałem 128mb ram.

kolotz

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #6 on: 17 October 2006, 17:01:04 »
Witam, od wczoraj mam ten sam problem "polaczenie nie udane". Mam 1024mb ram`u wiec to nie jest powodem braku polaczenia, poza tym od okolo 14 dni nie mialem z tym zadnego problemu. assasin: jakie pliki nalezy usunac? Wywalilem redorchestra.ini ale problem dalej ten sam :( Przeinstalowalem cala gre i tez nic. Prosze o pomoc i z gory dziekuje

viatrova

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #7 on: 17 October 2006, 17:34:29 »
ok wiec sprawa wyglada nastepujaco (zadne lagi, malo ramu, czy tez kosmici - nie wprowadzajcie w blad jesli nie jestescie pewni) - jesli podczas proby polaczenia do serverow wyskakuje blad z podwojnym opisem "blad polaczenia" - to u osob ktore maja zainstalowane narzedzie sdk (edytor map) nalezy je usunac. w tym celu przechodzi sie w steamie do zakladki tools i stad wybiera przy sdk zdaje sie: "delate local contest". Porada ze strony tworcow RO.

kolotz

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #8 on: 17 October 2006, 17:44:42 »
viatrova: wielkie dzieki, dziala :)

MalyPL

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #9 on: 18 October 2006, 07:52:52 »
Ja zrobiłem coś takiego, mimo że to chodzi o update Steam'a ale zadziałało. Kłopoty zaczęły się u mnie po update i do dzisiaj nie mogłem wejść na żaden serwer.

Possible Suggestions


If you continue to have problems updating Steam, please exit from Steam, and then delete the following files from your Steam directory.

C:\Program Files\Steam\Steam.dll
C:\Program Files\Steam\SteamUI.dll
C:\Program Files\Steam\ClientRegistry.Blob

Goral

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #10 on: 18 October 2006, 08:30:21 »
U mnie zadziałało to:
W razie problemów z podłączeniem się do serwerów należy skopiować plik steam.dll z katalogu Steam do katalogu Steam\steamapps\common\red orchestra\System

viatrova

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #11 on: 18 October 2006, 16:06:20 »
U mnie wskazowki przytoczone przez gorala i malego nie daly rezultatu wiec zostalo usunac sdk. Jak widac nie ma 1 rozwiazania na dzien dzisiejszy - problem jest bardziej zlozony stad pozostaje probowac ktorejs z 3 porad do skutku.

Goral

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #12 on: 18 October 2006, 17:16:08 »
Ważne, że któraś zadziałała :)

Sycylius

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #13 on: 01 November 2006, 13:28:37 »
Gdzie jest folder steama?Mam tylko folder RO.Skopiowalem plik steam.dll nie pomoglo.Teraz skasowalem te pliki które kazał mały moze pomoze,mam taką nadzieje...

Damian16v

  • Guest
NIe moge sie połączyc z server POMOCY:(
« Reply #14 on: 01 November 2006, 13:53:35 »
Wczoraj po ściągnięci 1szej łatki pomogło i gra się uruchomiła...
Dziś znowu klapa- nie działa, gdy zrobiłem obydwie rzeczy steam zaczął sam się ( znowu ) aktutalizować ale dupa z tego wyszła...

Oznacza to że muszę pobrać kolejną łatkę ( tj nową) żeby gra działa może?