Author Topic: Onet.pl  (Read 18702 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Onet.pl
« Reply #45 on: 24 October 2011, 17:58:27 »
A podziekowac,podziękowac działa,jak nalezy ;)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Onet.pl
« Reply #46 on: 24 October 2011, 18:42:15 »
Ponieważ widać popyt na ten programik i jest dowód w postaci zadowolonych użytkowników że to działa i nie jest żadnym "trojanem" to przynajmniej do czasu uruchomienia nowego Mapowiska na tej stronie przyklejam w "Pomocy technicznej" wątek który posiada w/w program w załączniku do ściągnięcia, dla zainteresowanych szukajcie na górze w Pomocy technicznej :)

Bohun

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #47 on: 24 October 2011, 19:50:03 »
Też zainstalowałem i jest gut :)

Wrona

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #48 on: 24 October 2011, 19:53:19 »
Działa bez najmniejszych problemów do tej pory...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Onet.pl
« Reply #49 on: 24 October 2011, 22:03:57 »
Ok z powodu niedopatrzenia w ustawieniach nie mogliście widzieć tego załącznika ale juz naprawione więc sprawdżcie jeszcze raz bo do tej pory wyświetlono ten mój "pusty" post ponad 50 razy  ;D

Weffels

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #50 on: 25 October 2011, 12:55:10 »
HEHE  no rzeczywiście klimacik się polepszył  ;D

Dziadek

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #51 on: 07 November 2011, 08:33:23 »
Już śpieszę z wytłumaczeniem ,czemu twierdzę , że ta gra to kiepski żart.
Od tygodnia gram codziennie w BF3 i z całą odpowiedzialnością twierdzę ,że
RO 2 wygląda przy BF3 jak kocia kupka przy torcie czekoladowym.
Wygląda jakby ją robiły dzieci z gimnazjum.
Przenikanie przez przedmioty, widok wnętrza ciała i cała masa niedoróbek
spowodowały ,że gra znika z mojego komputera na zawsze.
Szkoda nerwów.
Jutro wychodzi MW3 - to będzie coś !

Pozdrawiam

Bohun

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #52 on: 07 November 2011, 09:12:33 »
To wypadaj z tego forum. A BF3 to nawet kijem bym nie tknął.

Dziadek rozwinął swoją myśl tak jak prosiłeś. Więc przymij ją do wiadomości i odpisz stosownie albo wcale - S.

Jego wypowiedź uważasz za odpowiedź? To wygląda jak jakaś prowokacja. Przenikanie postaci wiadomo dlaczego tak zrobiono, przenikanie przedmiotów, w jedynce też to było może ktoś już to zapomniał strzelców z głową w dnie okopu. Jeżeli dla kogoś sie liczy w grze głownie grafika to jest żałosny. A BF3 nie jest wiele lepsza od jakiejś arkadówki - ale dla mnie ta gra jest jeszcze bardziej żałosna niż wypowiedz do której się odniosłem. Takie gry mają swoich amatorów, ale niech oni nie obrażają graczy RO.   
« Last Edit: 07 November 2011, 21:51:15 by Shock »

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Onet.pl
« Reply #53 on: 07 November 2011, 13:11:42 »
Widzę, że onet tutaj to nie tylko nazwa tematu, na obrzucenie błotem zawsze się czas znajdzie. Wyluzujcie... bohaterzy wirtualnej ojczyzny.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Onet.pl
« Reply #54 on: 07 November 2011, 16:38:31 »
To wypadaj z tego forum. A BF3 to nawet kijem bym nie tknął.
[...]Takie gry mają swoich amatorów, ale niech oni nie obrażają graczy RO.   


Ta wypowiedź chyba nie obraża GRACZY RO2 tylko jest ustosunkowaniem do samego produktu. Póki ktoś nie złamie zasad Regulaminu używa Forum jak długo chce (oczywistością jest że raczej bez sensu wypowiadać się na Forum tytułu z którym się nie chce mieć nic wspólnego, ale wedle woli). Tym różnimy się (a przynajmniej Administracja i Moderatorzy do tego dążą) od np. BF-owskich "sajtów" że u nas poziom wypowiedzi powinien być zachowany w stopniu wysokim, jak jest coś "niehalo" to patrz Regulamin.
Tyle, podkreślę jeszcze raz patrz Regulamin a w tym punkt o osobistych "wycieczkach".
Kropka .

Shock

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #55 on: 07 November 2011, 21:52:45 »
Oba produkty są dla graczy, trochę szacunku do siebie nie zaszkodzi.

Każdy mam prawo krytykowac swój ulubiony produkt czy inny ale niech robi to merytorycznie.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Onet.pl
« Reply #56 on: 10 November 2011, 22:55:05 »
Dawno mnie nie było więc witam po dłuższej przerwie. Uprawiajac wolny artystyczny zawód czasami odcinam się od świata. Na stronie www która jest pod moim avatarem możecie zobaczyś co robię.( nie wiem czy admini mnie nie zbanują za autoreklame) Widzę ze temat ten przerodził się w dyskusje o wyższości jednej gry nad drugą. Po pewnym czasie grając w RO2 i BF3,  moje spostrzeżenia są takie.
Grafika
BF3- duży plus, jest ładnie i kolorowo ,optymalizacja spoko, troche plastik ale naprawde jest fajnie.
RO2 - trochę siermiężnie ale ujdzie, optymalizacja skopana bardzo, jak na efekty , które mamy na ekranie.
Dźwięk
RO 2 moim zdaniem wygrywa ( te dudnienie butów po betonie i odgłosy broni), w BF3 jest takie pyk pyk pyk , ale może współczesna broń tak brzmi, nie wiem bo nie byłem ostatnio na żadnej wojnie.
Mapy
BF 3- fajne mapki ale niektóre nie nadają się  do gry na 64 graczy, jak ktoś gra to wie które.
RO2- mapy spoko na każdą ilość graczy
I teraz najwazniejsze KLIMAT
BF- czasami jest tak piekna rozpierducha że az w fotel wgniata. Multum pojazdów i gadżetów przyprawia o zawrót głowy. Niestety często wkrada się wielki chaos, bo mało kto gra druzynowo. Kolesie czołgają się przez pół mapy, żeby zabić cie przy własnej bazie startowej. Tak więc wpadasz do gry giniesz , innym razem wpadasz i rządzisz, różnie bywa. Akcje jeden na jeden, akurat mnie nie przyprawiaja o zawał serca, kto pierwszy strzeli w czachę ten wygrywa, za pare sekund znowu jesteś na polu walki więc konsekwencje prawie żadne. Bierzesz mechaniora wsiadasz do czołgu i nabijasz punkty. Skoki z wysokich skał, pływanie, jeżdzenie pojazdami , lot odrzutowcem , szał ciał i jak na BF-a przystało trzyma to wszystko wysoki poziom.
RO2- klimat surowy , ale nie ma co sie dziwić w końcu inny konflikt. Intensywność mniejsza, za to okraszona niezwykłym szczesciem, kiedy z jatki wychodzimy jednak żywi. Akcje jeden vs jeden genialne (te samotne przemierzanie korytarzy na terenie gdzie może byc wróg , aż ciary przechodzą po plecach). Nagle ktoś wypada i ..... albo ty albo on. Nie raz mi się zdarzyło że czekajac na odrodzenie te kilkanaście sekund, czułem, że wszystko stracone i już nie wygramy. A minusy to, za mało pojazdów, i powinno być trochę więcej map ,które mogłyby być bardziej otwarte, masakra murowana. No i dla klimatu dobrze że jest ten fix z nativem bo słabo to wygląda w oryginale.
PS: RO 2 zaczęła mnie nużyć po 88 h grania , a BF3 po 13h. Może dlatego że wcześniej byłem wielkim fanem  BF-a i nie wiedziałem o istnieniu RO.
« Last Edit: 10 November 2011, 23:14:51 by ryszka »


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Onet.pl
« Reply #57 on: 11 November 2011, 08:37:45 »

PS: RO 2 zaczęła mnie nużyć po 88 h grania , a BF3 po 13h.

bo Królowa jest tylko jedna ! i nie chodzi mi o Queen Freddiego ani - tfuuuu - Dode :)