Author Topic: Onet.pl  (Read 18994 times)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Onet.pl
« Reply #30 on: 22 October 2011, 23:24:55 »
Zauważyłem że wielu z nas narzeka na produkt , w który i tak każdy tutaj gra . Oczywiście wszyscy mają  prawo narzekac. Ja sam w niektórych wątkach na tym forum też to robiłem. Ale myślę  sobie tak . RO2 jest niezła, bo po pierwsze, stara się dorównać legendzie swojej poprzedniczki , chociaz siła pierwszej części leżala w modach. Wszyscy czekamy na przeróbki do RO2 i po cichu wierzymy że dzieki nim, będzie to gra na wiele miesięcy, jak nie lat. Po drugie wielu fanów innych strzelanek, zakochało się w tym często paczowanym niedorobionym dziele. Przykładem jestem ja, Battlefield był powtarzam BYŁ moim idolem. Po trzecie nie wiem jak popularność RED Orchestry 2 będzie się miała do premiery BF3 i Modern coś tam, ale ja na pewno zostanę i grać będę. A po czwarte na moim własym przykładzie, widzę że przedwczesne wydanie gry, w obawie przed premierami konkurencji, było dobrym posunięciem marketingowym. Gdyby BF i RO 2 wyszło w tym samym czasie , to na pewno grałbym w to pierwsze. A tak z braku laku kupiłem  znaczy ODKRYŁEM RO 2 i mogę walić wam headshoty , jest naprawdę bomba.
pozdrawiam lecę grać
« Last Edit: 23 October 2011, 00:42:56 by ryszka »


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Onet.pl
« Reply #31 on: 23 October 2011, 08:54:48 »

-Chyba nie ma rykoszetów...od jakiś metalowych konstrukcji nie wiem czy dobrze mi się kojarzy ale w RO1 było coś takiego\

przypomniały mi się czasy kiedy to parę razy zginąłem jako piechota rozwalony przez AP który zrykoszetował od czołgu obok :) parę razy też zdarzyło mi się, że p4 z którym pstrykałem się burta w burtę sam się zniszczył swoim pociskiem odbitym od pancerza mojego t34... w 2 jeszcze czegoś takiego nie widziałem

Bohun

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #32 on: 23 October 2011, 09:14:46 »
Moim zdaniem RO2 nie tylko dorównuje jedynce ale jest po prostu lepsza. Dwie rzeczy diametralnie zmieniają rozgrywkę - możliwość włażenia przez okna i system ran. W jedynce to było raczej jak pojedynek rewolwerowców - kto dostał pierwszy odpadał, tutaj nawet śmiertelnie zraniony może zrewanżować się tym samym, co powoduje, że trzeba grać trochę ostrożniej. Ale najbardziej co mi się podoba to tryb countdown - coś czego brakowało mi w jedynce (choć były jakieś próby stworzenia trybu realizm poprzez ustawienia serwera, ale to nie to).

pprzemo66

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #33 on: 23 October 2011, 13:54:17 »
Jak dodadza rykoszety,nowe pojazdy [czolgi/transportery],mapki,bronie [np:dzialo ppanc] i zminimalizuja cziterstwo to bedzie super hiper gierka.Narazie do RO1 wiele jej brakuje.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Onet.pl
« Reply #34 on: 23 October 2011, 14:50:42 »
Bohun, dodaj jeszcze inne fajne rzeczy których nie było w 1, chociażby to że w końcu 10 cm murki nie blokują piechoty, drzewa i inne pierdoły czołgów, no i penetracja - pamiętasz że w jedynce można było się schować nawet przed ostrzałem z czołgu za np wiszącym na sznurku praniem :)

Radzisław

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #35 on: 23 October 2011, 15:00:51 »
Moim zdaniem RO2 nie tylko dorównuje jedynce ale jest po prostu lepsza. Dwie rzeczy diametralnie zmieniają rozgrywkę - możliwość włażenia przez okna i system ran. W jedynce to było raczej jak pojedynek rewolwerowców - kto dostał pierwszy odpadał, tutaj nawet śmiertelnie zraniony może zrewanżować się tym samym, co powoduje, że trzeba grać trochę ostrożniej. Ale najbardziej co mi się podoba to tryb countdown - coś czego brakowało mi w jedynce (choć były jakieś próby stworzenia trybu realizm poprzez ustawienia serwera, ale to nie to).

 Lepsza to będzie po kilku dużych łatach.W których dodadzą więcej pojazdów, wyje.... Angielsko- rusko-Niemieckie  akcenty rodem z Coda.Utrudnią system celowania,który jest łatwy w obsłudze(nie ma wymiany ognia z Ro1,po prostu łatwiej jest trafić i naprawdę trzeba być likiem kompletnym żeby spudłować choćby ze 100 m takim karabinem).

 Sam system obrażeń  zrobiony jest naprawdę spoko ,jednak leczenie 3 sekundowe  przyprawia o uśmiech politowania(czym się tu jarać?).
 Więc napiszę  tak. Wyobraź sobie że wychodzi Ro 1 na nowym silniku(UT 3 ), zaraz potem Ro2 w tej formie jaką ma obecnie... Która by ci bardziej pasowała??
   Porównywanie obu części jest nie  na miejscu, inne silniki graficzne(choć przeskakiwanie murków i okien, jest wykonalne na starym Ro przykład DH,tylko nikt  tak naprawdę nie przerabiał Ro pod tym kontem). Według mnie to czego Ro2 brakuje to klimatu z jedynki.Mimo że jestem fanem całej serii>
« Last Edit: 23 October 2011, 15:10:00 by Radzisław »

Heniu

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #36 on: 23 October 2011, 16:12:24 »
Pojazdy dodadzą.
Nie wywalą angielsko-niemieckich akcentów rodem z coda.
Nie utrudnią systemu celowania.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Onet.pl
« Reply #37 on: 23 October 2011, 16:56:45 »

Nie wywalą angielsko-niemieckich akcentów rodem z coda.


wywalać nie muszą, kto chce nie słucha tego bełkotu. wystarczyłoby żeby dodali przełączanie języków z poziomu opcji gry. w tej chwili ten skrypcik do przełączania języków ratuje temat. nie zmienia tylko odpowiedzi z radia ale to da się przeżyć...

Radzisław

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #38 on: 23 October 2011, 18:57:15 »
Pojazdy dodadzą.
Nie wywalą angielsko-niemieckich akcentów rodem z coda.
Nie utrudnią systemu celowania.
   

- Pojazdy muszą dodać, inaczej ....Chyba nie muszę kończyć?
- Jeśli masz takie w 100% przekonanie że zostawią ten bełkot(bez możliwości wyłączenia go w opcjach), to naprawdę redukuje  klimat!!!
- System celowania jest łatwy,za łatwy.Za szybko się ginie, praktycznie wymiana ognia z Ro1 nie istnieje.Tylko przykładasz broń do oka, zoom i nieboszczyk, bądź ciężko ranny. Takie rozwiązanie kompletnie zniszczyło ducha Ro 1. Jakieś te walki szybkie a to niszczy kompletnie miodność gry(które wyróżniały Ro pośród kolejnych klonów o II wś) i wiele innych rozwiązań jak np. System drużynowy, który w obecnej formie jest bezsensu!

  No ale co ja tam mogę wiedzieć w obliczu pro-graczy :o .Tylko pamiętajcie że jeszcze w stare poczciwe Ro, ludzie grają i grać będą ,mimo starego silnika, giera nadal cieszy i co najważniejsze ma ten surowy klimacik.Którego nowa odsłona obecnie na tym etapie (moim zdaniem) nie posiada!  :-\
« Last Edit: 23 October 2011, 19:00:26 by Radzisław »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Onet.pl
« Reply #39 on: 23 October 2011, 19:33:20 »
No ale dla czego sobie sam nie zmienisz języków, przecież wałkowaliśmy już ten temat .

Masz tu po raz kolejny link do skryptu który zmienia języki na narodowe :

https://rapidshare.com/#!download|153l34|3524603824|RO2_Language_Fixer.exe|294|R~63CB55FD133E3D01E388319489F7DE19|0|0

pzdr

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Onet.pl
« Reply #40 on: 23 October 2011, 21:13:20 »
Jak to podmienić,jeżeli moge wiedzieć?

Vuko

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #41 on: 23 October 2011, 22:07:39 »
Klikasz na ikonke, szukasz folderu steam w program files klikasz na niego i dajesz dalej czy coś takiego i powinno wyskoczyc okienko w którym bedzie pisać change german i roll back dajesz pierwsze i masz.Gra nabiera po tym dużo dużo wiekszego klimatu napisy komend zostają po polsku.
« Last Edit: 23 October 2011, 22:11:16 by Vuko »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Onet.pl
« Reply #42 on: 23 October 2011, 22:58:31 »
Samego folderu steam,czy stemapps/common etc?

Vuko

  • Guest
Odp: Onet.pl
« Reply #43 on: 23 October 2011, 23:00:29 »
Samego folderu.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Onet.pl
« Reply #44 on: 24 October 2011, 11:05:29 »
Vuko ogarnął pod moją nieobecność.
 I jak dałeś radę Pobor? szprechają ci już kamraden ?