Author Topic: Językowe pliki dźwiękowe  (Read 15935 times)

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #30 on: 08 October 2011, 18:08:33 »
The link is incorrect.

aK-47

  • Guest
« Last Edit: 08 October 2011, 18:51:41 by trawiator »

Wrona

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #32 on: 08 October 2011, 20:22:06 »
Spoko loco, ale nie chciałbym zaliczyć bana od VAC, albo PB. Tak jak mam teraz jest git i spokojnie mogę czekać na poprawkę od TWI, tudzież mody.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #33 on: 09 October 2011, 15:41:02 »
Działa :) Pograłem krótko, ale bana żadnego nie dostałem :)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #34 on: 09 October 2011, 16:11:09 »
Spoko loco, ale nie chciałbym zaliczyć bana od VAC, albo PB. Tak jak mam teraz jest git i spokojnie mogę czekać na poprawkę od TWI, tudzież mody.
Nie bój żaby, ja gram na tym od początku i jest okej, poza tym znam przynajmniej 5 osób które też z tym grają i też jest okej. Link pochodzi z oficjalnego forum TWI (skrypt był linkowany przez kilku graczy pod rożnymi adresami ) i tam również nikt nie pisał o jakiś banach itp..

Wrona

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #35 on: 09 October 2011, 22:25:25 »
Czyli na 100% mogę zarzucić język gry angielski + skrypt i nie będzie poruty? Jeśli tak, to zrobię to gdy mnie najdzie chęć grania Sowietami.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #36 on: 09 October 2011, 22:41:47 »
Język gry masz jaki ustawisz, ale Niemcy gadają po niemiecku, a Ruskie po rosyjsku. Klikasz exe, wskazujesz ścieżkę do steama na Twoim kompie i po sekundzie masz normalny język. Nie ma wrzasków jak w polskiej wersji i tekstów typu "idź ssać cycek Hitlera". Ten co to wymyślił to musi mieć nieźle zryty łeb. Bardzo polecam to rozwiązanie, jest jak w jedynce wreszcie, z umiarem i klasą :)

Rabus71

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #37 on: 09 October 2011, 23:41:08 »
Bardzo fajna sprawa też jestem zadowolony ,dzięki wojacy !

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #38 on: 10 October 2011, 11:31:08 »
Ja trochę z innej beczki. Zmieniłem język gry na angielski ze względu na czarny ekran. Dzisiaj troche z nudów trochę z głupoty postanowiłem sprawdzić ,czy jak znów będę chciał mieć polski to od nowa musi sie ściągnąc ta wersja. Zmieniło mi na polski bez problemów ale gra nie chciała sie uruchomić . Napisane było że nie może znaleźć jakiekoś ini files. Zmieniam więc wersje znowu na angola , a tu niespodzianka 2,4 gb jeszcze raz musze zassac i własnie to robie,. Troche to głupie i nie wiem czemu polska wresja nie chce się uruchomić. A tego fixa sprawdzę później bo miło mieć nativ hej.


BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #39 on: 10 October 2011, 12:08:37 »
Musisz ściągnąć, pliki się podmieniają widocznie, więc za każdym razem czekasz. Ja zainstalowałem angielski, później polski chciałem sprawdzić czy już działa, znowu błąd i ponownie angielski. Trzy godziny w sobotę poszły, a mogły się nabijać staty :)

AdRain

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #40 on: 10 October 2011, 12:30:05 »
Ja trochę z innej beczki. Zmieniłem język gry na angielski ze względu na czarny ekran. Dzisiaj troche z nudów trochę z głupoty postanowiłem sprawdzić ,czy jak znów będę chciał mieć polski to od nowa musi sie ściągnąc ta wersja. Zmieniło mi na polski bez problemów ale gra nie chciała sie uruchomić . Napisane było że nie może znaleźć jakiekoś ini files. Zmieniam więc wersje znowu na angola , a tu niespodzianka 2,4 gb jeszcze raz musze zassac i własnie to robie,. Troche to głupie i nie wiem czemu polska wresja nie chce się uruchomić. A tego fixa sprawdzę później bo miło mieć nativ hej.

po zmianie wersji, najlepiej zweryfikować jeszcze pliki gry w steamie, i to czego by nie było by automatycznie steam dociągnął. Także gra powinna chodzić,

Pytanie z innej beczki, ściągnąłem ten "Language Fixer" klikam change to german/russian i niestety, nie ma żadnej zmiany, nic się nie dzieje, dalej mówią po angielsku (wszystkie kwestie), gdzie to muszę dokładnie zainstalować do jakiego folderu?

Ozir

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #41 on: 10 October 2011, 17:33:30 »
Ktoś już wie czy naprowiony jest problem z czarnym ekranem w wersji polskiej?

AdRain

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #42 on: 10 October 2011, 17:48:13 »
Ktoś już wie czy naprowiony jest problem z czarnym ekranem w wersji polskiej?

off top

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #43 on: 10 October 2011, 18:02:58 »
gdzie to muszę dokładnie zainstalować do jakiego folderu?

Uruchamiasz program, wskazujesz folder STEAM, klikasz change to german (zmienia niemcow na niemiecki i ruskich na rosyjski czyli tak jak powinno być) i to wszystko. Wersja językowa gry nie ma tu znaczenia. Nie ważne czy masz po polsku, angielsku czy chińsku. Po zmianie obie nacje będą mówiły w swoich własnych językach.