Author Topic: Językowe pliki dźwiękowe  (Read 15939 times)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #15 on: 17 September 2011, 19:41:49 »
ps, nie kupię gry dopóki faszyści i sowieci nie będą mówili w swoich językach ... ochotników angielskich w piechocie niemieckiej nie było, u ruskich chyba też ...

Ale po polsku już trochę pasuje. Ślązacy albo blond Mazowszanie siłą (albo ci pierwsi dobrowolnie) do niemczurów wciągnięci. W Armii Czerwonej podobnie.
« Last Edit: 17 September 2011, 19:46:22 by Rozumny(PL) »
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #16 on: 17 September 2011, 21:14:04 »
Dobra dobra, szkopy mają mówić po niemiecku inaczej to nie szkopy !
« Last Edit: 18 September 2011, 10:02:29 by Shock »

IgraSov

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #17 on: 17 September 2011, 23:03:13 »
ps, nie kupię gry dopóki faszyści i sowieci nie będą mówili w swoich językach ... ochotników angielskich w piechocie niemieckiej nie było, u ruskich chyba też ...
Wyłącz głośniki to będziesz miał głuchoniemych ochotników... :)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #18 on: 18 September 2011, 07:04:41 »
:) Pół a nawet ćwierć środek. poczekam aż TWI nauczy ich mówić..
« Last Edit: 18 September 2011, 10:02:45 by Shock »

Wawer

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #19 on: 18 September 2011, 13:51:53 »
:) Pół a nawet ćwierć środek. poczekam aż TWI nauczy ich mówić..
To poczekaj i przestań jęczeć na forum. Gry nawet nie kupiłeś a wszędzie żalisz się jakby ci ktoś krzywdę zrobił.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #20 on: 18 September 2011, 14:54:01 »

A no zrobili mi krzywdę bo zapowiadali piękną grę, a wyszedł przeciętniak jak na razie. 

Forum z tego co wiem służy do wyrażania opinii i wymiany poglądów. Ty sobie możesz pisać, że jest kul, dźezi i gruwi,a ja mam takie samo prawo do pisania, co mi się nie podoba.
A jak nie masz ochoty słuchać mojego "jęczenia" to mnie zbanuj i będziesz miał spokój. A i nie zapomnij o banie dla reszty jęczących...

Wawer

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #21 on: 18 September 2011, 15:12:52 »
Nie mogę Cię zbanować bo jestem tutaj zwykłym użytkownikiem tak jak Ty. A nawet gdybym mógł nie zrobiłbym tego bo jak sam napisałeś forum służy wymianie opinii. Śmieszy mnie jednak fakt, że wypowiadasz się wielokrotnie i jednoznacznie negatywnie na temat produktu, którego nie miałeś okazji użyć. Wiele osób na tym forum odnosi się rzetelnie właśnie dlatego, że grę zakupili. I ich "jęczenie", a także moje negatywne odczucia dotyczące gry są w mojej opinii w pełni uzasadnione. Ty natomiast nic do tematu nie wnosisz.

Apos

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #22 on: 18 September 2011, 15:16:18 »
@Apos - no tak, kolejny to dowód na to, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Szkoda, bo niedopracowany produkt już psuje opinię na starcie. Wiele ludzi nie sięgnie po to bo gdzieś usłyszą lub przeczytają, że to dziadostwo. Faktem jest, że TWI już w przypadku jedynki pokazało, że dba o swoje dziecko. Pozostaje trzymać kciuki za to, że i tym razem tak będzie i gra rzeczywiście osiągnie status skończonej, tak jak piszesz. Bardzo bym chciał aby tak było, bo też długo czekałem na nią...

ps, nie kupię gry dopóki faszyści i sowieci nie będą mówili w swoich językach ... ochotników angielskich w piechocie niemieckiej nie było, u ruskich chyba też ...

Jesteś w błędzie
http://uk.pc.gamespy.com/pc/red-orchestra-heroes-of-stalingrad/1194575p1.html 4,5/5
http://www.gnd-tech.com/content/768-Red-Orchestra-2-Heroes-of-Stalingrad-Review 4.4/5
http://www.gamersguidetolife.com/2011/09/review-red-orchestra-2-heroes-of.html 9/10
http://www.steamcontests.com/2011/09/review-red-orchestra-2-heroes-of-stalingrad/ 10/10

gra dostaje wysokie oceny, wymaga tylko czasu aby załatać błędy i tak jak piszesz: znająć TWI nie porzucą supportu gry (jak to czyni obecnie większość developerów) i będą RO2 poprawiać.

Sprawa językowa - na dobrą sprawę jako niemiec w niemieckiej armii powinieneś rozumieć wypowiedzi swoich żołnierzy dlatego twój team mówi w Twoim języku i go rozumiesz, a przeciwnika już nie (chyba, że znasz język wroga). Jest to logiczne, ale nigdy nie dogodzisz. Jeżeli ktoś chce mieć full niemiecki/rosyjski powinien zastosować trick ze zmianą nazw plików i po kłopocie.

Molnar

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #23 on: 18 September 2011, 16:13:47 »
ochotników angielskich w piechocie niemieckiej nie było
Byli.

Ale faktem pozostaje, że powinna się pojawić opcja zmiany z poziomu menu.
Voice mod via SDK?


RO2 to taki przedsmak w wymaganiach przed BF3 (prywatna opinia)  ;)

Wawer

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #24 on: 18 September 2011, 16:23:40 »
Może coś z tymi językami zrobią. Bardzo na to liczę.
BF3 będzie miał podobne wymagania jak BF BC2 czyli tak na oko nieco mniejsze niż RO2 ;)

Vuko

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #25 on: 18 September 2011, 16:28:44 »
BF3 bedzie miał większe wymagania od BFBC2 i od RO2.

Wawer

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #26 on: 18 September 2011, 16:52:01 »
BF3 bedzie miał większe wymagania od BFBC2 i od RO2.
Grałeś w Betę BF3? Możesz powiedzieć coś więcej?

Ja z grafiką na full w BFBC2 mam o połowę więcej FPS niż w RO2 ze wszystkim w prawo.
Kumpel których grał w Betę BF3 twierdzi, że wielkiej rożnicy w wymaganiach pomiędzy BFBC2 a BF3 nie zauważył. Z tym, że z tego co wiem grali max 32 osoby, więc to się jeszcze może zmienić.

Wrona

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #27 on: 19 September 2011, 06:34:38 »
No, spróbowałem zmienić język Steam na niemiecki... Odpuściłem natychmiast, widząc, że chce zasysać na nowo całą grę... Pewnie niemiecka wersja jest pozbawiona krewki, rozczłonkowywania i ma złagodzone teksty, wolałem nie sprawdzać - w razie, jeśli mam rację musiałbym znowu ściągać - łącznie z próbą to jest prawie 16GB, chyba szkoda czasu.

Wrona

  • Guest
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #28 on: 08 October 2011, 15:34:16 »
Panowie, zmieniłem język gry na niemiecki i... daje takiego kopa klimatowi rozgrywki, aż się wspomnienia pierwszych meczyków RO1 pysznie odbijają. Praktycznie gram tylko Niemcami, więc wszystko jest cacy, tym bardziej, że skromnie mówiąc nie mam kłopotów z językiem tej nacji.
Aha: Krewka jest, więc wszystko spoczko.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Językowe pliki dźwiękowe
« Reply #29 on: 08 October 2011, 17:49:40 »
Dla tych którzy jeszcze o tym nie wiedzą, jest dostępny skrypt do zmiany języków na native tj na właściwe dla nacji. Jedyny nie zmieniony pozostaje odpowiedz batalionu na wezwanie arty, mortarów i samolotu. Link poniżej:

https://rapidshare.com/#!download|153l34|3524603824|RO2_Language_Fixer.exe|294|R~63CB55FD133E3D01E388319489F7DE19|0|0

Wystarczy wybrać folder steam i skrypt robi resztę sam. Działa.