Author Topic: Nowy patch-połowa września  (Read 57829 times)

daj5zl

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #45 on: 13 September 2006, 20:44:02 »
Ja bym chciał przedewszystkim żeby poprawili system penetracji pancerzy zgodnie z historycznymi parametrami, oraz mógłby by być jakiś radar zamiast tego kompasa, który wogóle sie nie przydaje. W tym radarze pojawiały by sie wykrzykniki albo inne specjalne symbole, które mówiły by nam gdzie i kto potrzebuje pomocy, czołgów czy panzerfaustów. Wiem że wtedy nie było by takie realistyczne ale takie gadanie need panzerfaust, need tank jest bez sensu bo nigdy nie wiadomo kto i gdzie tego potrzebuje. Po za tym to że słychać zołnierzy 100m od nas to i tak nie jest realistyczne.

AC| AdRain

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #46 on: 13 September 2006, 21:36:33 »
5zł pisze w niusie że to jest updejt nastawiony na wszelką infranterie :D więc wątpie ze bedzie poprawione cokolwiek z czołgami... chodź być może... no kompas.. wiesz to normalnie mi się ET przypomina....

ale wystarczy czytać z ką ktoś krzyczy pomocy... bo obok napisu wyskakuje napis skad została wysłana wiadomość np "near to tower" -.-

daj5zl

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #47 on: 13 September 2006, 21:45:53 »
ale i tak tego nikt nie slucha rozumiesz, jesli chodzi o proszenie o amunicje do rkm to jeszcze jeszcze bo widac znaczek na mapie gdzie sie znajduje ale takie komendy jak need panzerfaust, need tank czy someone blow this itd. wogole sie nie przydaja a co do tych czolgow to ja mowie tak wogole ze fajnie by byly gdyby takie cos zrobili...

mikeLL

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #48 on: 14 September 2006, 00:13:26 »
tu macie linka do calego changelog'a - info z wczoraj: http://www.redorchestragame.com/forum/showthread.php?t=12872

MrX

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #49 on: 14 September 2006, 01:17:29 »
Co by mogli jak dla mnie poprawić? Tylko walkę żołnierzy.......
Nie będę się skupiał na czołgach gdyż są strasnzie niedopracowane....

Chciałbym aby ta gra była jak najbardziej realistyczna....... lecz wiem, że jest granica między realistyczną grą a grą komputerową.
W realistyce byśmy nie mieli info że A zabił B..... ale niech ten element pozostanie. I tak jak inni też chciałbym ikonkę "heda" oraz oznaczenia strzału z broni wyborowej.
Ikonka trybu ognia wydaje mi sie zbędna. W końcu im mniej ikonek tym lepiej..... (realistyczniej).... A i tak nikt nie zmienia co chwile trybu ognia. Dodatkowo to jest tylko w STG44. Ponadto każdy zorientuje się jaki ma tryb po 1 naciśnieciu an spust.
Zapowiadana szybka zmiana broni jest dla mnie plusem jak i torba z magazynkami. Można powiedzieć, że realistycznejsze będą rozsypane magazynki..... Ale też nie można przesadzac ; ) ponadto niemcy mieli te specjalne kabury an zestawy magazynków ; ) więc gitara
Powinni poprawić realizm dynamiki żołnierza. Głupio to wygląda jak leży żołnierz i zgina się w pół strzelajac do góry. (połóżcie się na ziemie i spróbujcie strzelic serią do góry hehehehehe)
Poprawić wszystkie głupie małe błędy / podnoszenie granatów/ możliwosc posiadania granatow niemieckich i rosyjskich jednoczesnie / itd itp....
Ktoś tam chciał info z boku o ilosci pestek w magazynku - ja jestem temu przeciwny. W końcu trzymając broń nie wiemy ile jednak mamy? A im więcej sztucznych wskaźników tym mniejszy realizm........... O wiele mniejszy
Dodatkowo wprowadziłbym /rannych żołnierzy/ Jak ktoś dostał kulkę w ramię to niech już mu ten celownik mocno lata...
Jak ktoś dostał kulkę w nogę.... to niech już kuleje cały czas : ] Kulka w brzuch - niech już nie może biegać sprintem : ]
Oraz to ja powinienen decydowac ile pociskow chce zaladowac do snajpy........ Teraz niestety laduje tylko do pełna : /

pozdro

Mr.X_Mr.Y

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Nowy patch-połowa września
« Reply #50 on: 14 September 2006, 01:58:27 »
zapiszcie swoje User.ini tak na wszelki wypadek pod inna nazwa, a potem skaskujcie users.ini aby sie stworzylo od nowa

hmm troche poprawek jest
mysle ze patch bedzie albo w czwartiek wieczorem albo w piatek - aby ludzie mogli zassac patche,m pograc, powkurzac sie na to co nie dziala aby w poniedzialek koderzy naprawili bledy  i puslcili patcha w srode ;D

PrezesOi

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #51 on: 14 September 2006, 10:43:18 »
Ro Retail 1.022 - szczegółowa lista zmian

**Nowości**

- dodano niemiecki karabin półautomatyczny G41
- całkowicie nowe komendy głosowe Rosjan
- udoskonalona animacja biegu gracza
- nowy system podnoszenia amunicji. Amunicja upada teraz w pasach lub ładownicach zawierających cały zapas dla danej broni. Ta zmiana zastępuje wyrzucanie mnóstwa magazynków, co było mylące i utrudniało podniesienie przez gracza, tego czego chciał.
- na postać gracza bedą miały wpływ eksplozje granatów, artylerii, i pociski HE.
- dodano opcję oryginalnych (nie przetłumaczonych) nazw funkcji, tak jak we wczesnych wersjach gry
- nowe ikony śmierci przy zabiciach z panzerfausta i snajpera
- rosyjska wersja językowa
- ikona trybu ognia dla broni z taką możliwością (STG44)

**Optymalizacja**


- poprawiono renderowanie na Lyes Krovy

**Zmiany**

- jeżeli gracz próbuje oznaczyć cel dla artylerii, na mapie na której artyleria nie występuje, pojawi się specjalny komunikat. Ma to ułatwić zrozumienie nowym graczom, dlaczego nie działa artyleria gdy ją wzywają.
- gracze nie będący dowódcami, nie bedą dostawać informacji "Press Use to Call Arty" stojąc obok radia
- żołnierze z PTRD i panzerfaustem dostaną lornetki aby wskazywać odległe cele
- poprawiono animacje strzelania z STG44

**Poprawki**

- usunięto błąd w którym ciała zabitych robiły się czarne przed zniknięciem
- usunięto błąd nie wyświetlania opisu jednostki w trybie online
- naprawiono lokalizacje (przetłumaczone teksty), które błednie wyświetlały cele misji i ich opisy
- poprawiono bład polegający na nie pokazywaniu na mapie radia dostępnego dla obu stron
- poprawiono wiele związanych z mapą
- zmieniono nazwe pliku ini TC Mod z "UT2k4Mod.ini". Ten plik powinien być teraz nazywany ROMod.ini
- usunięto bląd, występujący w T34/76, polegający na niemożliwości wskazania przez dowódcę celu przez lornetkę
- naprawiono błąd animacji STG44 i MG34, w której "drgały" w sytuacji wciśniętego klawisza "Fire", dłużej niż trwała animacja strzału
- naprawiono błąd (oszustwo) polegający na "zamrożeniu" animacji iron sight w broniach półautomatycznych lub w trybie ognia półautomatycznego
- naprawiono błąd karabinu maszynowego sprzężonego z działem czołgu - jeżeli wciśnięto strzał podczas przeładowywania magazynka, następował samoczynny ogień ciągły, aż do wyczerpania amunicji
- poprawiono błąd automatycznego podnoszenia broni i amunicji jeżeli gracz ich "dotykał" w momencie ich znikania
- poprawiono błąd, występujący gdy gracz wyrzucał broń, którą miał "na plecach", a gra wyświatlała dalej tą broń
- poprawiono błąd w którum można było strzelić z działa czołgowego w dolną część wieży Pantery, i pocisk przelatywał na wylot nie czyniąc żadnych uszkodzeń
- usunięto błąd z "niewidzialnym" bagnetem, występujący jeżeli wciśnięto zakładanie bagnetu podczas zadawania ciosu kolbą
- usunięto rózne błedy związane z bagnetem (używane jako oszustwa)
- usunięto błąd (oszustwo) natychmiastowego zakładania/zdejmowania bagnetu, które działało, gdy wciśnięto klawisz bagnetu podczas zmiany broni
- usunięto bład z klawiszem kanału we francuskiej wersji językowej

tłumaczenie ©PrezesOi

Zdzira

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #52 on: 14 September 2006, 10:57:47 »
no nie... ;p

ogólnie dobry paczior ;)

JUHA

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #53 on: 14 September 2006, 12:18:14 »
W koncu nie bedzie trzeba pol godziny zbierac magazynkow z ziemi... i dobrze, ze patchy do RO nie robi EA & Dice ;)
A teraz pytanie od osoby, ktora do tej pory nie przepadala za grami "Steam`owymi". Patcha bede musial instalowac recznie czy to bedzie "automatik"?


P.S. @ MikeLL - pw.

PrezesOi

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #54 on: 14 September 2006, 12:43:34 »
full automat-po prostu pewnego razu gdy uruchomisz STEAMa, ikona w systrayu ("koło zegarka"), bedzie wygladac tak:

dopoki gra nie bedzie zaktualizowana.

daj5zl

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #55 on: 14 September 2006, 14:52:50 »
ooo bardzo dobrze ze poprawili ten bug z "zamrozeniem" animacji iron sight bo mi sie to czesto zdarzalo a  wtedy jest bardzo latwo trafic nawet z dalekiej odleglosci...

B!G M00N

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #56 on: 14 September 2006, 15:04:43 »
Ale poprawek do czołgów to za dużo nie ma. Nie dostali takiej informacji czy co?

Sowson

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #57 on: 14 September 2006, 18:02:03 »
Dobrze że w ogóle coś o czołgach jest bo o ile mi wiadomo to miał być patch czysto pod piechotę więc tylko się cieszyć!!

asn

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #58 on: 14 September 2006, 21:06:14 »
Bardzo dobre poprawki.

Sowson

  • Guest
Nowy patch-połowa września
« Reply #59 on: 18 September 2006, 12:26:31 »
Info z portalu gry-online.pl, pierwszy akapit nie wnosi nic ciekawego, natomiast drugi to juz coś ciekawego. Szkoda tylko że za parę miesięcy wyjdzie drugie uaktualnienie.