Author Topic: Team Poland - skład  (Read 26612 times)

JUHA

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #45 on: 03 September 2006, 08:36:14 »
@Zdzira - Strzelec caly czas siedzi w 1942, ale juz od kilku dni co chwila sie mnie dopytuje o RO, wiec chyba w koncu sie przelamie i zacznie grac w RO :) Z tego co wiem to teraz maja jakis wazny turniej w 1942 i po tym turnieju Strzelec przenosi sie na inna gre i prawdopodobnie bedzie to RO :)

re: ps. przydaloby sie :) mecze z takimi firmami zawsze sa ciekawe :) Postarajcie sie jednak lepiej nastepnym razem niz ostatnio z Polonia :>

Goral

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #46 on: 03 September 2006, 11:43:30 »
Proszę o trzymanie się topicu.

Tin

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #47 on: 03 September 2006, 12:02:23 »
Jestem CL-em 3C

1. Skład został wybrany ( według mnie)  w sposób najbardziej optymalny. Zebranie CL-ów na IRC: ustalenie kapitana oraz  zawodników  ( po 4 z klanu ). Jak ktoś ma lepszy pomysł ( taki co nie nie spowodowałby kłótni ) to chętnie posłucham ( przyda się na przyszłość)
2. W drużynie ( mimo np: różnic zdań co do taktyki) panuje bardzo dobra atmosfera. Ludzie zaczynaja sie zgrywac ze sobą. Coobra nie faworyzuje siebie ani zawodników ze swojego klanu.
3. TP ma bardzo mało czasu na zgranie się. Inne reprezentacje istnieją przynajmniej od roku. Tak więc na starcie jesteśmy na gorszej pozycji. W polsce gra jest bardzo młoda i nie mieliśmy możliwości skillowo dorównać zawodnikom z zachodu. W związku z tym tekst w stylu : pojedziesz po nich jak wtopią - jest przynajmnie nie na miejscu. Zapewne w składzie TP nie ma najlepszych zawodników. Są za to tacy, którzy potrafili szybko się zorganizować w pełni funkcjonujące klany/sekcje klanów/ co uważam za plus przy doborze zawodników ( zostali wybrani zawodnicy właśnie z tych klanów ). W przyszłości skład TP zapewne będzie bardziej optymalny niż ten, który mieliśmy miożliwość zebrac teraz. Tak więc uważam, że zadaniem TP na ten rok nie jest koniecznie zdobycie mistrzostwa ( ponieważ jest to mało prawdopodobne) lecz zagranie jako spójny zespół i przetarcie drogi dla przyszłego składu. Należy się zatem w tym roku spojeznie na TP w ten właśnie sposób.


Na koniec: NIE KONIECZNIE NAJLEPSZY ZAWODNIK SKILLOWO MUSI GRAĆ w TP. W pierszej kolejnośći liczy sie jego umiejętnośc zgrania się z pozostałymi członkami składu oraz kultura osbista jak na reprezentanta przystało. Dopiero potem jak nie później liczy się skill .


A co do klanu ( chyba juz byłego ) Totenkopf - to potwierdzam, iż są to ludzie o niskiej kulturze osobistej ( przynajmniej paru z nich ). Nawet jeżeli reprezentuja jakiś poziom grania to nie potrafią się zachować i to w moich oczach ich dyskredytuje do składu TP. A wypowiedzi tych że i podobne w tym topicu uważam za śmieszne i niepoważne.

Zdzira

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #48 on: 03 September 2006, 12:24:37 »
@nor4d fakt zwracam honor ;)

@JUHA powiedz mu,że Gryniu (czyli ja :D) skopie mu tyłek jak będzie grał w RO to za 5 minut będzie mnie już szukał na serwie ;)

w Nations Cupie zapewne zagra finlandia można liczyć na rewanżyk :)

WiAtRoFkA

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #49 on: 03 September 2006, 13:06:04 »
...ale bagno...

Robson

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #50 on: 03 September 2006, 16:07:35 »
Quote
nor4d :
Quote
Robson :
Quote
Zdzira :
Jeżeli klan pcw uważa nas (TP) za lamuchów itp


Zawsze możecie zagrać jakiś sparing PCW vs. TP :P :D

Przepraszam, ale ten klan sie chyba nazywał cpw, nie PCW :)


W takim razie ja też zrwacam honor :P
Ja tylko powtórzyłem to co powiedział Zdzira :p

Goral

  • Guest
Team Poland - skład
« Reply #51 on: 03 September 2006, 17:47:32 »
Ponieważ widzę, że nie można utrzymać tu dyscypliny forumowej, zamykam dyskusję nad obecnym składem TeamPoland. Może wróci niebawem.