Author Topic: Co się dzieje z serwerami ?  (Read 13293 times)

Bathin

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« on: 04 September 2006, 17:39:33 »
Nie wiem czy dobry dział, ale mój wątek tu chyba najbardziej  pasuje.
Od wczoraj wg wyszukiwarki serwerów najniższy ping serwera to 480, w tej chwili np. F-B ma 627 !!!, a mój ping skacze do 500 ! Co się stało ? Do tej pory wszystko było ok i mój ping nie przekraczał 70.
PZdr

Robson

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #1 on: 04 September 2006, 19:16:53 »
Wina: coś z twoim łączem, nie masz może włączonych żadnych programów do pobierania, kiedy włączasz RO?

Bathin

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #2 on: 04 September 2006, 19:59:37 »
Quote
Robson :
Wina: coś z twoim łączem, nie masz może włączonych żadnych programów do pobierania, kiedy włączasz RO?

No co ty ? Jedyne co się włącza to jak wiadomo Steam.
Wydaje mi się że to wina NEOZDRADY, kumpel twierdzi ż ma to samo, ale drugi mówi że u niego wszystko ok. Jak pisałem, taki stan rzeczy mam od wczoraj. :((

Robson

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #3 on: 04 September 2006, 20:39:31 »
Jak masz "neozdradę" :D to pewnie ta
Każdy wie że to shit :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #4 on: 04 September 2006, 21:57:56 »
to wina neo
mam astera i jest miodzio ;) szczegolnie ans erwerach aster.pl :D

ciocia|Ola

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #5 on: 05 September 2006, 00:28:37 »
Co wy tak gadacie?! Ja mam neo i się nie skarżę. Społeczność internetowa nadała neostradzie etykietę ze to jakiś kiepski net i teraz powtarzacie to, albo oświećcie mnie czemu ten net jest zły?

PrezesOi

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #6 on: 05 September 2006, 06:36:45 »
narzekanie na neo jest stajlisz & dżeezi. ja mam neo pincetdwanascie i nie mam lagow sieciowych...
"urban legend" na temat zlej neostrady stworzyly same "dzieci neo" kilka lat temu, gdy jeszcze nikt nie stworzyl dla nich takiej nazwy. teraz sami sa wyjadaczami i piętnują te "cholerne pokolenie neo" :)
bathin-korzystasz sam z tego lacza czy masz wspolnikow? jezeli tak to chyba oczywiste ze cos ktos ssie. jezeli jestes jedynym uzytkownikiem i jestes pewien ze to nie wina twojego systemu-dzwonisz do tepsy i skladasz reklamacje, i zadsz naprawy w trybie pilnym. powiedz ze jestes swiatowej slawy chirurgiem i masz przez internet przeprowadzic operacje na sercu, wiec niech sie streszczają z naprawą.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #7 on: 05 September 2006, 09:02:49 »
po pierwsze jest klilkanascie centra z neo, i niekotre sa przeciazone i nie wyrabiaja
po drugie chirurg nie operuje w domu ;D, a przynajmnej neo by nie starczylo do wideokonferencji dla standardu transferu danych przy operacjach :D

Robson

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #8 on: 05 September 2006, 12:55:52 »
Quote
PrezesOi :
dzwonisz do tepsy i skladasz reklamacje, i zadsz naprawy w trybie pilnym


I po około miesiącu jest wszystko git :D (prędkość naprawiania TP :P )

ciocia|Ola

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #9 on: 05 September 2006, 13:59:33 »
Ja nie mam takich doświadczeń złych jak wy :)  Raz była zgłoszona usterka ze zrywaniem połączenia - w piątek o 21.00 :) - w sobotę pobudka bo przyszedł pan z telekomunikacji a my w pidżamkach :P
A Ty Robson masz neo, ze takie tutaj tezy wypowiadasz?! :P Serio miesiąc pracowali nad tym żeby było GIT?

Bathin

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #10 on: 05 September 2006, 15:56:21 »
Mam Neo 256 tylko dla siebie, jazdy z pingiem zaczęły się od początku lata. W lipcu miałem też wysokie pingi, zadzwoniłem na party line TPsa i typek tylko twierdził że to wina serwerów, mimo że w nocy wszystko było ok (nie wiem jak jest teraz, w weekand sprawdzę co się dzieje z pingiem w nocy). Pingi do normy wróciły od sierpnia, ale od niedzieli jest tragedia ! Na mapach pancernych ping skacze mi do 600 !!!
Ja nie najeżdżam na NEO, ale za te pieniądze to sobie nie życzę takich jaj z pingami.
Za miesiąc kończy mi się umowa z Neo, ale niestety nie mam innej alternatywy i będę musiał przedłużyć umowę :((
PZdr

Jest już wszystko ok, pingi wróciły do normy:)

Robson

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #11 on: 05 September 2006, 21:03:01 »
Nie mam neo :P (na szczecie :P ) , ale wielu z moich kolegów z klanów poprzednich ma :P i qrwiają ją :P
A co do problemów, to czytałem na pewnych forum jak gościu chyba z 1 miesiąc "walczył" z TP żeby mu naprawili :P

PrezesOi

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #12 on: 06 September 2006, 07:56:39 »
ja slyszalem ze jedna pani tez opowiadala innej pani ze slyszala ze jest zle.
ogarnijcie sie
Quote
Na mapach pancernych ping skacze mi do 600 !!!

to mialabt byc wina neostrady?  siedzi typ z tepsy na jednej z tych "kilkunastu" central, wykrywa kiedy na fb.pl jest mapa z czolgami, i wtedy "przykreca" łacze?

Bathin

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #13 on: 06 September 2006, 08:46:52 »
Quote
PrezesOi :
Quote
Na mapach pancernych ping skacze mi do 600 !!!

to mialabt byc wina neostrady?  siedzi typ z tepsy na jednej z tych "kilkunastu" central, wykrywa kiedy na fb.pl jest mapa z czolgami, i wtedy "przykreca" łacze?

Po co te wywody ? Nie wyssałem sobie tego z palca, a jak napisałem wyżej wczoraj raptem wszystko wróciło do normy, a różnica w pingach między mapami "piechotnymi" a "pancernymi" jest i tak samo było w Cod UO i jestem pewien że u wszystkich jest taka różnica.
Pzdr

Mati

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #14 on: 06 September 2006, 09:28:26 »
Cóż... Też mi się to kiedyś zdarzyło, ale to było dawno temu gdy grałem w H&D2. Z jakieś dwa tygodnie miałem pingi koło setki (tam to było dużo), a po jakichś dwóch tygodniach wszystko wróciło do normy. Potem akcja się powatrzała, ale na krócej. Jakaś usterka albo coś to było -  nie znam się na tym prawde powiedziawszy, ale oczywiście kiedy zadzwoniłem do TP to u nich jak zwykle wszystko było w jak najlepszym porządku.