Author Topic: Bug Orchestra  (Read 35735 times)

Mati

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #15 on: 04 September 2006, 15:26:53 »
No ja właśnie takim "złomiarzem" jestem. Mam już dosyć starego kompa. A liczba FPS nie przekracza 25.

A wracając do tematu to przypomniała mi się jedna rzecz. Otóż gdy wejde na podglad servera aby zobaczyć kto gra co i jak to ludzie, którzy grają po stronie rosyjskiej mają zielone kolory (powinni mieć czerwone), a niemcy mają czerwone (powinni mieć zielone).

Razer

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #16 on: 04 September 2006, 17:11:30 »
Ej no dobra... fajnie powiedzieć.

"Moim zdaniem 'bugi' od #1 do #4 włącznie są poprostu 'lagami'
wiele serverow nie wyrabia map z czołgami...."

Przecież grę powinno zrobić się tak, żeby było jak NAJMNIEJ lagów...


@Goose
Quote
Bo to trzeba byc geniuszem i trzeba kucnac i go zadzgac...

Tak? Ale jak już stoisz z bagnetem w broni to ziemie dźgać możesz... a co? Ziemi jest wyżej od przeciwnika? NIE... BUG!

[1stCav]SokoleOko

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #17 on: 04 September 2006, 17:58:17 »
Quote
Goose :
Bo to trzeba byc geniuszem i trzeba kucnac i go zadzgac...


Coś jak ja Ciebie na Kaukasus?:D

Quote
Zdzira:
oba można sprowokować i z obu można nauczyć się kożystać ;p


To się już nazywa exploitem i jest traktowane na równi z cheatem, nieprawdaż?

PS. KoRZystać, kupa_mięci ;)

Vesp3r

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #18 on: 04 September 2006, 21:16:25 »
Wy chyba w BF2 nei graliście ;)
jedyny wnerwiający bug gry to naboje które nei wylatują, a tak to niedopracowanie graficzne.

Wiele bugów też jest powodem lagów (jak wyżej pisano) i raczej ich się łatwo nie naprawi.

Sieja

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #19 on: 04 September 2006, 22:48:24 »
Ślepe pociski z czołgów zdazaja sie najczesciej gdy ma sie malo fps i ping powyzej 90 gralem dzis u kolegi ( srednio 19fps ) i mialem ping 96 i 2 slepaki pod zad... i to kilka razy

Razer

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #20 on: 05 September 2006, 00:16:08 »
Dziwna teza, mam internet 2mb i to zazwyczaj od serwera zalezy jaki mam ping, ale malo kiedy zdaza sie powyzej 100. Co do fpsow, to mam 50 a i tak zdarzaja mi sie 3 slepe pod rzad.

Sieja

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #21 on: 05 September 2006, 08:55:14 »
Ja u siebie na kompie mialem tylko raz...

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Bug Orchestra
« Reply #22 on: 05 September 2006, 09:04:47 »
wczoraj mialem lepsza akcje, z jakiegosz czolgu (nie pamietam dokadnie) najpeirw wystrzelilem pocisk slepaka, a w czasie przeladowywania zanim doszlo do polowy nagle czolg strzelil normalnym pociskiem (bo caly czas trzymalem fire) i   rozwalilem czolg. wyszlo na to ze mniejwiecej sekunde po slepaku polecial normalny pocisk

Guz

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #23 on: 05 September 2006, 18:48:21 »
Dzis natomiast ja mialem zauwazylem smieszan rzecz. Mianowicie ktos wystrzelil mi snipe gdy patrzylem przez lunete, przelaczylo na pistolet a co najlepsze powiekszenie nie zniknelo, tzn nie widzialem przez lunete tylko obraz byl powiekszony.

Razer

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #24 on: 05 September 2006, 22:18:36 »
Heh, mi dzisiaj zniknęly w czołgu te kolorowe pociski i widziałem tylko jak pociski eksplodują na przedmiotach... efekt był bardzo super. Szkoda, że to BUG. Próbowałem parę razy... zniknęło w następnym czołgu.

Bohun

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #25 on: 10 September 2006, 09:55:29 »
Czasami jak gram piechotą, to mam coś nie tego z teksturami swoich dłoni. Czy można coś z tym zrobić? Podczas treningów tego raczej nie mam.

Waffen_dziki

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #26 on: 21 September 2006, 13:45:12 »
#xx - przy próbie przycelowania z mauserka jest powiększony widok karabinu, ale ciągle w widoku z boku (zaobserwowany po ostatniej łatce),
#xx+1 - w Stug'u pociski czasem lecą obok miejsca w które się celuje (ten błąd również nie został poprawiony).
#xx+2 - na mapce Lazur pewien facio się zablokował na schodach i wisiał w powietrzu. Nie mógł biedak nic zrobić więc sie troszkę rozerwalismy jego granatem :)

Zdzira

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #27 on: 21 September 2006, 14:24:58 »
Quote
[1stCav]SokoleOko :
Quote
Goose :
Bo to trzeba byc geniuszem i trzeba kucnac i go zadzgac...


Coś jak ja Ciebie na Kaukasus?:D

Quote
Zdzira:
oba można sprowokować i z obu można nauczyć się kożystać ;p


To się już nazywa exploitem i jest traktowane na równi z cheatem, nieprawdaż?

PS. KoRZystać, kupa_mięci ;)


tak wiec jestem cheaterem spal mnie na stosie

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #28 on: 22 September 2006, 08:59:16 »
najbardziej nienawidze ślepych pocisków w czołgach, wale z jakiegoś czołgu 3-4 do przeciwnika i nic, ja rozumiem że jakiś niewypał, albo co, ale 4 pociski!

MataDor

  • Guest
Bug Orchestra
« Reply #29 on: 22 September 2006, 11:29:05 »
Quote
l()rd Chick3n.pL :
najbardziej nienawidze ślepych pocisków w czołgach, wale z jakiegoś czołgu 3-4 do przeciwnika i nic, ja rozumiem że jakiś niewypał, albo co, ale 4 pociski!


to nie bug, jak strzelisz w pancerz czołgu pod odpowiednim kontem i odpowiednie miejsce to rykoszetuje pocisk