Author Topic: CoDziostwo  (Read 6157 times)

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
CoDziostwo
« on: 30 March 2011, 20:12:41 »
Witam.

Mam dość długa przerwę od ostatniego grania w RO. Wśród czeluści mojego zakurzonego biurka(nie ważne, nie posprzątałem i już!) w głębi najciemniejszych zakamarków odkopałem grę o tytule Call of Duty, ba nawet z dodatkiem United Offensive, jakby tego było mało to oryginalna! Zapłaciłem za nią! Całe 39.90 polskich złotych! Cóż za marnotrawstwo pieniędzy, jak sobie przeliczę ile piw(tak, takich jak to w mojej sygnaturze) mógłbym kupić to głowa mnie boli. No ale nic, kupiłem, kiedyś tam bodajże w empiku. No więc odpaliłem tę jakże wspaniałą grę. Otwieram folder i jest tryb multi. Chwilowa kalkulacja(grało się w RO, może tu będzie jako tako). Szukam serwera, jest! Pełny w ok 50%(chyba 20 na 40 możliwych slotów zapełnione). Doczytałeś do tej pory? Gratuluję i chylę czoła.
Wbijam na serwer pełen nadziei na ciekawą rozgrywkę, wybieram drużynę(Niemcy, wybieram Kar98) i ogień! Pojawiłem się w respie i jeb! Granat rozwalił mnie po sekundzie. Dobra przypadek. Pojawiam się w innym i to samo(co za idiota tworzy takie mapy). Za którymś razem udało mi się wyjść z respa, wybrałem sobie dogodną pozycję(dobre pole widzenia dla piechura z mauserem to duży plus) i biegnie jakiś hamerykaniec oczywiście z pistoletem maszynowym, strzał i koleś pada.
Zabiłem tak chyba z pięciu, potem mnie pozabijali itp. Zaczęło to denerwować wroga, bo jak to tak, gość ma mausera i tak o sobie nas trafia w biegu ze 100 i więcej metrów! Toć to nie możliwe! Przecież tu tylko "maszynówki" się liczą. Inaczej się nie da grać! Troszkę się oczytałem, że cziter itp. Zignorowałem te dziecinne zagrywki bo o czym tu gadać w ogóle. Pograłem z pół godziny i zwiałem z serwera bo jeszcze bym bana dostał(co za strata!). Żebym jeszcze był najlepszy! A tu nie, byłem czwarty i to nie z jakąś super ilością fragów. Wkurzało ich to, że oni strzelają z thompsonów a ja z mausera i bezczelnie trafiam! Co ludzie lubią w takim badziewiu. Czytasz jeszcze? Jak tak to stawiam flaszkę. Potem tacy frontowi specjaliści dobierają się do RO i niszczą grę(np Danzig), może przesadzam, ale coraz więcej pojedynków typu urraaaa! Biegnie taki na łeb na szyję, strzela z tego stg i kosi, a zapomniałem o wzajemnym obrzucaniu granatami, najpierw wyrzucić wszystko i kogoś zabiję. Zgoda, ale tak myśli 80% grających ludzi i tworzy się burdel i takie właśnie Call of Duty. Na szczęście realizm nie pozwala na zbyt wiele, bo gry nie różniłyby się niczym, gdyby nie balistyka pocisków i śmierć przeważnie po jednym strzale. I taki piechur z mauserem czy mosinem ma spore szanse przetrwania i przyjemnej gry. Respy również w dobrych miejscach i nie da się do wrogiego wbiegnąć bo jest bum i urwie nóżkę. Miejmy nadzieję, że w nowej RO też tak będzie, bo takie CoDziostwo to mi się nie widzi. Wam chyba też. Pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
CoDziostwo
« Reply #1 on: 30 March 2011, 21:53:47 »
Singiel był fajny.

Wrona

  • Guest
CoDziostwo
« Reply #2 on: 30 March 2011, 21:58:17 »
Baaardzo mi się wpis podobał!
Jestem ostatnio zdegustowany stylem obecnych graczy. Może to przez obecne w innych grach medale/osiągnięcia... Spróbuję odkurzyć w najbliższy weekend dobre wspomnienia ze sceny RO/DH, zobaczymy...
Jakiś czas mnie nie było, oddaliłem się na jakiś okres, kiedy jeszcze miałem nadzieję na dłuższe trwanie sceny; kilkumiesięczna przygoda z 29th ID, potem przeprowadzka, praca, nowa kochanka - PS3 (obecnie Killzone3) i boję się troszkę wrócić (choć zakup RO: HoS będzie obowiązkowy  i natychmiastowy), bo rozedrgane głosy przed mutacją mogą się pojawić w kontynuacji mojej ulubionej gry.
Jednak postanówmy się nie poddawać: komunikacja głosowa, koordynacja działań i we dwóch, trzech w odpowiednim punkcie powstrzymamy szarżę wyrostków z "maszynówkami". Doświadczenie, taktyka i współdziałanie stworzą mega przyjemność z karania szarżującej młodzieży - bo przecież przywykliśmy traktować daną mapę jako pole bitwy, a nie jako kolejną 'mapkę'...

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
CoDziostwo
« Reply #3 on: 30 March 2011, 21:59:55 »
a w uzasadnieniu bana: nowy wiec pewnie cziter, za dobry wiec tez pewnie cziter. z tego co opowiadasz to taki troche deathmatch(?) skoro na respie mozna zginac zaraz po sekundzie..

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
CoDziostwo
« Reply #4 on: 30 March 2011, 22:17:35 »
Quote
Całe 39.90 polskich złotych!
 19 leżaków?
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
CoDziostwo
« Reply #5 on: 31 March 2011, 09:06:37 »
Quote from: prezestomek
a w uzasadnieniu bana: nowy wiec pewnie cziter, za dobry wiec tez pewnie cziter. z tego co opowiadasz to taki troche deathmatch(?) skoro na respie mozna zginac zaraz po sekundzie..


taki deathmatch pod nazwą team deathmatch(bo taki to był serwer) nie wiem co to miał wspólnego z zespołową grą(chyba tylko nazwę)


Quote from: Odi^PrOfAnUm
   Całe 39.90 polskich złotych!

19 leżaków?



no, tam gdzie kupuję 18(licząc bez kaucji):D
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Apos

  • Guest
CoDziostwo
« Reply #6 on: 31 March 2011, 18:57:35 »
zainwestujcie w ArmA 2 Combined Ops z addonem ACE oraz ACRE. RO:O przy tym jest "arkadem" i "codziostwem" ^^

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
CoDziostwo
« Reply #7 on: 31 March 2011, 19:35:14 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Quote
Całe 39.90 polskich złotych!
 19 leżaków?


Albo zapas cukru.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
CoDziostwo
« Reply #8 on: 31 March 2011, 19:54:31 »
Quote
no, tam gdzie kupuję 18(licząc bez kaucji)
w biedronce ? kiedyś złote czasy za 4 pak sie płaciło 8zł
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
CoDziostwo
« Reply #9 on: 01 April 2011, 08:32:41 »
Delikatesy Centrum:D bez kaucji 2,19pln:yes
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
CoDziostwo
« Reply #10 on: 01 April 2011, 12:24:36 »
Quote
Haratacz :
Delikatesy Centrum:D bez kaucji 2,19pln:yes
hu hu bogactwo :) też tam czasami brałem :yes
w RO gram jako raq

IgraSov

  • Guest

Apos

  • Guest
CoDziostwo
« Reply #12 on: 11 April 2011, 16:46:16 »
pfff, przyszedł MOD i popsuł




;)

IgraSov

  • Guest
CoDziostwo
« Reply #13 on: 11 April 2011, 17:15:57 »
Taki mój parszywy los...

kazmirzk

  • Guest
CoDziostwo
« Reply #14 on: 11 April 2011, 17:21:31 »
parszywą to ty masz gębę :P

 Zdejm tom maskem  !!