Author Topic: Osiągnięcia  (Read 2886 times)

skalpel

  • Guest
Osiągnięcia
« on: 30 December 2010, 22:08:22 »
Witam !
Mam problem z osiągnięciami. Zdobyłem "Brązowy medal". Następnego dnia spełniłem wymagania "Krwawego szału", a takowego nie otrzymałem :(. To samo jest z innymi osiągnięciami.

                                                                                                                                                                                              Pozdrawiam

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Osiągnięcia
« Reply #1 on: 30 December 2010, 22:16:44 »
W grze musi być przynajmniej 16 graczy (nie botów) w momencie jak spełniasz wymagania do otrzymania acziwa. Oprócz tego musi stać się to na specjalnych serwerach (z gwiazdką), no i oczywiście tylko w przypadku niezabugowanych osiągnięć ( te które wymieniłeś nie są).
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

skalpel

  • Guest
Osiągnięcia
« Reply #2 on: 31 December 2010, 12:08:02 »
Dziękówka :)

Desperat

  • Guest
Osiągnięcia
« Reply #3 on: 31 December 2010, 13:48:28 »
Quote
skalpel :
Witam !
Mam problem z osiągnięciami. Zdobyłem "Brązowy medal". Następnego dnia spełniłem wymagania "Krwawego szału", a takowego nie otrzymałem :(. To samo jest z innymi osiągnięciami.

                                                                                                                                                                                              Pozdrawiam


Zbieraj zbieraj, będziesz mógł się tym lansować  przed laskami

lord_pl

  • Guest
Osiągnięcia
« Reply #4 on: 31 December 2010, 15:02:35 »
Quote
Desperat :

Zbieraj zbieraj, będziesz mógł się tym lansować  przed laskami....



.... i wymieniać