Author Topic: Problem z uruchomieniem gry  (Read 5978 times)

gwyneed

  • Guest
Problem z uruchomieniem gry
« on: 20 December 2010, 01:54:24 »
Witam,

Kupiłem RO 41-45. To mój pierwszy kontakt z tą grą i już są problemy...
Chcę grać w trybie single player na kompie, który jest offline. Zainstalowałem grę i przy próbie odpalenia, wyskakuje mi okienko jakiegoś Steam, gdzie nie mam zamiaru się rejestrować, bo komp, na którym jest gra jest offline więc siłą rzeczy będę grał na singlu.

Jeżeli w to się nie da grać bez rejestracji to jutro idę z grą do sklepu i poproszę o zwrot kasy. :/

Wawer

  • Guest
Problem z uruchomieniem gry
« Reply #1 on: 20 December 2010, 02:24:52 »
Po pierwsze steam to platforma na której musisz się zarejestrować - bez tego nie zainstalujesz gry.
Po drugie na pudełku z grą ( z tyłu) jest informacja, że do aktywacji gry potrzebne jest połączenie internetowe, zatem chyba łatwo się zorientować, że jakaś rejestracja będzie.
Po trzecie ta gra to tylko i wyłącznie multiplayer. Tryb offline służy do grania z botami na multiplayerowych mapkach.

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Problem z uruchomieniem gry
« Reply #2 on: 20 December 2010, 02:26:01 »
Witaj.

Ta gra nie ma trybu dla pojedynczego gracza. Jest jedynie tryb tzw: "practice" (treningowy) na którym możesz sobie odpalić gierke i skonfigurowac rozgrywke według własnego uznania, tj: Liczba botów i ich "umiejetności" oraz mapa, na której chcesz  grac.

Słuzy on zazwyczaj nowym graczom do zapoznania się z klawiszologia i ogólnie z grą (choć ja tego trybu chyba nie odpalałem)

Żeby pograc w tę grę, musisz posiadac konto na  "STEAM" Tego nikt z Nas nie ominie. Każdy, kto gra w RO- musi mieć STEAM. Inaczej nie zagra! (Wyjątkiem nie jesteś)

STEAM nie gryzie :) Jest wiele gier, które wymagają zainstalowania STEAM są to np.: CS (counter strike) CoD: MW2

Nie wiem skąd u Ciebie taka niecheć do STEAM? Ale to Twój problem.

Pozdrawiam

gwyneed

  • Guest
Problem z uruchomieniem gry
« Reply #3 on: 20 December 2010, 12:01:09 »
Quote
Martin :
Witaj.

Ta gra nie ma trybu dla pojedynczego gracza. Jest jedynie tryb tzw: "practice" (treningowy) na którym możesz sobie odpalić gierke i skonfigurowac rozgrywke według własnego uznania, tj: Liczba botów i ich "umiejetności" oraz mapa, na której chcesz  grac.

Słuzy on zazwyczaj nowym graczom do zapoznania się z klawiszologia i ogólnie z grą (choć ja tego trybu chyba nie odpalałem)

Żeby pograc w tę grę, musisz posiadac konto na  "STEAM" Tego nikt z Nas nie ominie. Każdy, kto gra w RO- musi mieć STEAM. Inaczej nie zagra! (Wyjątkiem nie jesteś)

STEAM nie gryzie :) Jest wiele gier, które wymagają zainstalowania STEAM są to np.: CS (counter strike) CoD: MW2

Nie wiem skąd u Ciebie taka niecheć do STEAM? Ale to Twój problem.

Pozdrawiam


To nie kwestia niechęci do Steam tylko brak połączenia do internetu na komputerze, na którym zainstalowałem tę grę. Po za tym na pudełku jest wyraźnie napisane:
"Red Orchestra - Ostfront 41-45 - Zagraj w trybie jednoosobowym lub z przyjaciółmi w sieci."

Widać więc, że gra oferuje tryb single player. Szkoda tylko, że do grania na singlu potrzebuję internetu... cóż, szkoda. Idę z tym do sklepu poprosić o zwrot kasy.

Radzisław

  • Guest
Problem z uruchomieniem gry
« Reply #4 on: 20 December 2010, 14:43:48 »
hahahahahahahaha hohohohohohoho hyhyhyhgyhy , piszesz serio :)

Apos

  • Guest
Problem z uruchomieniem gry
« Reply #5 on: 20 December 2010, 15:39:53 »
A kolega doczytał napis na opakowaniu "POŁĄCZENIE INTERNETOWE POTRZEBNE DO AKTYWACJI W TRAKCIE INSTALACJI I DO GRY W SIECI"?

lord_pl

  • Guest
Problem z uruchomieniem gry
« Reply #6 on: 20 December 2010, 17:59:55 »
Quote
Apos :
A kolega doczytał napis na opakowaniu "POŁĄCZENIE INTERNETOWE POTRZEBNE DO AKTYWACJI W TRAKCIE INSTALACJI I DO GRY W SIECI"?


Oraz napis ; "16+" ? :blush