Author Topic: Nowy polski serwer  (Read 2963 times)

`lay-Z

  • Guest
Nowy polski serwer
« on: 10 September 2010, 15:41:03 »
Cześć,
chciałem Was zaprosić na nowy polski 20-slotowy serwer publiczny, otwarty przez mojego znajomego. Serwer stoi w Warszawie co jest równoznaczne z niskimi pingami. Serwer jest ustawiony wedłóg standartów ligowych. Wgrane są podstawowe modyfikacje.

[PL] Elite Gaming Server STANDARD MAPS PUBLIC RO SERVER @ 1shot1kill.pl

80.72.41.212:7757



Administracją serwera zajmuję się ja. Lista map prezentuje się następująco:

RO-Arad
RO-BaksanValley
RO-Basovka
RO-Danzig
RO-Kaukasus
RO-KoitosK1
RO-KonigsPlatz
RO-KrasnyiOktyabr
RO-LyesKrovy
RO-Odessa
RO-Ogledow
RO-StalingradKessel
RO-Zhitomir1941

Jeżeli jest taka możliwość, to prosiłbym admina o dodanie kategorii dla tego serwera w odpowiednim dziale forum + dodanie go do listy serwerów na stronce ;)

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Nowy polski serwer
« Reply #1 on: 10 September 2010, 15:45:18 »
Odpowiada mi, będę grał.
Jest głosowanie na mapę?
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

`lay-Z

  • Guest
Nowy polski serwer
« Reply #2 on: 10 September 2010, 16:00:04 »
Będzie głosowanie na mapy - każdy ma 1 głos - liczba punktów przeznaczona na mapę nie będzie zależeć od wyniku osiągniętego na koniec mapy.
Możliwe jest rozszerzenie puli map o BlackDayJuly, ale z doświadczenia wiem, że ta mapka potrafi wyludnić serwer.
Czas trwania mapy do dwóch zwycięstw przez jedną z drużyn.
Liczba dostepnych klas taka jak na serwerze 32 slotowym.
Mapy dostępne na serwerze są identyczne z tymi, które można rozgrywać w lidze (wyłączając Rakowice, SmolenskStalemate, BlackDayJuly, Kryukovo, KurlandKessel i inne których nie pamiętam w tym momencie ;)

Wszystko na serwerze będzie ustawione około godziny 22:30, ponieważ z pracy nie mam dostępu do WebAdmina.

Do serwera znajomy może zaoferować serwer TeamSpeak, ale chyba lepiej integrować sie na RO.pl-owskim TSie ;)