Author Topic: Nowy projekt RO.pl  (Read 4497 times)

`lay-Z

  • Guest
Nowy projekt RO.pl
« on: 10 August 2010, 15:09:55 »
Cześć,
poszukuję 3-4 osób do realizacji nowego projektu związanego z rozwojem serwisu RO.pl
Narazie nie mogę podać więcej szczegółów, oprócz tego, że zwiazany on jest z transmisją meczów ligowych na żywo.

Wymagania, jakie stawiam przed kandydatami, są dosyć proste:

- wolny czas w czwartki i niedziele od godziny okolo 20:30 do 23:00 (możliwe do 22:00 - 22:30 - w zależności od trwania meczu)
- łącze internetowe o prędkości minimum 1 mb/s (mile widziane 2 mb/s i szybsze)
- mocny komputer, umożliwiający odpalenie gry na wyższych detalach i rozdzieloczości.
- mikrofon
- podstawowa znajomość zasad gry, map, zasad ligi, taktyk na mapach itd.
- podstawowa znajomość angielskiego (chodzi o możliwość samodzielnego dogadania się z zagranicznymi zawodnikami)

Dodatkowo trzeba zainstalować na komputerze program, który podam chętnym w mailu.

Jest to przedsięwzięcie długoterminowe które, możliwe, że będzie trwać od dzisiaj, aż do RO: HoS.
 Wszyscy chętni do tego przedsięwzięcia, proszę wpiszcie się w tym temacie, ewentualnie skontaktujcie się ze mną przez PW na tej stronie, lub:

gg://3713545
mail: coval1990@yahoo.com
msn: covalis1990@hotmail.com
steam: http://steamcommunity.com/id/zzzlayzzz

Możecie też skontaktować się z Igrasovem lub Bartem, jednak jak narazie ja jestem najbardziej poinformowany. Niestety, reinstalacja Windowsa skutecznie uniemożliwiła mi dogadanie większych szczegółów z Bartem, kontaktowałem się jedynie z Igrasem, który podszedł do tego bardzo pozytywnie ;) Bartowi kiedyś napomknąłem o tym pomyśle.

Ogólnie w planach mam trzy kanały RO.pl, żeby każdy miał możliwość wyboru meczu który chce oglądać. Później istnieje możliwość obejrzenia relacji archiwalnych z transmitowanych meczy.

Pierwsza transmisja, a w sumie dwie, jakie planuję to mecze HS vs FMJ i aTo vs 3.SA, obie 26 sierpnia 2010. Czasu mamy dwa tygodnie, jednak ani ja, ani Igraś, nie będziemy w stanie ich transmitować jako że jesteśmy członkami kolejno aTo i HS.

Bart nie da rady sam tego zrobić, dlatego szukam ludzi którzy mogliby zaangażować sie w to przedsięwzięcie.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Nowy projekt RO.pl
« Reply #1 on: 10 August 2010, 16:39:02 »
Dokładnie, jestem zdania że w projekt powinni zaangażować się klanowicze z solidnym stażem znani w "światku" i "kumaci" w lidze i to w minimum 3-ch osobach tak, aby zawsze był chociaż jeden dostępny do komentowania, gdyby złożyło się że reszta akurat gra. W razie czego zawsze można liczyć na pomoc techniczną autora projektu :D

`lay-Z

  • Guest
Nowy projekt RO.pl
« Reply #2 on: 10 August 2010, 17:23:35 »
dokładnie, o ile pomysłodawca nie będzie miał swojego meczu w tym samym czasie, tak jak to wypada 26 sierpnia.
po drugie - ci co pamiętają relację z RO w HSTV, nie martwcie się, nie będziecie musieli  pokazywac swoich krzywych ryji :D :wink
po prostu obraz z gry + głos z mikrofonu. :)


OK to jest pierwszy kanał, jak narazie testowy: http://www.livestream.com/redorchestraplch1

Heniu

  • Guest
Nowy projekt RO.pl
« Reply #3 on: 12 August 2010, 16:04:54 »
Moge sie pobawic, tylko nie obiecuje niczego na bank bo roznie u mnie z czasem ostatnio.
Jedyne ograniczenie to rozdzialka 1280x1024.

`lay-Z

  • Guest
Nowy projekt RO.pl
« Reply #4 on: 12 August 2010, 18:49:19 »
Ok Heniu, nie ma problemu ;) Napiszę ci później pw na forum ze wszystkimi informacjami ;) W razie czego, przez najbliższe trzy dni, jedyną formą skontaktowania się ze mną będzie pw na forum lub RO:L, bo mam w pokoju remont. Na laptopie mam linuxa, a nie chce mi się bawić z instalowaniem Steama tylko na 3 dni ;)

Nek0l

  • Guest
Nowy projekt RO.pl
« Reply #5 on: 13 August 2010, 22:37:06 »
Właściwie, mogę zobaczyć jak to będzie działać więc jestem zainteresowany

Pasterz

  • Guest
Nowy projekt RO.pl
« Reply #6 on: 14 August 2010, 00:45:58 »
Jak trzeba to i ja wspomogę:)

Radzisław

  • Guest
Nowy projekt RO.pl
« Reply #7 on: 14 August 2010, 12:40:27 »
No to nie chwalić się publicznie że "ja,ja" tylko działać, działać ,działać!! Pozdrawiam :yes

Stilus_PL

  • Guest
Nowy projekt RO.pl
« Reply #8 on: 16 August 2010, 17:13:32 »
Możliwe, że będzie turniej pancerny. Czy to też moglibyście pokazać?

`lay-Z

  • Guest
Nowy projekt RO.pl
« Reply #9 on: 16 August 2010, 17:27:01 »
jak tylko rozpracujemy niespodziewane problemy techniczne, które zaczęły występować, to czemu nie ;)