Author Topic: RO - Total WAR ! (podzielony)  (Read 6417 times)

Biały Orzeł

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« on: 24 July 2010, 11:09:36 »
Sorki za offtop ale w dalszym ciągu uważam, że zamiast fightnightów (które mają małe powodzenie) lepiej by było regularnie (my Polacy) wpadać na serwer typu Aster.Teraz tłuczemy się po wild bunchach,torosa i innych badziewiach, a jak pięknie było...(swego czasu inea i aster...)

IgraSov

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #1 on: 24 July 2010, 11:20:25 »
W takie mody jak Mare Nostrum czy Carpathian Crosses organizowanie Fajt Najtów ma sens z tego powodu, że na co dzień raczej nie ma możliwości zagrania w nie.
Natomiast w RO jest kilka serwerów z dużą ilością graczy, na których można grać codziennie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby przychodzić na RO:TDM.

Biały Orzeł

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #2 on: 24 July 2010, 11:46:07 »
RO:TDM - i biegać po szklanych mostach, walczyć jako plastikowy żołnierzyk, skakać z rampy itd. Szczyt marzeń i esencja RO normalnie... Ukierunkowanie go 4fun IMO zabiło ten serwer.Powinien być danzing (dla =RaG=),mapy pancerne (dla HS) i chociażby same standardowe żeby przyciągały nowych.Wiem, że było to już próbowane ale może nadejszła wiekopomna chwila by spróbować jeszcze raz.Rozpieprzeni jesteśmy po świecie jak nasi za prl'u.Jakby zebrać do kupy wszystkich tułaczy to ilością graczy nawet wild bunch by wysiadł.Fightnighty niech sobie będą bo tak jak powiedziałeś jednak ma to sens ale trzeba powrócić ideą na naszych serwerach do tego co RO ma do zaoferowania w pełni.Dobre taktyczne rozgrywki z wykorzystaniem TS'a.

lord_pl

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #3 on: 24 July 2010, 12:29:21 »
Moim skromnym zdaniem najwięcej Polaków tłucze właśnie w danzing. Niech nikt mi nie mówi , że Danzingów 24/7 jest pełno bo chyba nie zna sytuacji. A wiedz wyjasnie : są dwa regularnie zapełniane serwery TaT i VvV. Niby wszystko fajnie tylko pingi 180+ skutecznie uniemożliwiają rozgrywkę ;/ Jest jeszcze Brandemburga ale niestety ma (jakby to delikatnie ująć ?? ) głupiego admina którym jest 10 letni Rapunzel wydzierający mordę na wszystkich na voipie. Potrzebujemy normalnego polskiego bądź europejskiego serwera z Danzingiem :))) Ludzie bez problemu wypełnia serwer. Pamięta ktoś stara dobrą norymberge ?? Tam to się grało .... Jeżeli europejscy gracze (wnioskuje po pingach 180+) są tak zdeterminowani , że zapełniają dwa amerykańskie serwery po brzegi to myślę , że jest popyt na tą mapę. Nie oczekuje od administracji wystawienia serwera Danzing 24/7 zamiast jakiegoś innego ponieważ wywołała by się nam prawdopodobnie forumowa wojna na ten temat. Chciałbym podsunąć pomysł wystawienia takiego serwera za "prywatne" pieniądze . Swego czasu jak szukałem serwerów dla Raginisów to natrafiłem na jakąś angielską stronkę i cena serwera 32 sloty  wynosiła coś 80 zł miesięcznie. Czekam na wasze opinie na ten temat .

etc. Serwer byłby zakupiony za prywatne pieniądze lecz jeśli była by taka możliwość byłby to serwer RO.pl za sponsorowany z prywatnej "kieszeni". Myśle , że 5 zł miesięcznie można sypnąć

Biały Orzeł

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #4 on: 24 July 2010, 12:49:37 »
[PL] Raginis Danzig 24/7 Polish Public Server - a to co to jest?

lord_pl

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #5 on: 24 July 2010, 13:03:19 »
Żartujesz czy pytasz się serio ?? Jakieś 30 polskich graczy ma tam bana. Enclave , Simo , RL , ALC , CC , aTo,  3sa ,  wszyscy po banowani  tam już nie ma kto grać . Dodam , że są to bany permanentne :dozingoff

IgraSov

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #6 on: 24 July 2010, 13:07:39 »
Osobiście również wolę grać na mapach realistycznych a nie 4fun lecz nasz serwer jest jednak jedyny w swoim rodzaju.
Zawsze są na nim jacyś gracze (bo jednak ktoś lubi dziwne mapy), dzięki czemu na liście serwerów jesteśmy za rosyjskim serwerem i serwerami TWB.
Zmieniając nasz serwer na mapy real-historyczne byłby on taki sam jak wyżej wymienione serwery niczym się nie wyróżniając, przez co stałby pusty.

Biały Orzeł

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #7 on: 24 July 2010, 14:15:05 »
Quote
lord_pl :
Żartujesz czy pytasz się serio ?? Jakieś 30 polskich graczy ma tam bana. Enclave , Simo , RL , ALC , CC , aTo,  3sa ,  wszyscy po banowani  tam już nie ma kto grać . Dodam , że są to bany permanentne :dozingoff


To trzeba się zastanowić czy jest sens banować i za co?Jeśli to bany z kaprysu SZCZECINA to co na to poradzić?Chyba nie chcesz bym uwierzył, że ktoś z Enclave czitował...Wyzerujcie bany i dawajcie za to co się należy bo inaczej to nie będzie miało sensu.A jeśli zasłużyli za bluzgi to gitara.Kij im w oko jak się nie potrafią zachować.30 osób to jeszcze nie cała scena.Po za tym z tych co wymieniłeś to tylko chyba Enclave i Simo są polskimi klanami :dozingoff

@IgraSov - przyciągają graczy którzy lubią mapy 4fun a odrzucają tych co szukają innej rozrywki (np.mnie).Założę się, że wielu by z chęcią przypomniało sobie stare dobre czasy i tłukło u nas na "normalnych" mapach.No chyba, że priorytetem jest wysokie miejsce na liście serwerów ale to jakieś chore by było :dontgetit Kiedyś już o tym pisałem - Jakbyśmy POMAGALI nowym a nie ich tyrali za byle gówno to ludzie by przychodzili a nie uciekali.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #8 on: 24 July 2010, 23:34:08 »
No na starym asterze to ja zaczynałem dopiero poznawać ludzi z polskiej społeczności.
Dawne dobre czasy.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Radzisław

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #9 on: 25 July 2010, 14:50:04 »
Witam,ja bym proponował ustawić mapy automatycznie.Z samymi historycznymi mapkami.Tylko w taki sposób, żeby pokrywały sie z kolejnością historycznych starć.Nie pamiętam jaka mapa musiała by być w pierwszej kolejności, ale chyba Basovka itd.Orginalne było by to rozwiązanie.Oczywiście można by też dodać mapki niestandardowe ,które też  historyczne starcia przedstawiają.Opisać odpowiednio serwer że taka tu jest opcja rozgrywki(dodać mutator na MG i pełen luzik).Ja bym na takim serwerze z przyjemnością posiedział.Pozdrawiam

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #10 on: 25 July 2010, 17:47:56 »
Pan wyżej dobrze myśli:yes
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Stilus_PL

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #11 on: 25 July 2010, 20:40:01 »
OK, skoro uważacie, że jest zapotrzebowanie na Danzig to proszę bardzo. Uruchomiliśmy serwer z Danzigiem 24/7  z małym haczykiem, daliśmy tam też do listy map Bridge_tdm jako przerywnik. Ta mapa zawsze przyciąga graczy. To teraz życzę miłej zabawy i  grzecznej gry.

IP Address:  94.75.112.164    Port:  7757



Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #12 on: 25 July 2010, 21:12:52 »
Dodane do podglądu serwerów na stronie, ale raportujcie o zasługujących na ban na stronę HSów bo to poza naszą(ro.pl) kontrolą jest:D

lord_pl

  • Guest
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #13 on: 25 July 2010, 22:07:21 »
Stilus doceniam gest lecz 16 slotowy serwer to jednak nie to co 32 :(  Bridge może i przyciąga graczy lecz jak sama nazwa serwera wskazuje Danzing 24/7 wskazuje na to , że ludzie przychodzą pograć tam 24/7 w danzing , a nie w Bridge. Pogadam z Marhevem może uda mi się dostać adminke i pełna kontrole na serwie Raginisow Danzing 24/7 . Na drugim serwerze Raginisów jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem wystartuje dość ciekawe zestawienie map :
-Warsaw 1945
-KoitosK1
-AprliShowers
-Arad Real Forest 5
-Basovka 1941
-Bridge TDM
-Partisan Forest
-Zhitomir 1943
-Kriegstad beta 4
-Symetria_ b2
-Danzing
-Zhito
-Krasny
-Smolensk
Wydaje mi się , że ciekawe zestawienie map ( sam przygotowałem xD ) Dość oryginalny serwer , może dostane tam adminke.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
RO - Total WAR ! (podzielony)
« Reply #14 on: 25 July 2010, 22:18:29 »
No fajnie jakbyś dostał i nie banował za "czity". W ogóle osoby kompetentne jakby miały tam admina. Bo ten z customami ( jedyny polski publik, gdzie są gracze ) i nie mam bana. Tak jak większość jeszcze grającej, starej społeczności Ro.
w RO gram jako raq