Author Topic: [PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)  (Read 16329 times)

`lay-Z

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #30 on: 27 June 2010, 12:58:59 »
wiesz, tu nie chodzo o to "jak ci ulży to usunę" - myśl zanim coś napiszesz, bo piszesz bzdety nie mając pojęcia o temacie na który się wypowiadasz. twierdzisz, że masz 20 lat (tyle co ja), ale z postów które napisałeś w tym temacie wcale tego nie widać, bo posty rozpoczynasz tekstami jak dzieci z podstawówki i gimbusy:

coval: ble ble ble
ryan: NO CHYBA TY

sam powiedz co rozumiesz z tego:

Quote from: lord_pl

Widze , że nie zrozumiałeś mojego poprzedniego postu . Przykro ...

etc. hmmm ... mało ?? Ok niech Ci będzie przecież to ty z nim codziennie na TS siedzisz wiedz wiesz lepiej.


ja nic nie zrozumiałem, dlatego mam nadzieję, że niektórzy odwiedzą oby dwa linki, które podałem. fakt, że kiedyś lubiłem rzucać mięsem, ale ludzie się zmieniają, a niektórzy stoją w miejscu, dlatego radzę ci zrobić krok na przód, i przestać wyzywać wszystkich od czitów, tylko jak chcesz grać, to rób to na poważnie, a jak nie, to trzymaj "niby-cheaterów" dla siebie, szczególnie tych którzy grają w lidze, a admini nie widzą w nich nic podejrzanego - i proszę bez pisania o Team alc. bo oni są inną historią.

Ty ryan jeszcze masz szansę coś z sobą zrobić, bo w twoich postach widać jakieś przebłyski normalności, i nie ograniczasz się tak jak niektórzy do prymitywnych tekstów typu:

coval: twoi rodzice powinni się wziąć za twoje wychowanie
lord_pl: a co ty nie masz rodziców, że tak o nich mówisz??

Widzisz, różnica polega na tym, że ty nie spędziłeś ze mną w prawdziwym życiu, ani na TS, ani jednej minuty swojego życia, więc przemyśl to, że jak coś pisać to z sensem i na jakiejś podstawie, a nie tak jak przedstawiciele "reprezentuję firmę, reprezentuję jp, reprezentuję kraków, reprezentuję jp", piszesz bo dobrze ci się pisze...

tam gdzieś ryan wspominałeś, że podawałem swój adres. jak tak to chcesz to wpadnij to mnie poznasz od strony monitora, a nie tej przeciwnej, i wtedy skończą się głupie teksty jakie piszesz o mnie... bo mnie się wydaje, że niektórych boli to, że ktoś ze sceny RO.pl chciał zrobić coś fajnego dla RO.pl, ale ubiegł w tym innych, to teraz trzeba krytykować jego ryj, nie biorąc pod uwagę, że mieszka 200 km od warszawy, obudził się o 5 rano żeby dostać się do warszawy, nie spał przez 17 godzin przed audycją, bo nocując ze znajomym w schronisku młodzieżowym, nie mógł przebywać na terenie ośrodka pomiędzy 10 a 16, więc łaził po centrum obcego dla siebie miasta, podczas gdy mżyło, więc trochę trzeba myśleć zanim się coś pisze...

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #31 on: 27 June 2010, 13:28:43 »
Dobra coval skończ pier*** bo tylko temat zaśmiecasz. Piszcie sobie na gg bo tutaj poklasku nie znajdziecie i sam nie rozumiem czemu ci sie chce dyskutować z gościami, którzy z góry wiedzą, że mają racje. W temacie o cziterstwie  w zasadzie argumenty mają na poziomie " wszyscy wiedzą że masz czity wiec skoncz pier***".
w RO gram jako raq

`lay-Z

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #32 on: 27 June 2010, 13:58:33 »
w sumie... :wink

James_Ryan

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #33 on: 27 June 2010, 14:34:52 »
Hmm no spoko dobra może rzeczywiście nie powinienem napominać o wyglądzie itd za to sory ale wiesz jak widzę ze ktoś kozaczy podając adres na solówe no to wybacz dziwne to jest sam wiesz co do tych cheatów ja wiem kto gra uczciwie a kto nie i nie oskarżam wszystkich ogólnie nic do ciebie Coval nie mam bo niby za co bym miał mieć ale czasem piszesz bzdety nie mówię że mi się takie nie zdarzają bo bym kłamał. Co do ciebie Odi hmm pogadam i spr odbanować ciebie jak chcesz u nas pograć. Chyba że mówisz tak żeby po prostu podenerwować ekipę z =RaG= bo niektóre bany są że tak powiem seryjnie zrobione
Wiesz ale też Coval twoja prowokacja  z hiacentym ekipą z ato czemu też miała służyć jeżeli tak mówimy o dorosłości ale ok było minęło

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #34 on: 27 June 2010, 14:44:13 »
Quote
ja wiem kto gra uczciwie a kto nie i nie oskarżam wszystkich ogólnie

Tutaj mnie rozwaliłeś stary..

James_Ryan

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #35 on: 27 June 2010, 15:05:10 »
chodziło mi o to ze to widać jak ktoś oszukuje albo leci na speed hakach to miałem na myśli a nie to że wiem z góry bo arcy magiem ani wróżbitą to nie jestem :)  ale rzeczywiście dziwnie to ująłem trochę

kazmirzk

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #36 on: 27 June 2010, 15:57:52 »
:D Nie za bardzo chce mi się czytać tę ścianę tekstu, tak wiec omijając około ostatnich 15 postów odpowiem Lordowi:

Quote
lord_pl :
 Kazmirzk i Hiacenty chyba sami wiedza za co ... Chyba dobrze , że jak mu się coś nie podoba to się przygląda prawda ??


Zacznę od tego, że śmieszy mnie jak niektórzy frustrują się tymi banami na serwerze. Przecież większość zbanowanych osób ma swoje własne zdanie na temat tego kim jest szczecin, na jakiej podstawie bany nadaje. Ja osobiście i tak nie miałbym przyjemności grac na serwerze z bandą, która wyzywa mnie tylko i wyłącznie dlatego, ze nawet fartownie zabije ich z biodra z rifla.

Ale wracając do twej wypowiedzi. Oczywiście ze wiem za co: za hipshota właśnie, a w zasadzie mogło być ich kilka. Wszedłem na serwer pod nickiem MetallicA, a nie [3.SA]Kazmirzk (tego użyałem tylko i wyłącznie na meczach) i po jakichś niecałych dwóch minutach gry dostałem perma. Wcale się nie ujawniałem, porostu zabiłem "niezwyciężonego snajpera" kilka razy i blackscreen ;)

Pasterz

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #37 on: 27 June 2010, 17:14:15 »
Z tego co przeczytać tutaj można , to nektórzy chyba już nie odróżnaiją rzeczywistości, od gry i wszystko im sie "zlewa":dozingoff, masakra jakaś.

Biały Orzeł

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #38 on: 27 June 2010, 18:13:36 »
Quote
kazmirzk :

Zacznę od tego, że śmieszy mnie jak niektórzy frustrują się tymi banami na serwerze.


No właśnie.Skoro i tak macie w dupie ten serwer to o co właściwie bijecie pianę? :O_o

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #39 on: 27 June 2010, 21:40:31 »
O to bije piane że jestem uważany za czitera bez podstaw,  że jakiś gnój mnie bluzga a reszta jego ziomków idzie za nim i mnie wyzywa czaisz ?

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #40 on: 27 June 2010, 23:27:58 »
Za dużo słyszysz :)
w RO gram jako raq

Biały Orzeł

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #41 on: 28 June 2010, 01:02:03 »
@Hiacenty : Olej to 8) Szkoda wątroby...

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #42 on: 28 June 2010, 09:19:23 »
Hiacenty dziwny koleś z Ciebie . Wchodzisz na serwa z nickiem " Przybyłem Jebać " po ****wiać Szczecina i innych z RAG swoją obecnością  , na dodatek notorycznie używasz bugów i masz jeszcze pretensje , że dostałeś bana  ??  Oczywiście za Tobą wchodzi reszta jakże bardzo rozgarniętych kolegów którzy przybyli w tym samym celu , wiedz nie widzę powodu dla którego mielibyście zaszczycać nas swoją obecnością  na tym serwerze. Schodzą się zaraz przygłupy z SIMO ( Pasterz , Kadi , Proboszcz ) i nie obędzie się bez głupich docinek z ich strony . Powiedz jaki sens jest waszej gry na serwie ?? Pewnie jakby to nie był serwer Raginisów to połowa z was by nawet tam nie zajrzała . Nie oszukujmy się , jedynym waszym celem gry na tym serwie nie jest zapełnianie go tylko wkurwianie członków klanów  bo szczecin mnie obraził wiedz go po wkurwiam . Powiedzcie mi gdzie się mylę  ?? To tak jakby ktoś srał ci na klate i próbował powiedzieć , że to SPA.

Po pierwsze .Tobie Coval / laz-zo  nie odpisze bo rozmowa z tobą nie ma żadnego sensu . Wyrwałeś z kontekstu kawałek naszej rozmowy i próbujesz mnie ośmieszyć . Nie wiem czy to jest wyraz frustracji czy bezradności  ?? Po drugie uporczywie pisząc na tym forum czy tam kiedyś na stronce simo przeinaczasz fakty , których nie mam zamiaru już wyjaśniać. Po trzecie uparcie próbujesz zabłysnąć , pokazać jakim jesteś super graczem i czego to nie dokonałeś co jest hmmm.... żałosne ??  Po czwarte próbujesz udawać kogoś kim nie jesteś i marnie wychodzi Ci udawanie mistrza klawiatury , ortografii , gramatyki.  Coval bądź taki jaki jesteś ; " Ej k**** jak masz problem dzieciak to wpadaj na meiselsa na solówę " Od razu wszystkim tutaj się humor poprawi . Po piąte jak masz jakiś problem to nie wypisuj tutaj bzdet o mnie tylko napisz na steam i spytaj sie o co chodzi , rozumiesz ?? Po szóste jak nadal uważasz , że jesteś taki super możemy umówić się tak jak  kiedyś 1vs1 tylko mam nadzieję , że teraz nie dostaniesz ataku agresji i nie będziesz rzucał epitetami w moją stronę i mojej rodziny bo tego nie lubię i nie będę tolerował. Dla ciebie jak chcesz mogę  reprezentować  Kraków , JP  co tam sobie kurwa chcesz bo zdanie takiego chłystka pierdoli mnie z góry na dół i z dołu do góry.


Kazmirzk jesteś naprawdę równym gościem . Jeżeli naprawdę chcesz pograć na naszym ( no w sumie to nie moim ale mam nadzieję , że koledzy się nie obraża jak użyje takiego stwierdzenia ) serwerze , a nie wpaść tylko po to by po wkurzać ludzi to postaram się żeby ściągnięto Ci tego bana.

Chciałbym jeszcze dodać , że  clan Raginis posiada publicznego TSa ( najnowsza wersja ) i wszyscy którzy chcą sobie pograć na naszym serwerze są też mile widziani  na TS , na pewno ułatwi nam to grę zespołową jak i z bliska będziecie mogli poznać tych strasznych ludzi z Raginisu , a na prawdę nie gryzą  :)

Dane na Team Speak'a :

Adres : 188.165.154.138
Port   : 9987

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy !!! Do zobaczenia na froncie !!!

Pozdrawiam Wolk


Do administracji  :

Nie wiem za zbytnio w którym temacie to umieścić , na wszelki wypadek umieszczę w dwóch , a administracja zdecyduje gdzie pozostawi mój post . Za problem przepraszam

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #43 on: 28 June 2010, 09:48:42 »
Biały jednak cie posłucham.Wspomnienia z lat 2006-2008 nie wrócą niestety.:p
Tak dobrze żarło ale zdechło.


A lord rada dla ciebie puść sobie dobrą muze i idz na dwór spędzić mile czas z kumplami.
Bo dużo plucia krwią a nie ma w tym cienia prawdy.
8)

Biały Orzeł

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #44 on: 28 June 2010, 10:26:31 »
Wcale nie zdechło.Wystarczy wzajemny szacunek i pamiętanie, że RO to TYLKO gra.Zamiast oskarżeń o czity umówcie się na spara "stara gwardia vs RaG" i wyjaśnijcie sobie wszystko z bronią w ręce a nie tu na publiku gdzie przynosicie tylko wstyd samym sobie.Szczerze mówiąc to nie wierzę by ktoś z osób tu oskarżanych czitował naprawdę.W pale się nie mieści by ktoś kto tłukł w RO kiedy była dopiero modem, oddawał czas i serce nic z tego nie mając, zniżał się do poziomu śmierdzącego czitera (no oczywiście są wyjątki znane niestety :( ).RaG  niech pamięta, że umiejętności tych graczy to setki (jak nie tysiące) godzin spędzonych w boju i ich "nadzwyczajne" umiejętności są jak najbardziej naturalne.Co do gównianych nicków to temat już wałkowany :D Nie rozumiem tylko dlaczego wciąż "Przybyłem jebać" się pojawia.Czyżby po ostatniej kłótni nic nie dotarło do głowy?