Author Topic: [PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)  (Read 16328 times)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #15 on: 26 June 2010, 22:31:05 »
Fuck_Yea 25436404 = ban Szczecina  wywalił mnie za nic. Odbanujcie mnie.
w RO gram jako raq

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #16 on: 26 June 2010, 22:33:35 »
Dobrze że tylko tu jestem w błędzie.

`lay-Z

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #17 on: 26 June 2010, 23:06:45 »
IAtoITaZ 24537160 = ban Szczecina - TaZ jest z Francji, aka Nayru' , na bank Szczecinowi nie podpał, na serwerze pojawił się na bank pierwszy raz, fakt jest dobry, ciekawi mnie za co dostał bana... pewnie ze względu na punkt pierwszy...

Biały Orzeł

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #18 on: 27 June 2010, 00:00:15 »
Szczecin tu, szczecin tam grrrrrrrrrrrrr :no normalnie jakby gębę sobie wycierano miastem w którym żyję....Szczecin- ZMIEŃ NICK do cholery....

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #19 on: 27 June 2010, 01:13:16 »
I znowu bart się denerwuje no:blush. Te ryan 'Przybyłem' jak coś.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #20 on: 27 June 2010, 03:45:02 »
Quote
James_Ryan :
Hiacenty już ci mówię dlaczego dostałeś bana i ty sam dobrze o tym wiesz czemu go masz jak ktoś ma taki nick jak debil typu cytuje "przyszedłem jebać" sory ale może ciebie tam gdzieś "jebią" i masz chłopie problem z tego powodu i po mydło schylasz sie ostrożnie ale jak widzę że ktoś strzela przez ścianę  ( są dowody na to :) ) i strzela 10 strzałów i przeładowuje dodając 2 naboje do mausera k98 jak ktoś nie wie to dodam że ma on fabrycznie tylko 5  naboi ale nasz kochany hiacenty król burgunda stwierdził że pokaże Hitlerowi i zrobi mu wunderwaffe z 10 nabojami to sory ale zamknął byś ten ryj cheaterze jeden  tak samo sojuz jak i ten dzieciak Layz (koval) człowiek który pokazuje swój adres dane jak by był Bruce Lee i myśli że ktoś na takie dziecko neo bd marnował czas i jak się mu na publicu powie prawdę t dzieciak włazi z patafianami tak samo żenująco zabawnymi jak on i próbuje marnie prowokować do kłótni to sory ale serio masz twarz która mówi  przyjmie jedną bułe i zawieźcie mnie do szpitala i mój banan (twarz) bardziej sie zegnie to sory ale nie pisz takich rzeczy bo siebie tylko ośmieszasz i tak na marginesie wyprzedzając twój odzew wcale nie wywyższam się tylko stwierdzam fakty :) żenujące było również jak to chciałeś użyć wtyków i dać "bana" kazmirzowi a sam dostałeś go i teraz musisz jak partyzant się kryć. Tak więc reasumując bawicie mnie i większość niezrzeszonych w jakieś przyznaje poważne klany ludzi bo nic sobą nie reprezentujecie udzielacie się w tematy o cheatach kto je ma i tak naprawdę jest to jedna wielka farsa bo sami je macie każdy to wie ale co wam zrobią nie .Tylko tak mnie to zawsze ciekawiło co wam to do k..wy nędzy daje to że je macie ? Podnietę ze oszukujecie i jesteście dobrzy ?? Sory ale jak tak myślicie to jesteście w błędzie bo jest odwrotnie :) po za tym rozumiałbym gdyby cap'y w ro na lidze były płatne tak jak przy cs to jeszcze ma sens bo kasa ale o tak zwane złote galoty i sam tytuł LUDZIE !!!
Spodziewam się również że zrugacie błotem cały mój klan jak i moją osobę bo to tak samo jak powiedzenie złodziejowi że jest złodziejem też bd wyzywał za to chociaż wie ze mają racje :) nie mówie że wszyscy maja haki bo tak nie jest tak samo i u was w enclave czy ato core itd też samych haxów niema to logiczne ale są ludzie co mają i to psują i powiem tak na sprostowanie że sam Szczecin którego "szanowni" gracze typu Kazmirz  Hiacenty Coval sojuz i reszta bandy skrytykowała i wyśmiała powiem że tez tak uważa on na serio wszystkich nie oskarża ale cóż nie bd strzępił sobie języka na taki temat bo i tak znajdzie sie ktoś kto oczywiście jest święty i niema i się bd śmiał
Na koniec chciałem prosić o nie komentowane i tego typu pierd... sie albo coś w tym rodzaju bo chyba tak robią tylko dresy i niepełno sprawni  umysłowo a i najlepiej o samo przeczytanie i zrozumienie treści bo do wszystkich to nie dociera
No to wszystko się wyjasniło wraz z tym postem.
w RO gram jako raq

plonek

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #21 on: 27 June 2010, 09:24:45 »
ePo|Dzifkasz ...  a ja dlaczego dostałem bana, obraziłem uczucia Szczecina swoim nickiem?

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #22 on: 27 June 2010, 09:47:01 »
Boże ile ludzie w was zawiści jest . Stuknijcie się w łeb pare razy . Po c*** tam wchodzicie ??  Po wkurwiać szczecina ?? Wy jesteście tak mało rozgarnięci , ze nie rozumiecie , że gościu chce sobie pograć w spokoju z ludźmi których szanuje ?? To takie trudne , ze nie chce grać z bandą PROGAMEROW (pozdro coval  , moze cos zarobisz na tej swojej stronce jak to mówiłeś O.o )  którzy nie przychodzą pograć tylko go po wkurwiać ?? hmmm trudne ??  Ktoś nie zrozumiał ??  Drukowanymi  ?? Tacy święci jesteście to co coval czy tam lay-za robi na tym forum ??  Nie miał permanentnego bana za swój intelekt ?? Współczuje wam wszystkim prób dalszej napinki ...

Pozdrawiam Wolk

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #23 on: 27 June 2010, 10:44:21 »
Mało wiesz a się udzielasz prowokatorze. Wszystko się zaczęło ode mnie jak grałem ze szczecinem na danzigu gdzie strażnik kampił w jednym miejscu a ja go za każdym razem zabijałem. I wtedy leciały bluzgi na voipie i cały klan enclave. Bo strzelanie bez podpórki jest hax'em =)
To go zabolało ale było minęło. A i Powiedz mu żeby kupił sobie x-fi na pewno pomoże.:p

lord_pl

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #24 on: 27 June 2010, 11:02:42 »
Przepraszam zapomniałem pierwszej zasady tego forum :
1. Hiacenty i spółka zawsze mają racje

Widze , że nie zrozumiałeś mojego poprzedniego postu . Przykro ...

etc. hmmm ... mało ??  Ok niech Ci będzie przecież to ty z nim codziennie na TS siedzisz  wiedz wiesz lepiej.

A teraz ukłony dla mojego nowego guru  i Panie błagam wybacz mi niewiedze .

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #25 on: 27 June 2010, 11:08:53 »
Wiem  lepiej bo byłem na serwerze i grałem z nim wtedy kiedy się wszystko zaczęło mało co?:love

`lay-Z

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #26 on: 27 June 2010, 11:35:48 »
hmm co do mojego bana dzieciaczki:

Quote from: PM OD BARTA
Temat Re: @ban
Nadawca BartBear_[PL]
Odbiorca `lay-Z
Data 2010-05-17 20:25
-------- Oryginalna wiadomość --------
Data : 2010-05-17 20:17 GMT
Tytuł : @ban
w sumie to przypadkiem odkryłem że (nie) mam bana na ro.pl jak szukałem plików uz2 do mapek na necie. mam nick lay-Z bo sobie zmieniłem idąc za przykładem połowy klanu jak odchodziliśmy z crack clan w grudniu. jednakże miło mi że nie dostałem bana na wstępie :P
-------------
Nie bój żaby co było to było, kara odbębniona, możemy sobie podać rączki ;)
Tylko proszę o nie atakowanie naszych Administratorów NA SŁUŻBIE no i ogólne stosowanie się do Regulaminu Forum, bo mi wlepianie banów na prawdę żadnej przyjemności nie przynosi i właściwie robię to z przykrością, tak więc witamy ponownie, a i dołącz do naszych Steamowskich grup jak jeszcze tego nie zrobiłeś


także hmmm... jak widzisz intelekt mam, bo potrafiłem wysmarować pw do kogoś kto mi dał bana :dozingoff
co do ryana i lordzika - naszych forumowych mądrych głów, hmmm... dużo wyrazów, mało sensu - czułem się jakbym czytał posty napisane przez małpy, które nauczyły się kilkunastu słów i napisały je w dowolnej kolejności.  - tak można to podsumować.
ryan, dla ciebie mam to: http://piotrweresniak.com/2010/02/04/jak-nauczyc-sie-pisac/ - powinno pomóc na początek.
lordzik, ty już jesteś cięższy przypadek - ideologia JP i te sprawy, ale może ten link pomoże ci uświadomić sobie jaką rolę pełnisz na tym forum: http://zawszeqrnacos.salon24.pl/77804,kim-jest-troll-w-necie

James_Ryan

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #27 on: 27 June 2010, 12:21:11 »
Heh niezły żart Coval na miarę twoich możliwości chyba najwyższa docinka a tak a propos ktoś ci pomagał z zewnątrz docinkę mi walnąć bo sam to tego wszystkiego chłopie nie ogarnąłeś a co do tej str to chyba sam ją używasz skoro mi to wysłałeś . Tobie polecałbym nauczenie się czytania ze zrozumieniem co tam napisałem ale cóż może to za wiele jak na ciebie
Tekst proszę o nie odpisywanie głupot tyczy się do twojej wyżej odpowiedzi jak najwyraźniej to za dużo wiec przeanalizuj tą str jeszcze raz bo tobie się chyba bardziej przyda a i jak ci ulży to tego posta usunę co wcześniej napisałem bo tak jak to Hiacenty przyjął bez głupich komentarzy tak ty nie potrafiłeś ale ok i to by było na tyle
W każdym razie podsumowując ja z tobą Hiacenty Sojuz i waszym klanem nie mam zamiaru walczyć bo to niema sensu o głupią grę drzeć mordy nadaremnie ale graj chłopie uczciwie słabo czy średnio ale uczciwie i bd git i ja nic nie bd mówił chyba ten warunek nie jest duży
A co do reszty zbanowanych ludzi co uważają ze są niesłusznie oskarżeni ok mogę pogadać z adminami i dodam ze nie tylko ze Szczecinem i napewno coś da się zrobić :)
Pozdrawiam i zapraszam na serwy =Rag=

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #28 on: 27 June 2010, 12:38:20 »
Quote
plonek :
ePo|Dzifkasz ...  a ja dlaczego dostałem bana, obraziłem uczucia Szczecina swoim nickiem?
Pewnie za gapienie się w ścianę i idealne granaty.
Quote
Boże ile ludzie w was zawiści jest . Stuknijcie się w łeb pare razy . Po c*** tam wchodzicie ?? Po wkurwiać szczecina ?? Wy jesteście tak mało rozgarnięci , ze nie rozumiecie , że gościu chce sobie pograć w spokoju z ludźmi których szanuje ?? To takie trudne , ze nie chce grać z bandą PROGAMEROW (pozdro coval , moze cos zarobisz na tej swojej stronce jak to mówiłeś O.o ) którzy nie przychodzą pograć tylko go po wkurwiać
To niech wprowadzi hasło i niech je rozdaje wybrańcom Boga ( aka Szczecin'a  ), których ze specta na publikach śledził jak grają i w jego odczuciu nie czitują:D:D A jak już jest to serwer publiczny, to teoretycznie powinien móc grać na nim każdy. A jeśli tak nie jest, to jest to zwyczajna hipokryzja Szczecinka...
Quote
Niestety gram uczciwie a dema były sprawdzane moje przez adminów a sojuz to hoho ale 5 albo i wiecej miał sprawdzane.
Graj na normalnym ro.ini :P
A co do pop-upów to jest takie coś jak exterminator. Wrzućcie na serwer i już nie będzie cyrków, że ktoś wstaje i od razu strzela.
w RO gram jako raq

Hiacenty

  • Guest
[PL] Raginis Serwery Publiczne (podzielony)
« Reply #29 on: 27 June 2010, 12:40:44 »
Niestety gram uczciwie a dema były sprawdzane moje przez adminów a sojuz to hoho ale 5 albo i wiecej miał sprawdzane. Powodzenia na rolu:D

Quote
Odi^PrOfAnUm :
Graj na normalnym ro.ini :P

wtedy namierzałbym przeciwnika ' I ' w ro. A co do słyszenia kup se x-fi a nie pier.8)