Author Topic: Haker na Steam  (Read 2906 times)

popo35

  • Guest
Haker na Steam
« on: 19 March 2010, 16:29:01 »
Witam dziś wchodzę na steam i ktoś mi wysłał zaproszenie na czat zdziwiłem się bo nie używałem cheaty .Cytuje :


stteampowered Wiadomość wysłana automatycznie przez Steam Powered. W dniu 29.03.2009r na Twoim koncie STEAM wykryto próbę oszustwa. By udowodnić nam że na twoim koncie nie używano czitów, musisz dostosować się do wzoru, w przeciwnym razie twoje konto w ciągu 15 minut otrzyma bana. Wzór:

-Login, Hasło (do twojego konta steam)

Po chwili logi z tego dnia zostaną sprawdzone, jeżeli konto będzie czyste nie otrzymasz bana. Jeżeli jednak na koncie wykryjemy próbę oszustwa, będzie to jedynie i wyłącznie upomnienie.

Każda próba ucieczki (wylogowanie się, nie pisanie według wzoru) zakończy się natychmiastowym banem.

Oto zdjęcie tego hakera jego nazwa :
http://img96.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img96/2249/cheaterz.png&via=mupload

Nie podawajcie hasla ani logina

IgraSov

  • Guest
Haker na Steam
« Reply #1 on: 19 March 2010, 17:22:34 »
Po pierwsze; gówno nie haker.
Po następne; każdy inteligentny użytkownik Steama wie, że nie podaje się loginu ani hasła.
Po kolejne; pod zaproszeniem do czata zawsze jest napisane aby nie podawać hasła bo admini i tak mogą je sprawdzić.

Pisze takich gości wielu, dzisiaj dostałem dwie wiadomości w tym stylu.
Jeszcze koleś pisząc w kolorze swojego nicka myśli, że wygląda to bardziej wiarygodnie.
Złapali niezłe zdziwko jak odpisałem również na kolorowo.:)

Apos

  • Guest
Haker na Steam
« Reply #2 on: 19 March 2010, 18:58:51 »
Tak jak pisał Igraś, NIGDY PRZENIGDY nie podawaj swojego hasła obcemu albo nawet steam supportowi. Oni nie potrzebują Twojego hasła aby zweryfikować Twoje konto. Zawsze miej konto zabezpieczone - zweryfikowane mailem.

o&o