Author Topic: znikające wieże czołgów  (Read 4945 times)

Wrona

  • Guest
znikające wieże czołgów
« on: 03 February 2010, 10:54:10 »
Proste pytanie: Jak temu zaradzić?
Reinstalowanie gry, weryfikacja integralności plików gry i kasowanie bloba nie pomagają.
Przez większość czasu gry czołgi nie mają wież, co więcej strzał w puste miejsce nad kadłubem, gdzie powinna być wieża wprawia w zdumienie, bo pocisk przelatuje bez kolizji.

Zadaję to pytanie na prośbę kolegi, wielkiego fana RO, który na pytanie dlaczego ostatnio wcale nie gra, odpowiedział "Bo k***a NIE MOGĘ!". Faktycznie ten błąd psuje skutecznie całą przyjemność z gry.
Proszę pomóżcie!

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
znikające wieże czołgów
« Reply #1 on: 03 February 2010, 13:11:48 »
Mam ten sam problem. Co jakiś czas widzę tylko kadłuby czołgów. :O

Myślę że to wina silniku gry czy jakoś tam.

Apos

  • Guest
znikające wieże czołgów
« Reply #2 on: 03 February 2010, 14:23:01 »
Błąd raczej jest z winy serwera. Spróbuj pograć na innych serwerach, mapach i zaobserwować czy dzieje się to samo.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
znikające wieże czołgów
« Reply #3 on: 03 February 2010, 14:24:46 »
Dołączam się, tez się z tym spotkałem ale przeważnie wieże pojawiały się po jakims czasie. Nie kumam o co chodzi z tym.:dozingoff
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Wrona

  • Guest
znikające wieże czołgów
« Reply #4 on: 04 February 2010, 05:14:13 »
To się dzieje niezależnie od map. Na forum Tripwire Interactive znalazłem wołanie o pomoc przy identycznym problemie, ale niestety bez odpowiedzi. No nic, jeśli dojdziemy z kolegą do wniosku, że przyczyna leży poza samą grą, nie omieszkam tutaj napisać o co c'mon.

piter306

  • Guest
znikające wieże czołgów
« Reply #5 on: 04 February 2010, 11:03:44 »
To ma chyba związek z chwilowymi problemami na "łączach"

IgraSov

  • Guest
znikające wieże czołgów
« Reply #6 on: 04 February 2010, 15:25:34 »
Ja nie spotkałem się jeszcze z czymś takim.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
znikające wieże czołgów
« Reply #7 on: 04 February 2010, 17:34:01 »
Igraś - bo grasz na porządnych serwerach :wink

IgraSov

  • Guest
znikające wieże czołgów
« Reply #8 on: 04 February 2010, 18:10:42 »
Dokładnie, zapraszamy na serwery ze stajni Red.Orchestra.pl - tu nie ma żadnych ubytków ani mutacji czołgów.:satisfied

Wrona

  • Guest
znikające wieże czołgów
« Reply #9 on: 15 February 2010, 10:43:39 »
No niestety u kolegi problem nie zniknął, gra na nawet najbardziej szlachetnych serwach nie pomaga. Występuje jedna prawidłowość - duża mapa (głównie te czołgowe) - brak wież. Identycznie w DH. Zmiana rozmiaru cache w .ini na 256 MB nic nie dała...

Aha, a co do "porządnych" serwerów - co ma być niby nie tak z serwerem 29th ID? Toż to profeska.

Oberschlesien Soldat

  • Guest
znikające wieże czołgów
« Reply #10 on: 09 July 2010, 18:36:56 »
Również się z tym spotkałem ale miałem również taki dziwny przypadek że jak wchodziłem do ckmu w transporterze to ni było widać karabinu ale można było strzelać.

pol77

  • Guest
znikające wieże czołgów
« Reply #11 on: 09 July 2010, 19:41:41 »
W tym przypadku czasami pomaga przesiadka na inne miejsce np pasażera i z powrotem na mg

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
znikające wieże czołgów
« Reply #12 on: 09 July 2010, 20:07:10 »
Quote from: Oberschlesien Soldat
Również się z tym spotkałem ale miałem również taki dziwny przypadek że jak wchodziłem do ckmu w transporterze to ni było widać karabinu ale można było strzelać.


też tak miałem, tyle że nie mogłem strzelać:((
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

ZabojcaStalina

  • Guest
znikające wieże czołgów
« Reply #13 on: 23 February 2011, 09:26:55 »
mam ten sam problem po formacie - przed wszystko było elegancko.

podejrzewam, że jest to wina jakiegoś frameworka, visual c++, runtime czy czegoś podobnego.
ewentualnie(mniej prawdopodobne) sterowników do Radeona, bo coś się z błędem instalują, ewentualnie(nieprawdopodobne) uaktualnień Windowsa XP SP3

Edit:
zainstalowałem z płyty co była z kartą wszystkie te pierdoły typu ATI Parental..., Catalyst control center itp no i przede wszystkim .Net 2.0 i jakieś tam cyferki(x86) i... wszystko działa!
(dziwne, że na starym działa, a na najnowszym, że strony Microsoftu jaki próbowałem lipa)

PS. tylko na Radeonach te problemy czy na GForcach też?