Author Topic: Pierwsze kroki....  (Read 3346 times)

grysik

  • Guest
Pierwsze kroki....
« on: 30 January 2010, 01:15:24 »
Witam wszystkich

Jestem tutaj nowy i mam może takie trochę głupie pytanie odnośnie tej gry. Chciałbym ja kupić ale na allegro jest ona w wydaniu kolekcja klasyki a jeśli dobrze pamiętam to w tym wydaniu mogą być jakieś problemy . Moje pytanie brzmi czy jeśli kupie ja w tym wydaniu to czy bede mógł pograć przez internet ??:D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Pierwsze kroki....
« Reply #1 on: 30 January 2010, 08:14:26 »
Siema,

Wiesz co, ja kupiłem tą grę w sklepie za 29.90 zł i to z pomarańczowej kolekcji i nie mam żadnych problemów. Dodam że nigdy nie miałem problemów z grami z kolekcji klasyki.  Myślę że jeśli jest oryginał to powinno być wszystko w porządku.:)
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

IgraSov

  • Guest
Pierwsze kroki....
« Reply #2 on: 30 January 2010, 11:41:57 »
Nawet jeżeli jest coś nie tak z grą w jakimś wydaniu to i tak ze Steama ściągają się najaktualniejsze pliki.

Apos

  • Guest
Pierwsze kroki....
« Reply #3 on: 30 January 2010, 14:30:01 »
Kupujesz nówkę na allegro, media markt, etc. Otwierasz pudełko, wpisujesz klucz do steama i ściągasz. Zero problemów :)

Grochu

  • Guest
Pierwsze kroki....
« Reply #4 on: 09 February 2010, 10:50:01 »
jeśli kupujesz używaną na Allegro to przed zakupem zapytaj sprzedawce czy zna swój login i hasło do Steam`a bo może się okazać że dostaniesz bezwartościową grę z używanym kluczem w którą  sprzedawca pograł 10 minut i stwierdził że to nie dla niego zapominając tym samym loginu i hasła na Steamie. Równie dobrze może mieć zabanowane konto i dlatego pozbywa się gry. Gra kosztuje 29,90 - a przed świętami kosztowała nawet 12 zł 50 gr. Cena niewielka a masz pewność że nie będzie żadnych problemów