Author Topic: Silent Hunter V nadchodzi...  (Read 2164 times)

Herr_Batke

  • Guest
Silent Hunter V nadchodzi...
« on: 29 January 2010, 23:01:26 »
Z tego, co mi wiadomo, 4 marca 2010 ma pojawić się w sprzedaży: Silent Hunter V: Battle of the Atlantic :yes
Jako umiarkowany fan serii SH zakładam ten wątek w celu wymiany informacji na w/w temat :wink
Czy wśród braci RO są jacyś podwodniacy?! :D
Jeśli tak, to jakie są Wasze opinie czy oczekiwania w związku z najnowszym dzieckiem stajni Ubisoft?
No i oczywiście doświadczenia z poprzednich odsłon "Cichego Łowcy"...
Zapraszam do dyskusji :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Silent Hunter V nadchodzi...
« Reply #1 on: 30 January 2010, 00:22:18 »
Grałem w drugą część, ciekawa nawet gra.

Apos

  • Guest
Silent Hunter V nadchodzi...
« Reply #2 on: 30 January 2010, 14:18:02 »
SHV zapowiada się jako krok w stecz w stosunku do poprzednich części. Oprócz lepszej grafiki ta gra nie posiada nic interesującego. Dynamiczna kampania, jest tak naprawdę zlepkiem kolejnych misji. Po wykonaniu jednej mamy do wyboru 3 płynąć do X, płynąć do Y lub wrócić do bazy. W III czy IV mieliśmy pełną swobodę. Nowy interface - totalna bzdura, przypomina mi moją Win 7 i nie ma nic wspólnego z prawdziwym wnętrzem łodzi podwodnej. Masa arcadowych dodatków, zamiast usprawnień realizmu. Jako gwóźdź do trumny - w SHV dostajemy aż jednego uboota typ VII, gra trwa od 1940 do 1943. Do tego zabezpieczenie DRM, które sprawia tylko same kłopoty klientom. Po co jak gra zostanie shackowana/spiracowa w pierwszym tygodniu i tak? Na forum fanów serii subsim.com jest masa tego typu tematów potwierdzających moje słowa.

Polecam SHIII z modem GWX - miód, tak powinien wyglądać Silent Hunter.
SHIV z modem TWO albo Operation Monsum lub RSRD również są interesujące i wciągające.

Póki się za Vtkę nie wezmą modderzy spasuję. Poprzednie części na modach są bardziej interesujące i wciągające.