Author Topic: Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)  (Read 11136 times)

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #30 on: 28 December 2009, 12:38:03 »
Może tak , może nie. Widzę , że nienawiść do jednego gracza przekładacie na całą ekipe. Radek twoje domysły są dla mnie dziwne ponieważ twój klan nie jest zbyt dobry wiedz dziwnie brzmi w twoich ustach nazywanie innych ekip niedołężnymi zwłaszcza , że nawet nie zaczęli. Hmmm.... a ty radzio znasz szczecina czy tylko przeczytałeś to co koledzy wyżej powiedzieli sorry radzio ale mało wiesz w tym temacie wiedz nie rozumiem twoich wywodów.

Radzisław

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #31 on: 28 December 2009, 13:11:31 »
Quote
lord_pl :
Może tak , może nie. Widzę , że nienawiść do jednego gracza przekładacie na całą ekipe. Radek twoje domysły są dla mnie dziwne ponieważ twój klan nie jest zbyt dobry wiedz dziwnie brzmi w twoich ustach nazywanie innych ekip niedołężnymi zwłaszcza , że nawet nie zaczęli. Hmmm.... a ty radzio znasz szczecina czy tylko przeczytałeś to co koledzy wyżej powiedzieli sorry radzio ale mało wiesz w tym temacie wiedz nie rozumiem twoich wywodów.
 
 Chcesz sprawdzić czy jest dobry ???:D Fakt nie grywam ostatnio z chłopakami to i maja problemy na piechotnych mapkach ...bo raczej  to pancerniacy.Ale jesli twierdzisz ze mam słaby klan i nie znasz mnie, to dla mnie brzmi to  jak wyzwanie.Zniszcze was leszczeeee:D:D Ten kto wie z kim ma do czynienia ..to wie, ten co nie... sie nauczy :D:D  .Odnośnie szczecina, jesli tacy ludzie jak Apos piszą ze ten koleś robi takie akcje ..to mu wieże ..takich ludzi na scenie nam nie potrzeba ....Sorry za te bałwochwalstwo ale taki juz jetem zimny drań  :wink:wink Pozdrawiam
EDIT.:Żartowałem ..miłośc pokój i bagnet pod żebra :::

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #32 on: 28 December 2009, 15:15:07 »
Hmmm.... sprawdzałem ale skoro nalegasz. O tym niszczeniu to pogadamy jak ci mleko z pod nosa przestanie kapać :) OWN3D . No a tak na serio jeśli chcecie i ma być to przyjazny mecz a nie służyć jakimś głupim docinkom to bardzo chętnie , tylko nie za bardzo wiem z kim chcesz grać ze mnaę (=IcM=) czy ze szczeciniem (=REG=) ??

Radzisław

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #33 on: 28 December 2009, 15:45:22 »
Jeśli powiem ci ..ze gram w RO prawie od premiery ..to uwierzysz ???Nigdy nie dostałeś na jakim publiku ode mnie strzału w główke z 300 metrów w pełnym biegu???Jesli nie to musimy nad tym popracować :p  Klan, klanem biorę was na klatę :D:D Pozdrawiam

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #34 on: 28 December 2009, 18:16:14 »
Nie wybacz nie dostałem.... ehhh Radzio powalasz mnie na kolana swoimi tekstami wiedz aż strach pomyśleć jaka rzeźnie na publikach robisz  :D

Radzisław

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #35 on: 28 December 2009, 19:28:39 »
<HS>Radzio-->lord_pl  i nie usłyszysz odgłosu wystrzału to będe ja(wielu graczy może ci potwierdzić  moje umiejętnosci strzeleckie..oczywiście z karabinu ,bo w każdej klasie czuje sie jak ryba w wodzie...taki jestem do przodu:):):) )Tak na serio to robie sobie z ciebie jajeczka prawie na wolno a ty sie chopie wczuwasz....Ehhh pozdrawiam

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #36 on: 28 December 2009, 22:58:29 »
Ehhh... myślałem że serio mówisz , a tak nawiasem właśnie zakończył się pierwszy spar =REG= . Zważając na to że chłopcy praktycznie przed meczem  skompletowali 8 graczy i pierwszy raz ze sobą grali to porażka 2:6 z b2k można uznać za mały sukces ;] Szkoda ,że =REG= tak jak i SIMO (na początku) grają dobrze tylko na jednej mapie. Moim zdaniem powinien być remis ale jak to mówią "wilk syty i owca cała".

Pasterz

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #37 on: 29 December 2009, 01:53:36 »
Quote
lord_pl :
Ehhh... myślałem że serio mówisz , a tak nawiasem właśnie zakończył się pierwszy spar =REG= . Zważając na to że chłopcy praktycznie przed meczem  skompletowali 8 graczy i pierwszy raz ze sobą grali to porażka 2:6 z b2k można uznać za mały sukces ;] Szkoda ,że =REG= tak jak i SIMO (na początku) grają dobrze tylko na jednej mapie. Moim zdaniem powinien być remis ale jak to mówią "wilk syty i owca cała".


Fakt sukces co nie miara , można obwieścić , że oto przybyli pogromcy enclavy, core i innych. Bzdety piszesz i może Fjr.1 umiało grać tylko na jednej mapie ale nie my, mylisz sobie klany. A poza tym zdezerterować to każdy głupi potrafi.

Hiacenty

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #38 on: 29 December 2009, 05:02:21 »
Quote
Radzisław :
Tak na serio to robie sobie z ciebie jajeczka prawie na wolno a ty sie chopie wczuwasz....Ehhh pozdrawiam

Powiedz mi tylko po co ?

Quote
lord_pl :
porażka 2:6 z b2k można uznać za mały sukces ;]

A jakie mapy grali ?

Dziki_Koziol

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #39 on: 29 December 2009, 07:59:59 »
Miałem się nie wypowiadać, ale krew mnie zalewa, jak ktoś jeździ po tak zasłużonym klanie jak Enclave. Dla mnie to zawsze była wielka przyjemność grać z nimi i zawsze byłem pod wrażeniem ich umiejętności. Fora internetowe, mają to do siebie, że byle chłystek, którego nikt nie zna może opluć każdego. Kładę to jednak na karb ignorancji i nie znajomości historii poslkiej sceny. Bo kto to jest jakiś Szczecin? Miasto, czy jak?



Quote
Radzisław :
Jeśli powiem ci ..ze gram w RO prawie od premiery ..to uwierzysz ???Nigdy nie dostałeś na jakim publiku ode mnie strzału w główke z 300 metrów w pełnym biegu???Jesli nie to musimy nad tym popracować :p  


A ja z SWT, Enfielda, Mosina czy Mausera, kładę blachy na 200 m, a z SWD to i "obsługę km" na 300 m :D :D :D Wiem jednak, że musze jeszcze dużo popracować :p




P.S. Z tym strzałem w głowę to poleciałeś. Zdajesz sobie sprawę, że na 300 metrach cel typu sylwetka, jest mniejszy niż grubość muszki? :O_o

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #40 on: 29 December 2009, 10:01:50 »
Quote
[Fjr.1]Pasterz :
Fakt sukces co nie miara , można obwieścić , że oto przybyli pogromcy enclavy, core i innych. Bzdety piszesz i może Fjr.1 umiało grać tylko na jednej mapie ale nie my, mylisz sobie klany. A poza tym zdezerterować to każdy głupi potrafi.

Uuuu.... Pasterzyku nie ładnie. Rozumiem , że twoja frustracja jest spowodowana , że po prawie roku i pół roku czynnej gry odnosicie takie wyniki ?? No chyba , że jak już pisałem niechęć do jednej osoby przekładasz na cały klan ??, bo to ostatnio w waszym stylu jest banowanie ludzi za nick =REG= Taaa... no ta zmiana nazwy klanu tyle daje ?? , chyba przetestuje. Myślę , że wszyscy wiedzieli , że chodzi mi o Fjr.1

Quote from: A jakie mapy grali ?


Danzing 2:2 (a mogło być 4:0)
Zhito 0:4 ( tutaj zrobili im pojazd ale tutaj wyszedł ich brak taktyki )

Quote from: Miałem się nie wypowiadać, ale krew mnie zalewa, jak ktoś jeździ po tak zasłużonym klanie jak Enclave. Dla mnie to zawsze była wielka przyjemność grać z nimi i zawsze byłem pod wrażeniem ich umiejętności. Fora internetowe, mają to do siebie, że byle chłystek, którego nikt nie zna może opluć każdego. Kładę to jednak na karb ignorancji i nie znajomości historii poslkiej sceny. Bo kto to jest jakiś Szczecin? Miasto, czy jak?


Tylko tutaj nikt nikogo nie opluwał , panowie z SIMO (dobrze napisałem prawda ?? ) sami zaczęli ten wielki offtop. I tak was uraziłem jednym tekstem , że posądzaliście sami enclave o  Haxy , że aż bana dostałem ?? Boli prawda ?? Już widze , że nawet "Cześć" na publiku jest trudno odpowiedzieć

Pasterz

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #41 on: 29 December 2009, 13:43:16 »
Nic mnie nie boli, a bana dostał każdy warchoł z reg lub jego sympatyk, na serwie, dzięki temu jest cisza i spokój i człowiek może sobie spokojnie pograć, a i ludzie chętniej wbijają. Ps. chyb już sam zapomniałeś że grałeś w Fjr.1 i byłeś tam CL, za którego kadencji gralismy 90% meczy:yes

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #42 on: 29 December 2009, 13:53:50 »
Yeah pamiętam :) Ale to jest fair , że Husar który jest spoko gościem i wpłacił na serwa 4x tyle co miał i dostał bana na nim to tego nie mogę pojąć. Postawił wam 1/5 tego waszego publika i dostał bana bo jest z REG tak ??

Kadi_

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #43 on: 29 December 2009, 14:35:59 »
im głębiej w las tym bardziej mnie zadziwiasz. Wysłałem ci pw

Hiacenty

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #44 on: 29 December 2009, 18:54:29 »
Quote from: A jakie mapy grali ?


Danzing 2:2 (a mogło być 4:0)
Zhito 0:4 ( tutaj zrobili im pojazd ale tutaj wyszedł ich brak taktyki )
[/quote]
Fajnie że danzig to mapa na Remis nawet najlepsi mają duży problem...
Jak będą męczyć cały czas tą samą mapę daleko nie pojadą... ;-)