Author Topic: Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)  (Read 11166 times)

Pasterz

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #15 on: 27 December 2009, 02:20:42 »
True. Wstyd mi za to że z nim razem grałem :(((

Hiacenty

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #16 on: 27 December 2009, 02:29:24 »
Quote
kazmirzk :
Quote
lord_pl :
Tak klan Szczecina miałem na myśli. Skąd taka nienawiść do tego klanu.Jak na nowy klan grają tam dość dobrzy gracze wiedz nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia. Nie wiem czemu gówniane kąpiele ale ok jak dla mnie bardzo fajny klanik i zarąbiści ludzie tam grają. Przyświeca im idea "Play Fair " i czerpania radości z gry . Coś wiem o tym bo pomagam chłopakom stawiać pierwsze kroki , a swoje spory rozstrzygnijcie na froncie :)

wyzywanie m.in. enclave od kur**, dzi**k i innych tego typu okreslen, gdyz "czituja"

Ja sie tak tego nasłuchałem aż się w nim zakochałem =*

A co do ciebie lord tak mocno sie  znim kumplowałeś  na danzigu ?
Sam wiesz bo byłes na serwie i słyszałeś co ten koleś pierdolił, wiec to co piszesz zachowaj dla siebie kolego =)

Kadi_

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #17 on: 27 December 2009, 02:37:12 »
Quote
Ja sie tak tego nasłuchałem aż się w nim zakochałem =*
 Podobnie :D

Szczególnie że dzis zaczal pie***** na mój temat :P

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #18 on: 27 December 2009, 10:53:43 »
Tak , lubię gościa , a że ma manie na punkcie haxow to już inna droga. Kadi bo oprócz szczecina gra tam husar i rower którzy też grali u was. Nie zamierzam go bronić bo nie twierdze że robi dobrze.Trzeba z nim żyć w zgodzie to się okaże , że jest naprawdę spoko gościem. No i z tego co mi wiadomo to ty pasterzu albo ty kadi dolałeś oliwy do ognia , szczecin mówił ,że nie będzie grał ludźmi z enclave i było to uszanować a nie zapraszać ich na wspólną gre   wiedz nie dziwcie się , że i was teraz posądza o jakies haxy. No i pozatym to i panowie z enclave utwierdzili go w przekonaniu że mają haxy ale o tym to już nie będę się rozpisywał.


Dodam od siebie , że nikogo o cheaterstwo nie posądzam

A tak mi się przypomniało, że na ostatnim night cupie to Kadi razem z pasterzykiem i resztą swojej ekipy to też równo na TS i na steam jechaliście enclave od haxów  i to nie jedyna taka sytuacja była

Pasterz

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #19 on: 27 December 2009, 13:20:17 »
Quote
lord_pl :
Tak , lubię gościa , a że ma manie na punkcie haxow to już inna droga. Kadi bo oprócz szczecina gra tam husar i rower którzy też grali u was. Nie zamierzam go bronić bo nie twierdze że robi dobrze.Trzeba z nim żyć w zgodzie to się okaże , że jest naprawdę spoko gościem. No i z tego co mi wiadomo to ty pasterzu albo ty kadi dolałeś oliwy do ognia , szczecin mówił ,że nie będzie grał ludźmi z enclave i było to uszanować a nie zapraszać ich na wspólną gre   wiedz nie dziwcie się , że i was teraz posądza o jakies haxy. No i pozatym to i panowie z enclave utwierdzili go w przekonaniu że mają haxy ale o tym to już nie będę się rozpisywał.


Dodam od siebie , że nikogo o cheaterstwo nie posądzam

A tak mi się przypomniało, że na ostatnim night cupie to Kadi razem z pasterzykiem i resztą swojej ekipy to też równo na TS i na steam jechaliście enclave od haxów  i to nie jedyna taka sytuacja była


No i co z tego?! Niektórzy potrafią się na błędach uczyć, a drudzy łopatologicznie przekonywać będą do swojej racji. Z tym że ja nie mam paranoi jak kolega Szczecin i widze niestety że niektóryzy ulegają wątpliwemu"urokowi" tego pana. Co do Night Cupa. W******** byłem na maxa skoro trąbi się od dwóch tygodni o ważnym meczu i jest totalna zlewka tematu przez ekipę. Co do enclave. Zaprosiłem Sojuza i Hiacentego bo tylko oni jedyni wyrazili chęć wspomożenia nas w sparze z CORE. I nie będę tolerował jeżeli ktoś moich gości będzie publicznie obrażał jak to po chamsku robił Szczecin.  Ps. I nie wyciągaj publicznie rzeczy które się gada w zaufanym gronie kumpli na tsie bo sprzedajesz nas w tej chwili i rozmieniasz się na drobne:|

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #20 on: 27 December 2009, 13:50:55 »
A ze szczecinem to kto wyciągnął ?? Popatrz się co robicie najeżdżasz na niego a sam robisz to samo tylko po cichu ... i kończmy już ten temat bo ja was lubię i nie che żeby jakiś kłótnie miedzy nami tutaj doszło. I z tą rozumianą przesadziłeś , wybacz ale nie wytrzymałem no bo to już dla mnie dwulicowość jest żeby z jednej strony mówić komuś że na haxach gra , a z drugiej się z nim bratać u udawać , że jest ok. I nie ulegam jego urokowi tylko po rozpadzie Fjr.1 to z nim zachowałem najlepszy kontakt i nie mówei , że nie macie racji o tym że posądza wiele klanów o haxy i to w sposób nie kulturalny ale jak robicie to samo to wypadało by zamilknąć.

Pasterz

  • Guest

plonek

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #22 on: 27 December 2009, 16:25:09 »
widzę że lord_pl to gracz stworzony na obraz i podobieństwo Skara, który też miał w zwyczaju szokować swoimi postami na forum, pisząc wszystko co wiedział, albo co mu się zdawało, że wie :P

Kadi_

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #23 on: 27 December 2009, 17:00:00 »
Quote
A tak mi się przypomniało, że na ostatnim night cupie to Kadi razem z pasterzykiem i resztą swojej ekipy to też równo na TS i na steam jechaliście enclave od haxów i to nie jedyna taka sytuacja była


Skąd Ci takie coś przyszło do głowy jak nie byłeś na naszym tsie ? Wtedy już mieliśmy i serw i ts nowy a Ciebie na nim nie było


Quote
I z tą rozumianą przesadziłeś , wybacz ale nie wytrzymałem no bo to już dla mnie dwulicowość jest żeby z jednej strony mówić komuś że na haxach gra , a z drugiej się z nim bratać u udawać , że jest ok


Lolz ja NIGDY nie mówiłem żeby KTOKOLWIEK grał na "haxach" , po drugie tak sie bratam z enclave że aż nikogo on nich nie znam :P Ale im dłużej słucham szczecina tym bardziej chce mi sie zrobić to o czym piszesz.

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #24 on: 27 December 2009, 18:34:24 »
Na TS byłem tylko mikro mi nie działał wiedz siedziałem cicho.To że nigdy nie mówiłeś pozostawie bez komentarza. A ty plonek to tu niajwięcej to powiedzenia to nie masz a tak dla przypomnienia w miły kultularny sposób napisałem o nowy kalnie a wy zrobiliście z tego obore i pojazd po szczecinie.Ludu jak mu chcecie coś powiedzieć to może wprost a nie zaplecami na forum gdzie jak mysle nie zagląda i wogóle po co zaczeliście te głupie komentarze :dozingoff

Kadi_

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #25 on: 27 December 2009, 19:03:09 »
FAIL!!!


Nie porównuj mnie do swego kumpla ok ?  Ja dobrze pamietam co gadałem : żeby po pierwszym naszym sparze  z nimi juz nie grac bo po do mamy takie baciory dosawać i prosze Cie nie wmawiaj mi czego czego nie powiedzialem :yes

kazmirzk

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #26 on: 27 December 2009, 20:13:00 »
Quote
lord_pl :
a wy zrobiliście z tego obore i pojazd po szczecinie.Ludu jak mu chcecie coś powiedzieć to może wprost a nie zaplecami na forum gdzie jak mysle nie zagląda i wogóle po co zaczeliście te głupie komentarze :dozingoff


obore to on robi ze swojej gęby. Napisałeś bzdury na temat jego zachowania fair play i radosci z gry, wiec nie dziw sie ze ludzie ktorzy wiedza kim szczecin jest prostuja twa wypowiedz. Nie interesuje mnie czy on tu zaglada czy nie, wypowiedz w podobnym tonie, ale w nieco ostrzejszych slowach nie raz juz mu pisalem na serwerze, po tym jak wylecial z wiazanka. Z jego poziomem kultury osobistej powienien przerzucic sie na cod or cs, gdzie podobnych przyglupow jest mnostwo.

Apos

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #27 on: 27 December 2009, 21:42:02 »
Quote
lord_pl :\wiedz nie dziwcie się , że i was teraz posądza o jakies haxy. No i pozatym to i panowie z enclave utwierdzili go w przekonaniu że mają haxy ale o tym to już nie będę się rozpisywał.


Dowód? Team enclave reprezentowało Polskę w Pucharze Narodów i każdy z meczy był pod opieką admina - specjalisty, który w żadnym meczu nie stwierdził aby którykolwiek z membersów enclave używał dopalaczy. To samo tyczy się regularnych meczy w lidze roladder czy NightCupa. Team enclave gra w lidze prawie od jej powstania, od tego czasu ani razu nie stwierdzono cheatów u jej membersów mimo wielu podejrzeń etc.

Anyway, jeżeli ktoś twierdzi, że druga osoba cheatuje hmm nazywamy to jego własnym zdaniem, opinią którą cóż... czy błędna czy nie musimy szanować.

Quote
lord_pl :
A tak mi się przypomniało, że na ostatnim night cupie to Kadi razem z pasterzykiem i resztą swojej ekipy to też równo na TS i na steam jechaliście enclave od haxów  i to nie jedyna taka sytuacja była


Spoko, nie obrażamy się o to - już się przyzwyczailiśmy, że mniej czy bardziej doświadczeni gracze z różnych gier, nie tylko RO oskarżają nas o cheatowanie.

Proponowałbym aby admin zamknął temat lub przerzucił posty niezwiązane z tematem do innego topicu.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #28 on: 28 December 2009, 01:06:17 »
Apos nie zauważyłeś chyba, że ten wątek jest już dawno podzielony i ta część znajduje się w off-topie :D
Można zamknąć, ale wtedy sobie znajdą inny temat żeby posty nabijać... póki tutaj nie jest na noże to ja nie interweniuję, może inny moderator będzie chciał coś z tym zrobić :wink

Radzisław

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #29 on: 28 December 2009, 12:27:33 »
Enclave to stara załoga ...kiedy zaczynałem grać w RO ..i byłem jeszcze kompletnym noobem juz oni istnieli.Wiedz jesli jakiś oszołom twierdzi że to oszuści niech puknie sie w swój oszołomski łeb ...Najlepiej niech weżmie sie za trening i skilla ze swoja niedołężną ekipą a moze w przyszłości przegra 6:2 :D a jeszcze w dalszej zremisuje ????Pozdrawiam <HS>Radzio