Author Topic: Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)  (Read 11135 times)

szczupak

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« on: 22 December 2009, 00:25:42 »
dlaczego jest tak mało aktywnych klanów? RED ORCHESTRA to najlepsza gra na PC.

IgraSov

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #1 on: 22 December 2009, 11:47:50 »
Widocznie nie wszyscy tak uważają.
Brak gustu czy coś w tym stylu.

Wawer

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #2 on: 22 December 2009, 12:23:12 »
Quote
szczupak :
dlaczego jest tak mało aktywnych klanów? RED ORCHESTRA to najlepsza gra na PC.


Gra ma już swoje lata. Szczyt popularności dawno ma za sobą. W najlepszym czasie było ok 10 aktywnych polskich ekip.
W tym czasie powstało parę gierek, które odciągnęły graczy od RO. Taka jest kolej rzeczy.

Kadi_

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #3 on: 22 December 2009, 20:03:11 »
Quote
Polskie aktywne klany to: [Fsq], enclave, <HS> , -[Simo]-, [1stCav] (3 ostatnie z tego co mi wiadomo rekrutuja)


Małe sprostowanko :> My NIE rekrutujemy.

IgraSov

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #4 on: 22 December 2009, 20:47:34 »
Ale wciąż gracie, czyli jesteście aktywni (?).

szczupak

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #5 on: 22 December 2009, 21:32:14 »
RED ORCHESTRA gram cały czas.

Kadi_

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #6 on: 22 December 2009, 21:36:49 »
Quote
Ale wciąż gracie, czyli jesteście aktywni (?).


Jeśli to było do mnie to tak gramy i jesteśmy aktywni :D

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #7 on: 23 December 2009, 18:50:43 »
A tak żeby nie zakładać nowego wątku napisze tutaj . Zbliża się wielkimi krokami nadejście nowego POLSKIEGO klanu !!! Wiedz wyczekujcie bo chłopcy już się zbierają. Myślę , że może coś pokaże bo gra tam była czołówka z Fjr.1 + paru dobrych graczy :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #8 on: 23 December 2009, 19:01:06 »
Masz na myśli klan Simo ?

Kadi_

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #9 on: 25 December 2009, 23:24:42 »
Lord chyba miales na myśli nowy klan Szczecina co ?:satisfied

Pasterz

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #10 on: 26 December 2009, 01:58:55 »
Regis sregis czy jakoś tak xDDDDD. Po********** pomysł po******** człowieka, jak ktoś lubi  gówniane kąpiele to zapraszam pod ich skrzydła.

lord_pl

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #11 on: 26 December 2009, 23:30:45 »
Tak klan Szczecina miałem na myśli. Skąd taka nienawiść do tego klanu.Jak na nowy klan grają tam dość dobrzy gracze wiedz nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia. Nie wiem czemu gówniane kąpiele ale ok jak dla mnie bardzo fajny klanik i zarąbiści ludzie tam grają. Przyświeca im idea "Play Fair " i czerpania radości z gry . Coś wiem o tym bo pomagam chłopakom stawiać pierwsze kroki , a swoje spory rozstrzygnijcie na froncie :)

Kadi_

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #12 on: 26 December 2009, 23:45:17 »
Tylko czy sam szczecin jest
Quote
była czołówka z Fjr.1
??

kazmirzk

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #13 on: 27 December 2009, 00:16:30 »
Quote
lord_pl :
Tak klan Szczecina miałem na myśli. Skąd taka nienawiść do tego klanu.Jak na nowy klan grają tam dość dobrzy gracze wiedz nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia. Nie wiem czemu gówniane kąpiele ale ok jak dla mnie bardzo fajny klanik i zarąbiści ludzie tam grają. Przyświeca im idea "Play Fair " i czerpania radości z gry . Coś wiem o tym bo pomagam chłopakom stawiać pierwsze kroki , a swoje spory rozstrzygnijcie na froncie :)


Tak.. Pierwsze przykazanie Szczecina to fair play, przynajmniej w przerwach kiedy akurat nie drze sie na voipie obrazajac graczy, nie zaczyna oskarzac kazdego, kto go zabije o "czity" no i nie rozpisuje sie jakimi *#@^@& oraz ^@@*(# sa inni gracze. Lord akurat dzis o tym rozmawialismy i sam potwierdziles ze on do kulturalnych ludzi raczej zaliczany byc nie moze.. Nie mowiac juz o zasadach fair play.. No chyba ze za fair play mozesz uznac wyzywanie m.in. enclave od kur**, dzi**k i innych tego typu okreslen, gdyz "czituja" , bo jakze by inaczej mogli zabic tak znakomitego snajpera jakim jest sam on.. Ale oczywiscie na enclave sie nie konczy.. lista hakerow z jakimi biedny szczecin musi sie zmagac jest dluzsza, strasznie dokucza mu ten wstretny snajper Fsq z wallhackiem, no i oczywiscie u mnie w 3.SA tez znalazl sporo oszustow.. grajac pod fejkiem Mushroomhead tez nasluchalem sie okreslen pdod moim adresem wlacznie z wyliczanka haxow jakie to zekomo uzywam :dozingoff

A co do jego radosci z gry.. Dzieli sie nia z kazdym na serwerze, wrzeszczac na VOIP (oczywiscie po polsku nawet zwracajac sie do obcokrajowcow), szerzac polska kulture.

Normalnie post Pasterza uznalbym za niestosowny, ale wobec tego ze dotyczy buraka i typowego kmiota jakim jest szczecin moglbym sie pod tym podpisac.

Sojuz_PL

  • Guest
Fun Gaming Clan REKRUTUJE (podzielony)
« Reply #14 on: 27 December 2009, 01:31:05 »
Quote from: lord
Tak klan Szczecina miałem na myśli. Skąd taka nienawiść do tego klanu.Jak na nowy klan grają tam dość dobrzy gracze wiedz nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia. Nie wiem czemu gówniane kąpiele ale ok jak dla mnie bardzo fajny klanik i zarąbiści ludzie tam grają. Przyświeca im idea "Play Fair " i czerpania radości z gry . Coś wiem o tym bo pomagam chłopakom stawiać pierwsze kroki , a swoje spory rozstrzygnijcie na froncie


Czytajac takie bzdury, zastanawiam sie poprostu czy mowimy o tej samej osobie...  Sorry, ale wszystko co jest zwiazane ze Szczecinem nie jest fair. Ten czlowiek wykazuje sie totalnym idiotyzmem, wyzywajac innych graczy i brakiem choc odrobiny szacunku pokazuje jak zacofanym jest stworzeniem.