Author Topic: Sylwester z jedyn... z RO ??  (Read 7665 times)

lord_pl

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« on: 11 December 2009, 13:39:06 »
Witam , przyszedł mi do głowy pewien nietypowy pomysł. Bez zbędnych wstępów i pierdół , przejdę od razu do rzeczy.
:yesSYLWESTER Z RO:yes

Jeżeli z jakiś powodów zostałeś w domu w sylwestrową noc to nie koniec świata !! Wszystkich samotnych opuszczonych  czy jak tam to chcecie nazwać zapraszam na wspólną sylwestrową zabawę w RO. Start załóżmy o 22.00 do białego rana . Można by jakiś turniej rozegrać 2vs2 na Fullmj . Jeżeli będą chętni na taką zabawę zajmę się sprawami organizacyjnymi ( serwerem , vent /ts itp. ). Jeżeli jest taka możliwość proszę administrację o kontakt ze mną na PW lub steam ( =IcM=Lord) w celu dodania newsa na główną . Może i ty plazma się przydasz ??

IgraSov

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #1 on: 11 December 2009, 14:00:20 »
Quote
lord_pl :Może i ty plazma się przydasz ??

Ooo,  otrzymał i swoją szansę:satisfied

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #2 on: 11 December 2009, 18:58:07 »
Quote
lord_pl :
[...] Jeżeli jest taka możliwość proszę administrację o kontakt ze mną na PW lub steam ( =IcM=Lord) w celu dodania newsa na główną . [...]


Już kiedyś _KaszpiR_ tłumaczył, że newsa może zrobić każdy użytkownik, ktoś z Administracji potem tylko (po ewentualnych korektach) może takie coś zatwierdzić na stronę, więc do dzieła.

Hiacenty

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #3 on: 11 December 2009, 19:45:26 »
boze co za  no lajfy.. Sylwester jest jeden raz w roku trzeba to wykorzystać :D

lord_pl

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #4 on: 11 December 2009, 19:51:54 »
OK dzięki za info , jednym się podoba drugim nie ja do niczego nikogo nie zmuszam. Jeszcze jedno pytanko , bo nie znalazłem gdzie to Kaszpir tłumaczył. Wiedz mam napisać newsa i przesłać go komuś z adminów ??

IgraSov

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #5 on: 11 December 2009, 20:05:24 »
Wejdź w wiadomości, wydarzenia, artykuły itp i kliknij: "Dodaj nową stronę".

Mati

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #6 on: 11 December 2009, 20:09:39 »
Nie tyle artykuły co wydarzenia. Tam u góry po lewej też będzie odnośnik Dodaj nową stronę. Artykuły nie są wyświetlane na stronie głównej.

kazmirzk

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #7 on: 11 December 2009, 20:21:57 »
Ktoś będzie na tyle zdesperowany by najlepsza impreze w roku przeznaczyc na gre w RO ? Jesli tak, szczerze wspolczuje..

Wawer

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #8 on: 12 December 2009, 03:23:11 »
Sylwester to taka sama okazja do nawalenia się jak każda inna. Jest przereklamowany jak Święta Bożego Narodzenia i walka Pudziana z Najmanem.
Ja w zeszłym roku nie miałem z kim zostawić córki i zostałem w domu. Nie mam wrażenia jakbym stracił jakąś NIEPOWTARZALNĄ szansę na świetną zabawę. Co więcej, spędziłem miły wieczór w towarzystwie małżonki a po północy w towarzystwie paru browarków grałem w RO. Było fajno i w tym roku też bym tak zrobił ale balety mam parę kroków od domu to się skusiłem.

lord_pl

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #9 on: 12 December 2009, 09:42:12 »
Dokładnie Wawer w domu też się można bawić . Nie sądzę , żeby ktoś specjalnie nie poszedł na imprezke  ale może  nie wszystkim udało się coś zorganizować poza domowym kręgiem lub z jakiś innych powodów musieli zostać w domu. Myślę , że administracja pozwoliła by nam się bawić na ich serwerach , a jakby była taka potrzeba to i jednodniowe hasło by się założyło. Myślę , że trzeba dogadać parę szczegółów , a reszta to już od was by zależała.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #10 on: 12 December 2009, 13:20:04 »
Nie sądzę, żeby pojawiły się tłumy, ale jesteśmy otwarci na własną inicjatywę Forumowiczów, także pchnąłem informację do newsów. Co do serwera głosowego - śmiga u nas Mumble, więc zaopatrzcie się w klienta tego systemu (większość z Was którzy brali udział w FB2 już go posiada), co do serwera gry to możemy udostępnić wysłużony Aster #2 (28 slotów na pewno starczy).
Dajcie propozycję map, to jeszcze zdążę jakiegoś mappacka zmontować, dla tych którzy są za nerwowi aby ściągać wszystko podczas gry z (szybkiego) redirecta :wink

lord_pl

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #11 on: 12 December 2009, 14:22:50 »
No bardzo miło Bart :) Myślę , że 28 slotów na pewno starczy i z mumble też nikt nie będzie miał problemów . Co do map  to oprócz standardowych to chciałbym zobaczyć na pewno fullmj + mapy socoma. Myślę , że to by nam starczyło lecz niech lud się wypowie jak coś chce :)

Herr_Batke

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #12 on: 12 December 2009, 20:06:20 »
Lud w osobie niżej podpisanego prosi o Leningrad :wink Jak ludowi nic nie wyskoczy to z chęcią dołączy (tym bardziej, że lud z przyczyn ogólnych dawno już nie walczył na froncie wschodnim i chętnie "odkurzy myszkę" /bez włochatych skojarzeń proszę! :D/)

IgraSov

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #13 on: 12 December 2009, 20:13:23 »
A ja bym chętniej pograł w Mare Nostrum, tak w ramach rozkręcenia moda.

Herr_Batke

  • Guest
Sylwester z jedyn... z RO ??
« Reply #14 on: 12 December 2009, 20:14:28 »
MN po aktualizacji? Z przyjemnością...:)