Author Topic: Kupno RO z Cenegi- opłaca się?  (Read 3076 times)

bociek

  • Guest
Kupno RO z Cenegi- opłaca się?
« on: 07 December 2009, 15:55:37 »
Witam wszystkich.

Nie jestem aktywnym graczem, a fanem symulacji. Gdy zobaczyłem u kumpla RO, bardzo mi się spodobała. Połączenie strzelanki i symulatora czołgu, czyli to co lubię najbardziej.

Problem w tym, że gdy usłyszałem o problemach ze Steam-em i aktualizacjami, trochę mnie to przeraziło. Chciałbym zadać kilka pytań:

1. Jaką wielkość mają owe aktualizacje i patche które trzeba pobrać? (słyszałem gdzieś że 2GB, a przy moim często rozłączającym się internecie nie jestem z tego faktu zadowolony)
2. Czy istnieje taka możliwość, że ktoś zarejestrował się na mój CD-key?
3. Czy obecnie warto kupować tę grę ? ? ?

kazmirzk

  • Guest
Kupno RO z Cenegi- opłaca się?
« Reply #1 on: 07 December 2009, 16:14:45 »
1) Nie jestem pewny jakie aktualizacje zawiera ta najnowsza reedycja z Kolekcji Klasyki. Ale bardzo mozliwe, ze bedziesz musial dociagnac nawet do 2GB danych. Ale nawet jesli masz problemy z rozlaczajacym sie internetem- po ponownym wznowieniu polaczenia steam zacznie ci sciagac od momentu w ktorym przerwal. Mozesz do woli pauzowac, prrzerywac i wznawiac pobieranie, bez koniecznosci pobierania wszystkiego od poczatku.

2) Na forum jest _KILKA_ tego typu problemow, ale sa one naprawde pojedynczymi wypadkami. Mozesz smialo kupowac.

3) Warto. Lepszej gry FPS o klimatach 2 WŚ nie znajdziesz. A poza tym ta gra obecnie kosztuje mniej niz 20 zł. A gra w nia nadal sporo osób jak na jej wiek.

http://www.allegro.pl/item825852404_bc_red_orchestra_ostfront_41_45_kk_gra_pc.html

bociek

  • Guest
Kupno RO z Cenegi- opłaca się?
« Reply #2 on: 07 December 2009, 17:01:37 »
Bardzo dziękuję za odpowiedź.  Myślałem że Steam nie ma możliwości zapisu części plików które pobrał.  

Rozwiałeś moje wątpliwości, jutro idę kupić grę.