Author Topic: Boty "świrują"  (Read 5090 times)

Piter559

  • Guest
Boty "świrują"
« on: 17 October 2009, 19:31:02 »
Ostatnio zainstalowałem serię nowych map z "mappack-ów" i na niektórych (gram z botami bo jeszcze za słaby jestem na neta) boty chodzą cały czas przykucnięte, i wychodzą poza mapy. Pomocy

pol77

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #1 on: 17 October 2009, 19:55:19 »
Doświadczysz tego chyba na każdej niestandartowej mapie, a grę szybciej ogarniesz online

Piter559

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #2 on: 17 October 2009, 20:01:06 »
Fajnie... Tylko jak mam ją ogarnąć jak na necie wszyscy po "headach" walą?

pol77

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #3 on: 17 October 2009, 20:04:17 »
To jest tylko kwestia czasu na poczatku też wszyscy mi jeździli po rajtkach tak jak teraz w ARMA2

Piter559

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #4 on: 17 October 2009, 20:12:59 »
Kurcze to nie jest łatwe gdy się po 30s trafia na listę zabitych :/

Skar

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #5 on: 17 October 2009, 21:15:39 »
Quote
Piter559 :
Kurcze to nie jest łatwe gdy się po 30s trafia na listę zabitych :/


Witamy na wojnie :D

kazmirzk

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #6 on: 17 October 2009, 21:23:40 »
Quote
Skar :
Quote
Piter559 :
Kurcze to nie jest łatwe gdy się po 30s trafia na listę zabitych :/


Witamy na wojnie :D


odezwał sie skar, który ginie zanim sie jeszcze odrodzi ^^

Skar

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #7 on: 17 October 2009, 21:31:19 »
no ja przynajmiej gine... Ty na serwer już martwy wchodzisz ^^

Piter559

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #8 on: 17 October 2009, 22:30:03 »
A nie da się jakoś tych botów ustawić? Pogrzebać programami?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Boty "świrują"
« Reply #9 on: 17 October 2009, 23:05:36 »
Mapy "customowe" powstają do gry w sieci nie na "singla" jak mapy standardowe, po prostu mapper nie wyznacza drogi i zachowań botów, bo to żmudne trudne i NIEPOTRZEBNE do gry w sieci, więc boty nie mając programu po prostu tylko "są" a nie wykonują jakiegoś planu.

Biały Orzeł

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #10 on: 18 October 2009, 11:54:09 »
Zdecydowanie trenuj online.Na początku giniesz w przeciągu kilku sekund i widzisz siebie jako gracza z zerowym lub ujemnym bilansem punktowym.Trafia Cię szlag i masz dość...Po jakimś czasie zauważasz, że jesteś na szczycie tabeli - bezcenne :) Słuchaj co do Ciebie mówią,patrz co robią inni i pamiętaj:RO to nie CoD ani CS.Tu się nie biega na pałe i wali we wszystko co się rusza :).

coval^^

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #11 on: 18 October 2009, 20:47:35 »
Quote
Biały Orzeł :
Zdecydowanie trenuj online.Na początku giniesz w przeciągu kilku sekund i widzisz siebie jako gracza z zerowym lub ujemnym bilansem punktowym.Trafia Cię szlag i masz dość...Po jakimś czasie zauważasz, że jesteś na szczycie tabeli - bezcenne :) Słuchaj co do Ciebie mówią,patrz co robią inni i pamiętaj:RO to nie CoD ani CS.Tu się nie biega na pałe i wali we wszystko co się rusza :).



zazwyczaj to malo kto sie odzywa na VoIP wiec za duzo nie poslucha co mowia, a pozatym w CS nie biega sie na pale bo nie ma respa tak jak w RO, giniesz to siedzisz przed kompem i czekasz do konca rundy, a w RO jest naparzanie do przodu zeby dac ammo albo przejac albo zabic kogos, wiec niezbyt trafne porownanie... mozesz tez grajac na serwerze wejsc na spectatora i poogladac lepszych graczy (niekoniecznie tych co sa na czele tabeli bo oni niekoniecznie sa najlepsi, chyba ze w dawaniu ammo i przejmowaniu flag)...

Skar

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #12 on: 18 October 2009, 20:56:35 »
Quote
Tu się nie biega na pałe i wali we wszystko co się rusza .


nikt tu nie grał nigdy szturmowcem na publiku? ^^

Plazma

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #13 on: 18 October 2009, 22:44:00 »
Quote
Skar :
Quote
Tu się nie biega na pałe i wali we wszystko co się rusza .


nikt tu nie grał nigdy szturmowcem na publiku? ^^


Ja tam zawsze tak gram nawet na roladzie ^^

Biały Orzeł

  • Guest
Boty "świrują"
« Reply #14 on: 20 October 2009, 08:02:22 »
Ech...i od razu polemika nie na temat.Porównywałem, że RO różni się od innych gier tego typu.A szaleńcze ataki z pepeszą czy innym ustrojstwem na totalną wyżywke to raczej nie jest idea RO.Na czele tabeli są ci co przejmują flagi więc chyba o to chodzi w RO więc w pewnym sensie są najlepsi czy nie?Oczywiście liczy się zespołowość,zgranie,wykonywanie planu oddziału ale na początku to raczej będzie grał częściej sam lub "doklejał" się do jakiejś grupy, więc priorytetem powinno być dla niego przejmowanie flag właśnie a co za tym idzie walka by dostać się na pozycje i utrzymać na niej."Słuchanie" co do ciebie mówią polega także na "czytaniu" co do ciebie piszą więc myślałem, ze każdy zrozumie o co mi chodziło...