Author Topic: Pytanie  (Read 4082 times)

FG||Miki

  • Guest
Pytanie
« on: 14 October 2009, 16:42:09 »
Dlaczego tutaj na forum jest taki bałagan ? Dziś sie zalogowałem i nie wiem czy źle widze czy co? :D Ale no naprawde niektóre "Tematy" mają już po 200 dni zróbcie pożądek jak możecie:) A jak chcecie ja moge wam troche pomóc.

Kadi_

  • Guest
Pytanie
« Reply #1 on: 14 October 2009, 19:16:19 »
Hehe jakby tu pousuwac wszystkie tematy starsze niz 100 dni to by mało co zostało :P

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Pytanie
« Reply #2 on: 14 October 2009, 20:06:08 »
Ale po co usuwać stare tematy ??? To jest archiwum i tyle, chyba że ktoś temat odkopie i powrócimy na ławy.

FG||Miki

  • Guest
Pytanie
« Reply #3 on: 14 October 2009, 20:31:36 »
No to może zróbcie zakładkę "Archiwum" i tam kierujcie wszystko powyżej 100 dni. No bo jak ktoś wchodzi na taką stronę no to myśli że to strona  na której nikt nie pisze  (przynajmniej ja tak myślałem)

Sojuz_PL

  • Guest
Pytanie
« Reply #4 on: 14 October 2009, 22:39:59 »
Dobry pomysl faktycznie mozna by cos z tym zrobic....  Najswiezsze tematy dac na sama gore czy cos..

FG||Miki

  • Guest
Pytanie
« Reply #5 on: 15 October 2009, 11:34:45 »
:yesJa bym prosił o rozpatrzenie tego przez Adminów. Moge wam pomóc:) Służe pomocą. (Co sie wczoraj działo z serwem) I jeszcze raz zróbmy coś z tym forum najlepiej Zakładlae "Archiwum" Pozdro

kazmirzk

  • Guest
Pytanie
« Reply #6 on: 15 October 2009, 12:14:21 »
Ale po co komu to archiwum ? Teraz wszystko podzielone jest na jasne i przejrzyste kategorie. Użytkownik, który szukałby jakiegoś starszego tematu miałby o tyle utrudnione zadanie, że w tym archiwum wszystko byłoby pomieszane ze sobą (chyba, że chciałbyś zrobić archiwum oddzielne dla każdego z subforów, z tym że wtedy byłby jeszcze większy bałagan).

Oprócz tych krzyżyków przy każdym subforum, które pokazują bardzo wyraźnie iż znajdują się tam nieprzeczytane posty to jeszcze na samym dole masz coś takiego jak:      " Nowe w forum:  "  - wykaz najświeższych tematów (również dodatkowo oznaczone kremową strzałka, byś łatwo wiedział, że są tam posty, których jeszcze nie przeczytałeś)

Hiacenty

  • Guest
Pytanie
« Reply #7 on: 15 October 2009, 15:54:03 »
Quote
Sojuz_PL :
Dobry pomysl faktycznie mozna by cos z tym zrobic....  Najswiezsze tematy dac na sama gore czy cos..

+1

Dziki_Koziol

  • Guest
Pytanie
« Reply #8 on: 15 October 2009, 16:33:25 »
To jest forum, aktywny i świeży jest ten temat, który cieszy się popularnością. Nie ma sensu nic przesuwać, bo robią to sami użytkownicy dodając posty w danym temacie.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Pytanie
« Reply #9 on: 15 October 2009, 18:47:53 »
-10

Jak to zostało wspomniane tematy są odświeżane albo spadają w czeluści zapomnienia w zależności od popularności i udzielania się Forumowiczów, brak zrozumienia działania mechanizmu Forum nie predysponuje do wysyłania postulatu o bezsensowne i czasochłonne zmiany, lepiej się naucz korzystać z tego co sprawdzone zamiast "polepszać" co dobre. Temat typu flood, z czymś takim do offtopu albo hydeparku...

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Pytanie
« Reply #10 on: 16 October 2009, 20:47:31 »
NIC NIE ZMIENIAĆ!!!NEIN!!!:no:wink:p


grzech.pl

  • Guest
Pytanie
« Reply #11 on: 17 October 2009, 00:45:23 »
Hmm wchodzę na forum, przeglądam tematy, widzę post dodany powiedzmy godzinę temu, czytam. Więc ocb?