Author Topic: Dołącz do 1stCav !!! (podzielony)  (Read 2664 times)

Heniu

  • Guest
Dołącz do 1stCav !!! (podzielony)
« on: 11 October 2009, 16:26:43 »
Quote
- tytuł Mistrza Polski (Red Orchestra, WCG 2007)


Doprawdy ? :blush

O ile dobrze pamietam turniej "WCG 2007" to byl turniej "WCG 2007" a nie "mistrzostwa Polski Red Orchestra"...

Skar

  • Guest
Dołącz do 1stCav !!! (podzielony)
« Reply #1 on: 11 October 2009, 17:39:00 »
No to faktycznie jest spora różnica... :dozingoff

coval^^

  • Guest
Dołącz do 1stCav !!! (podzielony)
« Reply #2 on: 11 October 2009, 17:55:19 »
Quote
Heniu :
Quote
- tytuł Mistrza Polski (Red Orchestra, WCG 2007)


Doprawdy ? :blush

O ile dobrze pamietam turniej "WCG 2007" to byl turniej "WCG 2007" a nie "mistrzostwa Polski Red Orchestra"...



moim zdaniem mają mistrza polski, bo to były polskie finały WCG 2007. to tak samo jakby powiedzieć, że PGS (teraz Wicked E-sports) nie jest mistrzem świata w CS 1.6, mimo tego, że wygrali światowe finały WCG 2006 w Monzie :con. także w mojej opinii jesteś Heniu w błędzie  :wink :p  (nie to że jestem stronniczy bo grałem w 1stcav :p )

1stcav:
(

pgs:

Guz

  • Guest
Dołącz do 1stCav !!! (podzielony)
« Reply #3 on: 11 October 2009, 18:21:30 »
Gneralnie mozna by WCG uznac za cos w rodzaju mistrzostw Polski, jednak jest maly szkopul mianowicie w 2007 odbyl sie Polish Cup, ktory traktowac jako mistrzostwa Polski.

Powodow moze byc kilka, Polish Cup w przeciwienstwie do WCG odbywal sie wg zasad ROL'a. WCG'07 bylo ewentem jednorazowym w przeciwienstwie do Polish Cup'u ktory odbyl sie kilki miesiecy po WCG oraz rok czy dwa lata wczesniej. No i nalezy dodac ze sami uczestnicy WCG nie traktowali tego turnieju jako mistrzostw Polski.

Niewatapliwie nalezy dodac ze WCG bylo znacznie bardziej prestizowym eventem niz Polish Cup, m.in dla tego wystartowalo kilka druzyn stworzonych tylko i wylacznie z mysla o tym turnieju. Jednak traktowanie tego jako mistrzostwa Polski jak pisalem wczesniej wydaje mi sie niewalsciwie no ale i tak teraz pies to lizal, a to co wygralismy to nasze :P

Plazma

  • Guest
Dołącz do 1stCav !!! (podzielony)
« Reply #4 on: 11 October 2009, 19:19:47 »
Moim zdaniem to jednak nie jest tytuł mistrzostw Polski :) ale wolał bym wygrać WCG niż Polish Cup'a bo były nagrody :D

Skar

  • Guest
Dołącz do 1stCav !!! (podzielony)
« Reply #5 on: 11 October 2009, 21:18:09 »
Materialista!! :D

komoter

  • Guest
Dołącz do 1stCav !!! (podzielony)
« Reply #6 on: 11 October 2009, 22:21:44 »
Heniek czepiasz sie jak rzep ogona, ale z tego co wiem u Ciebie to normalka, zawsze znajdziesz problem. Był turniej ,  grały polskie klany, więc w czym problem .

coval^^

  • Guest
Dołącz do 1stCav !!! (podzielony)
« Reply #7 on: 11 October 2009, 22:53:54 »
Henia boli że przegrali, hehehe  :p :D