Author Topic: krytyczny błąd revenge  (Read 4189 times)

Rikopl

  • Guest
krytyczny błąd revenge
« on: 03 October 2009, 13:18:21 »
witam mój 2 temat z tego co pamiętam :) ale nie rozpisuję się dziś zainstalowałem Ro (to że originał z allegro ze strony www.alesoft.pl tłumaczyć nie muszę?) a oto skrypt błędu

 Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 1810 MHz with 1535MB RAM
Video: RADEON 9550 (6553)

General protection fault!

History: CheckWithTerrain <- ULevel::MultiPointCheck <- ULevel::EncroachingWorldGeometry <- AActor::PostNetReceive <- HandleStream <- UActorChannel::ReceivedBunch <- (Actor RUWinterPawn) <- UChannel::ReceivedSequencedBunch <- Direct <- UChannel::ReceivedRawBunch <- DispatchDataToChannel <- BunchData <- UNetConnection::ReceivedPacket <- UNetConnection::ReceivedRawPacket <- UTcpNetDriver::TickDispatch <- UpdatePreNet <- ULevel::Tick <- (NetMode=3) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- Level RO-BattleInHouse <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 4C576C61 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free


wiem wiem setki miliony razy był wałkowany ten temat ale usunięcie pliku RedOrchestra.ini. działało aż była zmiana mapy na waszym serwerze proszę o pomoc.

eghem ciągle potrzebuję pomocy nic nie działa reinstall też...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
krytyczny błąd revenge
« Reply #1 on: 04 October 2009, 19:17:35 »
Level RO-BattleInHouse
Ta mapa wymaga pewnych dodatków które możesz ściągnąć z Mapowiska a mianowicie:
to i to.

Rikopl

  • Guest
krytyczny błąd revenge
« Reply #2 on: 13 October 2009, 17:18:20 »
dobra zaczynam się naprawde wk%$@^ać! dzisiaj próbując grać w DH nawet mi się nie włączył se mysle wytrzymam wchodze w system a tam pliku RedOrchestra.ini nie ma se myśle ciul włączam odnowa wszystko pięknie i włączył mi się wchodze na serwer nie dość że nikogo nie zabiłem to jeszcze na zmiane mapy po wybraniu strony znów ten sam błąd wk%$@^$iłem się i piszę odnowa z poradą bo nie wytrzymam

PS poprzedni post usunołem

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
krytyczny błąd revenge
« Reply #3 on: 13 October 2009, 19:02:17 »
No to problem jest równie szeroki co wysoki, skoro błąd występuje już PODCZAS gry to może to być spowodowane złą konfiguracją, problemami z softem podzespołów komputera (sterowniki, directx) lub  z hardwarem (i to zarówno z uszkodzeniami materiałowymi jak i np. z przegrzewaniem się podzespołów). Jak nikt nic takiego tutaj nigdy nie doświadczył i nie może powiedzieć co to było w jego przypadku to zostaje tylko droga eliminacji wyżej wymienionych możliwych przyczyn jedna po drugiej...

Rikopl

  • Guest
krytyczny błąd revenge
« Reply #4 on: 15 October 2009, 13:12:04 »
dobra wkońcu jestem na kompie problemy z prądem :p, bart jeżeli coś z kompem nie tak i jakieś sterowniki cza to powiedz jakie a jak nie to może nowego kompa wkońcu kupimy z braćmi bo ten stary dziad :D, jeżeli wiesz coś więcej jak sobie boradzić z tym to napisz albo ktoś inny

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
krytyczny błąd revenge
« Reply #5 on: 15 October 2009, 18:54:19 »
No jak jakie sterowniki? Najnowsze (bądź rekomendowane przez użytkowników) na podzespoły w skrzynce. Widzę że masz kartę graficzną Radeona, więc sterowniki graficzne ze strony ATI pod model 9550, nie zaszkodzi odświeżyć również soft karty dźwiękowej, może nawet płyty głównej i windosowski DirectX. Uruchomić narzędzia diagnostyczne dotyczące pamięci a także temperatury podzespołów podczas obciążania.
Inne rady to może od naszych IT speców na Forum, co? :)

Plazma

  • Guest
krytyczny błąd revenge
« Reply #6 on: 15 October 2009, 22:37:24 »
Quote
Rikopl :
sterowniki cza to powiedz jakie


"Cza" by jeszcze komputer przeskanować bo może to być wina jakichś wirów czy innego syfu.

Quote
Rikopl :
a jak nie to może nowego kompa wkońcu kupimy z braćmi bo ten stary dziad :D


No bo w HoS inaczej nie pograsz ;)

Aha i jeszcze jedno - powyłączaj wszystkie programy jak grasz ;)

Rikopl

  • Guest
krytyczny błąd revenge
« Reply #7 on: 22 October 2009, 10:06:28 »
plazma wirusy mission impossible nie dawno był format dysku c nie ma możliwości aby były :P, a programy to każdy idiota wie który grał min cs nonsteam ^^ a w tym czasie nowy komp składany więc w Hostesse istnieje możliwość pogrania :D może na nowym kompie pogram ;)

PS a pacsteam ma coś do tego? bo używam go do grania w Gmoda i nic więcej ^^