Author Topic: utracone hasło  (Read 4484 times)

arturinio.pl

  • Guest
utracone hasło
« on: 01 September 2009, 03:37:06 »
witam niestety złośliwa żona zmieniła mi hasło do konta steam i dramat ...ona je zapomniała   [: - (   kiedy chciałem je odzyskać dostałem na pocztę kod resetujący i ... no właśnie nie wiem gdzie jest ta tajna odpowiedź ... jak ją uzyskać ,

Biały Orzeł

  • Guest
utracone hasło
« Reply #1 on: 01 September 2009, 09:09:26 »
"Tajna" odpowiedź odpowiada na "tajne" pytanie które sam ustalałeś przy zakładaniu konta.Jakim cudem nie wiesz o co chodzi?:O_o

arturinio.pl

  • Guest
utracone hasło
« Reply #2 on: 01 September 2009, 16:23:25 »
sprubuje, coś kojażę  no dobra a co jeśli nie pamiętam odpowiedzi ani pytania czy będę miał problem ... szkoda mi konta bo mam trochę nagrane odznaczeń

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
utracone hasło
« Reply #3 on: 01 September 2009, 18:41:08 »
Po pierwsze jeżeli to prawda z tą żoną to zmień jej teraz pin na karty :D

Po drugie nie wiem czy coś takiego uwzględnią...może na supporcie będą mieli z Ciebie polewkę o ile się sprawą zajmą, ale jeżeli sobie nie przypomnisz hasła/odzewu... to jedynie możesz do nich napisać...do działu "hijacket" i postąpić tak samo jak przy skradzeniu konta (skan z kluczem itd.) co przy pozytywnym odzewie spowoduje reset hasła, ale pewny nie jestem czy rozwiązują tego typu problemy (zawsze możesz nagiąć trochę że skradziono Ci to konto, ale może prawdomówność ich jakoś chwyci za serce hehehe)

arturinio.pl

  • Guest
utracone hasło
« Reply #4 on: 01 September 2009, 20:05:12 »
dzięki

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
utracone hasło
« Reply #5 on: 02 September 2009, 21:21:04 »
A gdy żona wyjdzie na miasto ,to pozmieniaj zamki w drzwiach.A gdy się upomni wołąjąc do okna o nowy komplet,to powiedz jej ,że zapomniałes ,gdzie je położyłeś :wink:p:D


ciocia|Ola

  • Guest
utracone hasło
« Reply #6 on: 04 September 2009, 19:59:08 »
Mądra żona nie będzie - wołać do okna - ona wjedzie samochodem do domu - wysiądzie i powie: A teraz remoncik by się przydał :)

Desperat

  • Guest
utracone hasło
« Reply #7 on: 07 September 2009, 23:00:09 »
a przypomnienie hasła ?? Steam zapyta o klucz z okładki.....