Author Topic: Polski NORMALNY serwer. (BEZ LAGÓW)!!  (Read 8177 times)

Nek0l

  • Guest
Polski NORMALNY serwer. (BEZ LAGÓW)!!
« Reply #15 on: 21 June 2009, 17:31:39 »
A co do serwera DH ze stajni ro.pl to moja mała acz poparta wieloma głosami prośba: Mianowicie zmiana liczbę rund granych z 3 do 1. Czasami nudzi się granie 3 raz z rzędu godzinnej mapy :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polski NORMALNY serwer. (BEZ LAGÓW)!!
« Reply #16 on: 28 June 2009, 11:11:38 »
Informuję, że dzisiejszego wieczoru o godzinie 20:00, odbędzie się ponowne rozkręcanie naszego rodzimego serwera nazywającego się Asterem II standart map. Z uwagi na na to, że przy max. ilości graczy, serwer laguje, liczba slotów została zmniejszona z 32 do 28, co powinno załatwić sprawę.

                                           ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH ! 8)

Uwaga ! Dla niekumatych zapraszam do wstąpienia grupy STEAM Red Orchestra polish squad http://steamcommunity.com/groups/ROps/

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Polski NORMALNY serwer. (BEZ LAGÓW)!!
« Reply #17 on: 28 June 2009, 13:00:25 »
Quote
ShariK PL :
Z uwagi na na to, że przy max. ilości graczy, serwer laguje, liczba slotów została zmniejszona z 32 do 28, co powinno załatwić sprawę.

Ja w dalszym ciągu twierdzę, że serwer sobie radził na pełnym obciążeniu a nawet +1 - było wszystko ok (no chyba że mapy czołgowe to nie wiem bo wtedy mnie nie było).
Zmniejszyłem liczbę slotów na prośbę ShariKa ale pod warunkiem, że WSZYSTKIE 28 slotów dzisiaj będą zapełnione, odpowiada za to sznupą więc zmiłujcie się nad nim i dołączcie dzisiaj do gry :D

Sojuz_PL

  • Guest
Polski NORMALNY serwer. (BEZ LAGÓW)!!
« Reply #18 on: 28 June 2009, 17:02:51 »
Scena RO bardzo zmalała w ostatnim czasie, zwłaszcza nasze podwórko świeci pustkami....

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polski NORMALNY serwer. (BEZ LAGÓW)!!
« Reply #19 on: 28 June 2009, 17:32:33 »
Quote
Sojuz_PL :
Scena RO bardzo zmalała w ostatnim czasie, zwłaszcza nasze podwórko świeci pustkami....


 Może nie będzie aż tak źle. :)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Polski NORMALNY serwer. (BEZ LAGÓW)!!
« Reply #20 on: 06 July 2009, 02:04:31 »
No niestety polska scena RO tak się rozrzedziła, że trudno kogokolwiek obdarzonego zdolnością rozumowania polskiego języka znaleźć. Polskie serwery są puste, a jak widzę ludzi na tym z samymi customami, i wejdę w nadzieji, że zagram z Polakami. Jednak na moje „dzień dobry” „cześć” nikt nie odpowiada, za to aż pełno komunikatów w pogańskiej mowie germańskiej czy francuszczyźnie.


Z łzą w oku, wspominam czas z przed roku, kiedy na serwerze INEA można było zmierzyć się z sławami polskiej sceny RO.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"