Author Topic: Problem z połączeniem Steam&裟a  (Read 4512 times)

Indy

  • Guest
Problem z połączeniem Steam&裟a
« on: 19 June 2009, 18:02:04 »
Witam.Od paru dni nie mogę się połączyć ze Steamem saly czas trwa łączenie z kontem... Nie wiem dlaczego tak jest. Próbowałem usunąć plik tak jak pisze w FAQ nic nie dało. Proszę o pomoc.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Problem z połączeniem Steam&裟a
« Reply #1 on: 19 June 2009, 18:35:39 »
Jeżeli zrobiłeś faktycznie wszystko co było opisane to wina leży po drugiej stronie kabla, więc nie można zrobić nic prócz czekania aż się z problemami tam uporają, ostatnio Steam robi różne niemiłe niespodzianki, czyżby przeciążenie? :O_o

Indy

  • Guest
Problem z połączeniem Steam&裟a
« Reply #2 on: 19 June 2009, 19:32:01 »
:/ tego się obawiałem, dzieks.

Wawer

  • Guest
Problem z połączeniem Steam&裟a
« Reply #3 on: 19 June 2009, 20:18:00 »
Miałem to samo, doszło do tego że w desperacji przeinstalowałem steama i nic to nie dało.
Ale generalnie radzę po prostu poczekać. U mnie już działa.

kazmirzk

  • Guest
Problem z połączeniem Steam&裟a
« Reply #4 on: 19 June 2009, 22:14:29 »
Revan ostatnio tez miał podobny problem, przez 2 dni nie łaczyło go ze steamem.. Problem rozwiązal sie sam.

TRikus

  • Guest
Problem z połączeniem Steam&裟a
« Reply #5 on: 20 June 2009, 12:17:37 »
Siemka. Od wczoraj miałem ten sam błąd i mi pomogło usuniecie pliku ClientRegistry.blob w folderze steama lub Red Orchestry i wszystko gra:P Pozdro.

arturinio.pl

  • Guest
Problem z połączeniem Steam&裟a
« Reply #6 on: 27 June 2009, 21:02:49 »
od kilku dni nie mam połączenia ze steam przeinstalowałem gre ale wyświetla mi się strona logowania wbijam hasło i.... czekam , czekam ,czekam  nic się nie dzieje jakby się zawiesił    co robić

TRikus

  • Guest
Problem z połączeniem Steam&裟a
« Reply #7 on: 27 June 2009, 23:33:04 »
Zrób to co napisałem powyżej:D

arturinio.pl

  • Guest
Problem z połączeniem Steam&裟a
« Reply #8 on: 28 June 2009, 14:15:07 »
robiłem nie pomogło  teraz nawet nie mogę połączyć się z steam updating . ciekawe jest to że z innego kompa przez multimedię gram normalnie a przez telekomunikację nie mogę się zalogowac chociaż nie miałem wcześniej takiego problemu