Author Topic: Empire Total War  (Read 2435 times)

Daazzz

  • Guest
Empire Total War
« on: 10 April 2009, 23:13:03 »
Ma ktos gra ktos? jesli tak zapraszam wszystkie ktosie: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarPoland bedzie latwiej zagrac jakas bitwe w multi i sie odnalesc w steamie.

Herr_Batke

  • Guest
Empire Total War
« Reply #1 on: 11 April 2009, 15:36:58 »
Jako fan Rome i Medieval II zamierzam się wkrótce zaopatrzyć...:) Wtedy, oczywiście, skorzystam z zaproszenia...:D

patrykus93

  • Guest
Empire Total War
« Reply #2 on: 12 April 2009, 12:11:37 »
Gierka jest zajebista mógłbym zagrać

BIA Radzio

  • Guest
Empire Total War
« Reply #3 on: 14 April 2009, 01:36:01 »
Odnosnie gry sa z nia problemy,wystarczy posledzic watek na total war.org.Ja raczej jestem fanem wczesniejszych wersji i to bardziej modów niz orginałow(dla ludzi znajacych temat).Ta gra ma byc niby historyczna,a ma mase błedów poczawszy od uzbrojenia po jednostki i okres w jakim one wystepowały.Jak pamietam w RTW tez to miało miejsce np.Egipacjanie z przed 2 tys lat,bez wpływów greckich.Czy Pretorianie i Urban Cohort(straz miejska) jest lepsza od zaprawionych w bojach legionistów czt tez spartanie z V w p.n.e( wad i błedów historycznych mozna by wymieniac).Tak samo jak w Medku II.Ale miło jest juz grac w mody ktorych jest masa , sa ładniejsze i trzymają sie juz historii.Jesli ktos jest zainteresowanych modami pod Romka niech pisze cos polece odpowiedniego.Mi sie Empire Total War juz nie podoba(nawet by mi pewnie nie poszedł,ale widziałem jak to wyglada,oczywiscie sa juz mody poprawiajace historycznosc jednostek i kamapanii).lPozdro