Author Topic: Problem z osiągnięciami  (Read 5440 times)

Lachon

  • Guest
Problem z osiągnięciami
« on: 13 March 2009, 16:28:55 »
Witam

Mam problem i polega on na tym ,że wykonuje to co jest napisane by uzyskać osiągnięcie a w ogóle nie zalicza mi ich. Cały czas są jako nie zrobione.
Wie ktoś może o co z tym chodzi ?

Pozdrawiam

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Problem z osiągnięciami
« Reply #1 on: 13 March 2009, 16:36:01 »
Najprostsze wyjaśnienie to serwer nie posiada 'pozwolenia' na przydzielanie osiągnięć, jak jest żółta gwiazdka przed nazwą w przeglądarce w grze to taki serwer Ci to umożliwi O ILE będziesz grał w obecności CO NAJMNIEJ 15 innych graczy (boty się nie liczą)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Problem z osiągnięciami
« Reply #2 on: 13 March 2009, 16:53:19 »
Kijowe to, że zalicza tylko od 16 graczy.

Sojuz_PL

  • Guest
Problem z osiągnięciami
« Reply #3 on: 13 March 2009, 16:55:47 »
Quote
Kijowe to, że zalicza tylko od 16 graczy

Baaardzo dobrze....  

Quote
żółta gwiazdka przed nazwą w przeglądarce

Zdaje sie ze Ro.pl nie ma takiej gwizdki    :con

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Problem z osiągnięciami
« Reply #4 on: 13 March 2009, 18:09:48 »
Quote
Sojuz_PL :

Quote
żółta gwiazdka przed nazwą w przeglądarce

Zdaje sie ze Ro.pl nie ma takiej gwizdki    :con


Zdaje się że monity do tfu-rców tych usprawnień już doszły i niedługo będziecie mieli tą upragniona gwiazdeczkę na OF #1, teraz przeszkadza im 'kolorowa nazwa' serwera - więcej restrykcji niż pożytku jak już to pisałem, chyba ten patch powstał żeby grano tylko 'vanilla RO' aby przeskok na RO 2 był widoczny, bo to raczej chyba im nie na rękę że gra jako-tako się rozwija i być może tylko grafiką ustępuje swojej niepoznanej następczyni, a tak to trzeba będzie się przesiadać jak cofną grę do daty premiery ;p - taka moja prywatna spiskowa teoria dziejów :wink

Lachon

  • Guest
Problem z osiągnięciami
« Reply #5 on: 13 March 2009, 19:54:45 »
Bóg zapłać za odpowiedź ;) .

BRAT_MIH

  • Guest
Problem z osiągnięciami
« Reply #6 on: 03 January 2010, 15:18:26 »
Czy osiągnięcia są wszystkie do zdobycia ? Bo doskonałego snajpera nie mam, chociaż zabiłem więcej ludzi niż trzeba na kilka złotych odznak. Na czołgach mało jestem, ale też mam problem z odznakami. Jak to jest, które są nieaktywne i dlaczego ?

Apos

  • Guest
Problem z osiągnięciami
« Reply #7 on: 03 January 2010, 15:44:20 »
Quote
BRAT_MIH :
Czy osiągnięcia są wszystkie do zdobycia ? Bo doskonałego snajpera nie mam, chociaż zabiłem więcej ludzi niż trzeba na kilka złotych odznak. Na czołgach mało jestem, ale też mam problem z odznakami. Jak to jest, które są nieaktywne i dlaczego ?


Część osiągnięć jest zbugowiona i niemożliwa do zdobycia m.in. odznaka snajpera.

Tymex

  • Guest
Problem z osiągnięciami
« Reply #8 on: 10 May 2010, 15:23:58 »
Ej chłopacy i dziewczyny odpowiedzcie mi proszę jak rozwalić gąski czołgu? Chcę zaliczyć osiągnięcie...

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Problem z osiągnięciami
« Reply #9 on: 10 May 2010, 16:34:44 »
Quote from: Tymex
Ej chłopacy i dziewczyny odpowiedzcie mi proszę jak rozwalić gąski czołgu? Chcę zaliczyć osiągnięcie


skoro już grasz na osiągnięcia....
Trzeba w nie strzelić:D(najprościej, jeśli czołg wjeżdża na wzniesienie Ty rąbniesz mu w gąsienicę od spodu- zawsze staram się tak robić i działa:yes)
Można jeszcze ją zniszczyć strzelając z boku, ale najczęściej przez przypadek(chyba, że jest tu jakiś specjalista, hę??).
Ale jest jeszcze ten problem, że te całe osiągnięcia mogą zwyczajnie nie zadziałać mimo spełnienia określonych warunków, bo jest w nich dużo bugów i zrobione są tak na "odwal się".

Pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Sojuz_PL

  • Guest
Problem z osiągnięciami
« Reply #10 on: 10 May 2010, 17:10:52 »
Jakich bugow, gąski idzie rozwalic bez wiekszych problemow strzalem w gęś pod skatowany czolg, lub precyzyjnym strzalem w dolna czesc gęsi kiedy czolg stoi bokiem.  Bugow tu nie ma, chyba ze ktos strzela nie umiejetnie :satisfied

Tymex

  • Guest
Problem z osiągnięciami
« Reply #11 on: 11 May 2010, 20:11:55 »
oki, ale jeśli nie mam czołgu pod ręką? Panzerfaust da rade? A rusznica pepeanc?

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Problem z osiągnięciami
« Reply #12 on: 11 May 2010, 21:31:06 »
Rusznica jak najbardziej, panzerfaust? mi się nie udało(nie celuję w ten sposób) ale jest bardziej doświadczony:D dwa posty wyżej, więc może Ci powie:p
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."