Author Topic: Drobny problem o nazwie Fatal Error.  (Read 3489 times)

warynski

  • Guest
Drobny problem o nazwie Fatal Error.
« on: 12 March 2009, 22:23:52 »
Dzień dobry!

Zacznę od tego, że chciałbym wszystkich przywitać. A po tym początku chciałbym przedstawić pewien drobny problem o nazwie Fatal Error, który pojawia się w trakcie włączania mapy Fallen heroes - i nie tylko.

http://www.majhost.com/gallery/Ciezarowkaz/This-and-that/Misc/errorro.jpg

Tak wygląda wspaniały komunikat błędu, pojawia się za każdym razem, gdy włączam mapę Fallen Heroes - zarówno w treningu, jak i w multiplayu. Specyfikacja mojego komputera to:
Celeron 2000mhz :D
ATI Radeon 9100
768mb ram
WIN XP
ponad 9gb wolnego miejsca na dysku z zainstalowanym RO.
Wiem, że moja maszyna nadaje się raczej do muzeum, ale RO chodzi, nawet całkiem płynnie.
 Modyfikacje, jakich dokonałem w grze:
-Zainstalowane DH i MN
-Podmienione fragmenty pliku RedOrchestra.ini zgodnie z instrukcją w FAQ
-Skasowany plik AHZ_RO_vehicles.u, zgodnie z tym co pisano na forum
-Zainstalowane AHZ_Two_Vehicles
Tu też wiąże się pewien problem - z powodu skasowanego pliku AHZ_RO_Vehicles.u w trybie trening nie działają mi mapy wykorzystujące dodatkowe pojazdy - np. Arad Real Forest 4, Pariser Platz III Beta (ISU-152), co ciekawe nie działają też mapy czołgowe z DH i MN. W multiplayu wszystko działa.

..A właściwie działało, bo po instalacji tego nowego 'superpatcha' 170 serwerów, jakie miałem dostępne w RO skurczyło się do raptem 50, na dodatek te z systemem rang wywalają mi 'Problem z połączeniem' (oczywiście po tym, jak mapa ładowała się te 2 minuty..). O tym, ze mapa Basovka nie działa mi z powodu małej ilości pamięci wirtualnej (żadna inna mapa nie wywala tego błędu?!) nawet nie wspomnę.

Podsumowując - jest na to jakiś ratunek, czy konieczna będzie reinstalacja, wymiana sprzętu, łapówka dla Tripwire, czy też jedynym wyjściem będzie strzał w łeb? :p

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Drobny problem o nazwie Fatal Error.
« Reply #1 on: 13 March 2009, 10:10:29 »
Ja wczoraj w ogóle miałem problemy z łącznością ze Steamem, jak zwykle coś spieprzyli i nie wzięli pod uwagę różnych możliwości konfiguracyjnych czy nawet zawartości swoich katalogów na maszynach klientów. Ale stary sprawdzony sposób na nich tym razem zadziałał - w moim przypadku usunąłem steam.dll, pliki blob i wyczyściłem cache gry.

warynski

  • Guest
Drobny problem o nazwie Fatal Error.
« Reply #2 on: 19 March 2009, 17:45:35 »
Hmm.. Co ciekawe, problem z połączeniem zniknął zupełnie (mimo że NIC z tym nie robiłem - nie czyściłem cache, nie usuwałem plików .blob ani nawet Steam.dll), natomiast Fallen Heroes wciąż nie działa.. no cóż ;F . Mam za to inne pytanie - czy da się gdzieś ściągnąć te łatki, które automatycznie pobierają się Steamem? Fajnie by było mieć do tego jakąś instalkę, którą wystarczyłoby skopiować w bezpieczne miejsce i wgrywać w nagłych przypadkach..

rycu_pl

  • Guest
Drobny problem o nazwie Fatal Error.
« Reply #3 on: 26 August 2009, 15:10:26 »
obecnie też mam taki problem ja włanczam taką mapke to  mi wyskakuje -  Fatal Error i pisze to co warynski tam napisał tylk że inna plansz co mam zrobic pliss pomużcie