Author Topic: POMOCY HELP  (Read 3936 times)

popo35

  • Guest
POMOCY HELP
« on: 28 January 2009, 16:57:04 »
Mam probrem kupiłem niedawno gre RED ORCHESTRA wlonczyłem tom gre  zaczołem grać w sieci potem zmieniłem serwer i nie mogłem strzelac wogule potem zresetowalem kompa i STEAM przestal mi działąc potem usunełem całom gre wraz z steamem i też nie działa STEAM i gra o to zdjęcie jaki mi blad wychodzi http://img165.imageshack.us/my.php?image=bladsteamir8.png   . Prosze o pomoc

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
POMOCY HELP
« Reply #1 on: 28 January 2009, 17:30:41 »
Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, ale możliwe że jest to bliźniaczy błąd który widziałem opisany na jakimś forum innej gry... okazuje się że wywołać coś takiego może raz - źle skonfigurowany firewall (sprawdź czy Steam i RO ma pełną swobodę transferu), jakiś program modyfikujący powłokę Windowsa  - podają w przykładzie "TuneUp WinStyler Theme Service" ale to może być jakiś inny dowolny "theme manager" zacytuję dosłownie:
Code: [Select]

1. Wylaczamy Steama.
2. Wchodzimy do Panelu Sterowania>Narzedzia Administracyjne>Uslugi
3. Szukamy uslugi o nazwie: "TuneUp WinStyler Theme Service"
4. Nastepnie ja zatrzymujemy.
5. Klikamy prawym > wlasciwosci > i w odpowiednim miejscu przy polu uruchamiania na wylaczone!!!
6. Zamykamy okno odpalamy Steama ;)


ostatnią deską ratunku jest np zmiana "skórki" i języka steama na domyślne - czyli angielskie

Wiem że to brzmi niedorzecznie, ale w niektórych takich "egzotycznych" wybrykach Steama (ponoć) pomaga... Skoro przeinstalowałeś wszystko i jesteś pewien że usunąłeś przed kolejną instalacją wszystkie dane Steama, najlepiej łącznie z jego kluczami w rejestrze a podane wyżej rozwiązania nie zadziałaja to niestety ja nie wiem co robić :|

Chupacabras84

  • Guest
POMOCY HELP
« Reply #2 on: 29 January 2009, 01:25:58 »
A sprawdziles czy czasem steam nie jest juz jako proces w task manager(tak przynajmniej wynika z tego komunikatu) kiedy chcesz go uruchomic,  bo jezeli sie zawiesil albo przy starcie sie uruchamia i sie zwiesza a wciaz pozostaje na liscie procesow to nie uruchomisz podwojnie.

PS. Zrup ćóś z tom pisowniom Bom sem oky złamąć morzna 8)

KroitzPL

  • Guest
POMOCY HELP
« Reply #3 on: 29 January 2009, 21:08:14 »
Witam
Już raz opisałem mój problem,  niestety bez odpowiedzi...

Generalnie chodzi o to że wywalilo mnie z gry, gdy znów ją odpaliłem po przejsciu do Multi dostaję komunikat że  muszę być podłączony do Steama  i miec połącznie z netem.
Tak mam ruter, ale wywalilo mnie może po 2 miesiącach od użytkowania.
Nie wiem co robić POMOCYYYY!!!!!!!

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
POMOCY HELP
« Reply #4 on: 29 January 2009, 21:39:30 »
Quote
KroitzPL :
Witam
Już raz opisałem mój problem,  niestety bez odpowiedzi...

Generalnie chodzi o to że wywalilo mnie z gry, gdy znów ją odpaliłem po przejsciu do Multi dostaję komunikat że  muszę być podłączony do Steama  i miec połącznie z netem.
Tak mam ruter, ale wywalilo mnie może po 2 miesiącach od użytkowania.
Nie wiem co robić POMOCYYYY!!!!!!!

1- trzymaj się swojego wątku albo załóż sobie własny jeżeli tego nie zrobiłeś - nie podpinaj się pod czyjś - bo to inny problem
2- to co opisujesz może być tym samym co jest w tym wątku - sprawdź.