Author Topic: Serwery  (Read 4390 times)

Piter559

  • Guest
Serwery
« on: 16 January 2009, 20:55:04 »
Mam oryginalną, zakupioną w sklepie za ciężko uzbierane pieniądze RO.  Zagrałem sobie parę razy w trybie multi. Aż tu nagle wracam z dłuższego pobytu poza grą i ... Steam nie widzi serwerów. Nie widzi nawet serwerów innych gier. O co chodzi? Gra jest na bieżąco aktualizowana.
Z góry dziękuję za pomoc.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Serwery
« Reply #1 on: 18 January 2009, 15:24:22 »
Najwyraźniej masz "kopię" pliku Steam.dll w katalogu samej gry (a oryginalny plik w katalogu steama co chwilę się 'apdejtuje' przez sieć a ten w ro nie) tak więc idź do tego pliku w folderze red orchestra/system i go wyrzuć, albo zastąp tym nowszym z folderu steama. Miałem to samo dzisiaj i pomogło :)

Piter559

  • Guest
Serwery
« Reply #2 on: 25 January 2009, 18:37:30 »
Proszę o dokładniejsze instrukcje bo tego folderu nie widzę...
Jestem mocno zielony

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Serwery
« Reply #3 on: 25 January 2009, 18:55:59 »
Jeżeli masz wersję z Cenegi to folder steam będzie nazwany Red Orchestra (i potem wszystkie inne gry ze steama jakie będziesz miał też będą pod "red orchestrą")

tak więc łopatologicznie poprowadzę tutaj 2 równorzędne ścieżki (ale będziesz miał tylko jedną z nich):

(litera_dysku):\Steam\
(litera_dysku):\Red Orchestra\
- tutaj znajduje się ten aktualizowany plik Steam.dll

plik stary, który albo zmaż albo go podmień tym wyżej wymienionym znajduje się tutaj:

(litera_dysku):\Steam\steamapps\common\red orchestra\System\
(litera_dysku):\Red Orchestra\steamapps\common\red orchestra\System\

Na szybko zmajstrowałem taki automatyczny skrypt na bazie naszego instalatora map, jak dalej masz z tym kłopoty to na wyłączonej grze uruchom ten plik

Duce

  • Guest
Serwery
« Reply #4 on: 30 July 2011, 13:51:46 »
Nie mam tego pliku w common...ale wrzuciłem, używałem Twojego skryptu i nic. Skrypt uruchomił mi wasz server ale ciężko było ze ściąganiem, zrobiłem tak jak pisałeś z hosts ale też chyba nie chciało, nie pamiętam. Usunąłem, wyczyściłem zainstalowałem i nic. Skryptu już nie używałem ani nie wrzucałem "dll". Może wiesz czemu go tam nie ma?

BTW. Na wszelki wypadek tym razem instalowałem grę po ang. no zrobiła się i tak po polsku ale przestawiłem w steamie język i sprawdziłem integralność plików.

PS. Spróbowałem jeszcze raz wrzucić "dll" ale nic to nie dało.

A po co się głowić, każdy blaszak ma swoje fanaberie. Steam-Widok-Serwery.

Tradytor

  • Guest
Serwery
« Reply #5 on: 11 August 2011, 14:46:33 »
Witam mam ten sam problem robiłem tak jak radził Bart i nic , a Ty Duce uporałeś się już z tym problemem ???

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile

Tradytor

  • Guest
Serwery
« Reply #7 on: 12 August 2011, 10:38:15 »
Zrobiłem jak tam radzono zmieniłem te pliki i to samo .Jak miałem starego steama wszystko było ok , po zainstalowaniu nowego taki problem .

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Serwery
« Reply #8 on: 12 August 2011, 17:19:39 »
Steam potrafi mieć problem dosłownie ze wszystkim... np. spróbuj zmienić wersję językową i ustaw "skórkę" na domyślną itd.

Tradytor

  • Guest
Serwery
« Reply #9 on: 19 August 2011, 18:53:25 »
Próbowałem wszystkiego zmieniałem skórki , język itp. itd i  nadal nic nie widzi serwerów jak wbijam do gry przez znajomego to wszystko ok.