Author Topic: Forum FB - czyżby koniec?!  (Read 3942 times)

Herr_Batke

  • Guest
Forum FB - czyżby koniec?!
« on: 02 January 2009, 23:19:00 »
Witam, po przerwie...
Mam pytanie: nie można połączyć się z forum Fall Barbarossa. Ktoś coś wie na ten temat?
Mam nadzieję, że to tylko drobne problemy; walki jeszcze nie zakończone, a najlepsza z ostatnich inicjatyw RO ciągle żyje...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #1 on: 03 January 2009, 00:15:19 »
O tej godzinie w której piszę tego posta na stronce jest "Przerwa techniczna", więc wszystko powinno wrócić do porządku... MY (RO.pl)  wróciliśmy :wink

Wawer

  • Guest
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #2 on: 03 January 2009, 00:52:16 »
Liipa zapowiadał, że będzie przerwa techniczna.

kazmirzk

  • Guest
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #3 on: 03 January 2009, 10:29:18 »
Strona przenoszona była na nowy serwer, ale teraz powinna już działać.

Herr_Batke

  • Guest
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #4 on: 03 January 2009, 12:18:14 »
Thx, działa: byłem - potwierdzam :satisfied

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #5 on: 18 September 2009, 20:00:57 »
Czasem tam zaglądnę no i niektórzy gracze JESZCZE też tam zaglądają, ja snuję domysły, oni się niecierpliwią...może dacie tam jakieś info na temat statusu i przyszłości projektu?

Wawer

  • Guest
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #6 on: 19 September 2009, 01:12:06 »
Powiem tak - jeśli znajdą się osoby gotowe "pociągnąć" zabawę nie widzę przeszkód. Co więcej - otrzymają one wszelkie uprawnienia do administrowania i zarządzania projektem.
Ja niestety nie mam teraz czasu zająć się tym. Problem dotyczy również Guza - nie wiem czy znajdzie czas na zajmowanie się modowaniem map itp. A mimo intensywnych poszukiwań nie znaleźliśmy mu pełnowartościowego zastępcy.
Pierwotnie założenie było takie że w druga edycję zaangażują się kolejne osoby - skończyło się na tym, że tylko Batke  z "nowych" dał naprawdę dużo od siebie podczas trwania zabawy.
Nawet wybrani dowódcy nie przykładali się do końca do swojej roboty co zazwyczaj kończyło się tym że "administracja" musiała po niech poprawiać itp...
Generalnie - jeśli będą chętni do administrowania, zebrania ludzi i rozpoczęcia lub dokończenia kampanii - macie zielone światło, co więcej,   postaram się pomóc na ile to będzie możliwe - niestety w tej chwili sam tego nie uciągnę.

Fakt, ostatnio zajrzałem na forum w celach sentymentalnych, poczytać zapowiedzi bitew itp.

...fajny klimat był...

Herr_Batke

  • Guest
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #7 on: 19 September 2009, 17:45:40 »
No tak, jakoś się FB2 rozlazło... :(
Może faktycznie przekombinowaliśmy trochę z dodatkami z modów, przez co były takie problemy z mapami :con
Potem przyszły wakacje, Nations Cup itd. Szkoda...
Ciężko mi jednak spisywać ten projekt na straty.
Niestety sam nie mam umiejętności modowania map, geniuszem informatycznym też nie jestem - tyle, co propagandowo jakoś tam szło :wink
No nic. Spróbuję wrzucić coś na forum FB2 - zobaczyć co się da ocalić, kto jeszcze byłby chętny bawić się w to (nawet w okrojonej formie) i w ogóle...
Cudów nie obiecuję, zwłaszcza, że obecnie też jestem (powiedzmy) w pewnym "zwrotnym" punkcie życia i kariery zawodowej i z czasem jakoś tak cienko....:con
Zobaczymy...
P.S.
Bauer - odezwij się na jakiegoś priva, jeśli to czytasz!

Biały Orzeł

  • Guest
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #8 on: 22 September 2009, 22:56:50 »
W takim razie może przerwać FB na czas NC i ruszyć konkretnie jak wszyscy będą gotowi i na siłach.Nikt się nie rozerwie przecież...Albo może bez kombinacji pograć na zasadzie eventów w gronie z FB?

Graf

  • Guest
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #9 on: 23 September 2009, 19:02:28 »
Zróbcie po prostu tak by każdy mógł ogarnąć o co chodzi. Na modach wysypało się najwięcej uczestników. Gra niech leci na znanych mapach ewentualnie z odwracaniem stron, jak sami widzicie kwestia zakupów jest nie do przeskoczenia organizacyjnie. Organizatorzy mieli szczytne cele, ale na zasadzie wolontariatu ciężko to ogarnąć, bo potrzebuje ogrom czasu. Nie wierzę by na scenie znaleźli się chociaż w połowie tak zaangażowani następcy. Chyba takich zaangażowanych w pracy dla innych graczy jest coraz mniej. Zrobić projekt dla zabawy nie dla realiów i jakoś pójdzie, tym bardziej że pokazało się trochę nowych graczy na scenie. Herr_Batke, jeśli chcesz to pociągnąć, kilku chłopaków od nas pewnie chętnie Ci pomoże (mówię przynajmniej za siebie), ale nie może to angażować zbyt wiele czasu poza graniem. Czyli według mnie jedyna recepta, uprościć jak się da.
Pozdrawiam

Jak Heer_Batke będziesz miał za dużo czasu daj znać:)

Herr_Batke

  • Guest
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #10 on: 23 September 2009, 19:57:30 »
Dzięki Graf za wsparcie :) Przemyślę sprawę, poukładam fakty i postaram sie odezwać w przyszłym tygodniu. Wcześniej niedyrydy bo jutro wyjeżdżam na parodniową delegację/szkolenie :|

fap

  • Guest
Forum FB - czyżby koniec?!
« Reply #11 on: 24 September 2009, 03:00:30 »
jeśli na coś mógłbym się przydać, spróbuję pomóc