Author Topic: OGŁOSZENIE WAZNE!!!!  (Read 19322 times)

Dziki_Koziol

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #15 on: 08 January 2009, 15:26:12 »
Średnicę kulki od rączki zamka mogę wam zmierzyć. :D Taki mój mały wkład w tego moda :) Fotki mosina i mausera też mogę zrobić, podobnie jak pepeszy. Do wz.29 nie mam dostępu niestety :/

P.S. Pepesza strzela z zamka otawrtego, co nie zostało oddane w grze. Ale '39 to za wcześnie żeby to zmieniać.

BIA Radzio

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #16 on: 08 January 2009, 18:40:39 »
Co do zaplecza militarnego,mamy juz człowieka ktory ma dostep do replik itp.wiedz o to sie z nas nikt nie martwi.Ale jesli porafisz cos działac w grafice chcetnie ci udostepnie jakis model , odciązysz z pracy naszego grafika.Pisz na maila co mozesz zrobic itp.Albo na poczatek zacznij od mausera wiesz chyba ,jaki ma bład.
ps.Pamietajcie to mod robiony dla nas, dla Polskich graczy ale w dalszym ciagu potrzebna jest pomoc kogos ,kto zna sie na silniku i umie w nim grzebac aby połaczyc te wszystkie elementy w całosc.Bo bedziemy zmuszeni zebrac zaa granica.Pozdrawiam

Trójgraniec

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #17 on: 08 January 2009, 23:34:53 »
Jak mi ktoś podrzuci  zdjęcia Browninga wz28 to w to wejde - taka transakcja powiedzmy :D Mimo wszystko czarno to widze nadal. Zrobcie mapke najpierw jakąś - grywalną. Inaczej bedzie kolejny niegrywalny mod

Skucha

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #18 on: 09 January 2009, 01:09:46 »
a ja moge to wszystko nadzorowac (uwielbiam wydawac polecenia - taki maly fetysz :P) no i ewentualnie pisze sie na beta testera :P

coval^^

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #19 on: 09 January 2009, 23:23:12 »
to ja ci tam Radzio wysłałem maila ;)

Wawer

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #20 on: 10 January 2009, 21:19:24 »
Quote
Trójgraniec :Zrobcie mapke najpierw jakąś - grywalną

Jakby ktos zrobił mapkę, zorientowaną na jakąś potyczkę na terenie Polski chętnie potestuję:D

Nek0l

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #21 on: 11 January 2009, 23:53:40 »
pfffi jak to taka krajowa akcja to też się może zapisze ?? coś tam kiedyś w 3ds max robiłem może nawet trochę pamiętam (emi... znaczy trójgraniec może potwierdzić mój mauser był nawet nawet) jak by co jakieś modele broni budynków kamieni czy trawy bijcie do mnie ^^

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #22 on: 12 January 2009, 14:48:45 »
A czy planujecie dodać czołgi ? Jeśli tak to możecie z CC wziąć R-35, bo z tego co wiem także były na wyposażeniu naszych wojsk w 1939.

I ja również zapisze się na testera :)

BIA Radzio

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #23 on: 12 January 2009, 15:45:52 »
Oczywiscie ze mamy zamiar dodac pojazdy, skierowalismy swoja pomoc w strone jednego ziomka zza granicy ktory robił modele do cc.Czekamy na odpowiedz .Miejmy  nadzieje ze pozytywna.jak macie juz jakies propozycje piszcie na maila juz nie zasmiecajmy forum.ok

Daazzz

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #24 on: 12 January 2009, 17:17:36 »
miejmy nadzieje ze cos z tego wyjdzie:) jakby choc 1-2 mapki udalo sie stworzyc + bron i reszte tych szpargolow to mysle ze bylby naprawde spory duzy sukces:) Powodzena!!!

KRUGER_PL

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #25 on: 20 January 2009, 18:23:07 »
A ja tylko zapytam czy nie prościej byłoby zrobić moda , który zahaczałby o większą część działań Polskiego Wojska w czasie II wojny?

Rozumiem pod tym pojęciem :

* walki we Francji i Holandii w 44 r. ( gen. Maczek pod Falaise !!!!! i gen. Sosabowski pod Arnhem!!!) . Zauważcie ,że w tym wypadku macie gotowe modele broni , którą można wykorzystać -np. broń piechoty  modele czołgów Sherman ,Cromwell z Darkest Hour oraz umundurowanie , które można by lekko zmodyfikować przez dodanie orzełków tu i ówdzie.

* może udałoby się również zrobić parę mapek do Powstania Warszawskiego.   Jedną mapkę Wawy można zabrać z RO, bo jest takowa mapa, a następne modyfikować mapki z innych polskich miast lub z niektórych miast sowieckich.   Dalej w Powstaniu Warszawskim oprócz broni niemieckiej , można zaczerpnąć Steny i Piaty z Darkest Hour, bo przeca zrzuty jakieś tam niby były, a Steny sami również produkowaliśmy w podziemiu ;P) .  

* parę epizodów z kampanii włoskiej też być moze nie stanowiłoby problemu , zważywszy na fakt , iż jest w RO mapka pt. "Italy" , a poza tym można przerobić jedną czy dwie mapki z Mare Nostrum.

* może nawet udałoby się pokazać walki Ludowego Wojska Polskiego ?

Zobaczcie ile kwestii Wam panowie odpada już na wstępie.   Wy tymczasem chcecie tworzyć moda niemalże od podstaw , a poza tym sądzę ,że temat kampanii wrześniowej nie jest aż tak nośny. Przecież dostaliśmy po dupie srogo , mieliśmy kiepsko wyposażoną armię.  Jedne "polskie Termopile " czy nawet nierozstrzygnięta bitwa pod Bzurą chuja mnie pocieszają , że się tak wyrażę.  Jakoś wydaje mi się ,że mod w którym przynajmniej skopaliśmy szwabskie tyłki (front zachodni ) lub nawiązaliśmy równorzędną walkę ( Powstanie w Wawie) byłyby bardziej grywalne i nośne niż "naciągany" mod o kampanii wrześniowej.

No i najważniejsze , czy chcielibyście ,żeby ten mod rozsławiał wśród dajmy na to iluś tam graczy niepolskich , porażkę wrześniową , czy może właśnie lepiej zwycięstwa i ważny udział naszych na froncie zachodnim.


Sorki za offtopa małego. Chciałem tylko ,żebyście przemyśleli sobie parę spraw .  Do napisania tego wszystkiego skłoniły mnie moje rozmowy z paroma kumplami ze studiów co grają w Red Orchestrę i jej mody.


POZDRAWIAM WSZYSTKICH !  Do zobaczenia na froncie.  RO to zuooo!!! xD

BIA Radzio

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #26 on: 21 January 2009, 16:21:35 »
Taak najlepiej isc na łatwizne i zrobic puzle.Do takiego wykorzystywania projektów potrzebna jest zgoda ludzi z Dh i Mn(w samowolnym wypadku utrwali sie hasło :polak krasc potrafi).Widac ze mało wiesz o historii kampanii wrzesniowej, jak i zaslepiony jestes 4teroma pancernymi i psem o wizji Ludowego Wojska(składajace sie z wiekszosci z z niedoswiadczonych chłopów ,z kadra  wiekszosci skł. sie z rosjan i kazdy kumaty historyk wie ocb ).W Ro tez sa mapy gdzie np.sowieci poniesli sromotna kleske ,ale mapka to zarys działan juz konkretnego starcia nie mapy strategicznej(zołnierz ma walczyc i utrzymywac pozycje).Powstanie Warszawskie było zrywem, ale jak sie skonczyło???Dodatkowo za tym okresem 39 przemiawia to ze tam ,wykorzystywana jest nasza rodzima bron(z pewnymi modyfikacjami innych projektów ale nasza ).Co od samej kampanii ,mamy zamiar skupic sie na mapach takich jak:Bzura(uderzenie naszych sił w kierunku Strykowa,Ozorkowa i Głowna.Wiesz jak sie to kontruderzenie  skonczyło?? prawie doszczetnym rozbiciem 30 Dywizji piechoty niemieckiej,ktora musiała zwiewac na 20 km,a Kutrzeba  niemal wszedł na tyły 221 d piechoty problemy z łacznoscia ze scigana z południa  Armia "Łódz" powtrzymały Polskie natarcie-nie niemcy).Jest kilka epizodów wrzesnia ktore , mozna przedstawic i nie swiecic oczami.Dodatkowo chcemy pokazac ze nie tylko z niemcami walczyły nasze siły.Widac 50 lat komuny utrwaliło w ludziach propagande i  przekonanie ze nasza armia była słabo uzbrojona i w ogóle karabiny na sznurkach od snopowiazałki a nasi oficerowie to zydzi i szlachta a armia czerwona to wyzwoliciele:blush, a kawaleria  z szabelkami na czołgi:wink.Przeanalizuj chłopie dokładnie temat ..bo wyrwałes sie jak Filip z konopii.
Ps prosze  zobacz ten film http://pl.youtube.com/watch?v=yAly_UY4EGE&feature=related   i zastanów sie co piszesz.Bo błedy popełnione na szczeblu generalnym ,to inna sprawa niz same starcie na wybranym odcinku.Dodam na koniec ze nasze siły walczyły z mysla o ofensywie Francji.A była ona jedna z poteg w europie a jak skonczyła ,kto ma sie wstydzic MY ??

Guz

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #27 on: 21 January 2009, 17:46:00 »
Ja sie tylko zapytam w jaki sposob zamierzacie skonstrulowac mapy, czy maja one oddawac realia historyczne, dajac jednej ze stron mniejsza lub wieksza przewage? Czy moze zamierzacie opierac sie na historii w dosc luzny sposob tj stworzyc przedewszystkim wywazone mapy dajace fun przecietnemu graczowi ktory ma ochote spedzic troche czasu na milej grze zamiast nazekania na zly balans mapy?

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #28 on: 21 January 2009, 19:53:33 »
Quote
BIA Radzio :
 a kawaleria  z szabelkami na czołgi:wink.


Ten filmik obala tą teorię.

http://pl.youtube.com/watch?v=hWezYFUTn-4

Trójgraniec

  • Guest
OGŁOSZENIE WAZNE!!!!
« Reply #29 on: 23 January 2009, 02:25:10 »
Dh i Mn (w samowolnym wypadku utrwali sie hasło olak krasc potrafi) - generalnie jesli wam nikt tych modeli nie da to sami ich sobie nie weźmiecie - importowac sie z RO nie da nic poza static meshem - a i to czasem w bolach. Tak przegladam od czasu do czasu ten watek i z kazdym kolejnym postem utwierdzam sie w przekonaniu, ze nic z tego nie bedzie. Sorry. Prezentyjesz Radziu tak dupne podejscie do tematu ze rece opadaja - zacznij robic mape a nie pierdziel o tym kto kogo kiedy ... i ze kulka od mausera jest za duza. Zrob mape - nie znasz edytora to narysuj w paintcie, opisz objectivy etc. Podyskutuje sie, przemysli, zacznie cos robic - potestuje. Bedzie 1 mapa pomysli sie co dalej - opowiadanie co bedzie w modzie ktorego devteam składa sie z tylko 1 grafika/modelarza i jakiegos goscia ktory jakby co pomoze jest cokolwiek smieszne.