Author Topic: Serwey z mapami standardowymi  (Read 29262 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #75 on: 20 January 2009, 16:24:56 »
No nie wiem, ja wczoraj z 20 minut sprawdzałem (bo trudno to nazwać grą) i ping nie przekraczał 68 cały czas (inni też mieli w tych granicach albo nawet mniej z wyjątkiem może 2-ch przypadków) a grało nas w porywach do 15 ale nie mniej niż 12 :)
Lagów przez ten czas nie odczułem, ale testujcie dalej, może przy pełnym obciążeniu da się zaobserwować jakąś gnębiącą Was "prawidłowość" którą możliwe że da się wyeliminować, jak na razie z poziomu administracji serwerY ustawione są prawidłowo, trzeba im dać wciry żeby pękło najsłabsze ogniwo :wink

Nek0l

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #76 on: 21 January 2009, 15:46:45 »
Jeśli chodzi o sprawdzenie serwera na pełnym obciążeniu to kiedyś był tam pełen większość ludzi miało ping w granicach 70 ale z tego co mówili bardziej zainteresowani to jacyś Francuzi byli. Nie wiem gdzie jest serwer stawiany ale może ma jednak to jakieś znaczenie. Tak czy owak jeśli chodzi o mnie to wolę sobie pograć na serwerze enklavy lub fsq, tam przynajmniej pingi są w porządku

Wawer

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #77 on: 24 January 2009, 22:55:54 »
Grałem dziś...
Przy pełnym obciążeniu 1/2 duże lagi na rundę...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #78 on: 24 January 2009, 23:38:13 »
ok ale to nie musi swiadczyc o problemach z samym serwerem ale o dodatkowych zadaniach prowadzonych przez maszyne (wspoldzielenie z innymi procesami + 3 ludzi ktorzy akurat cos tam majstruja :wink) ogolnie chyba do przezycia? :)

Nek0l

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #79 on: 25 January 2009, 00:12:41 »
Tak no jest do przeżycia ale no wiadomo że lepiej grać na serwerze bez lagów niż na serwerze z lagami

grzech.pl

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #80 on: 25 January 2009, 05:08:01 »
Mi się grało bardzo przyjemnie, w sumie może jakieś dwa większe lagi, ktore odczułem, ale poza tym żadnych problemów - serwer był full

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #81 on: 25 January 2009, 10:50:04 »
Ja również nie odczułem lagów.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #82 on: 25 January 2009, 11:10:02 »
Przyczynę pochodzenia laga "serwerowego" już wytłumaczyłem, natomiast gra laguje jeszcze w przypadkach nagłego skoku ping'a o dużą wartość (obojętnie czy w górę czy w dół) wystarczy 2-3 sekundowy taki wyskok i gra totalnie gubi synchronizację - tutaj akurat winy serwera nie ma - problemem jest sieć...

Jancoo

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #83 on: 25 November 2010, 14:37:40 »
Witam,
Aby nie zakłdać nowego tematu z tego miejsca chciałem się zapytać czy aktualnie jest jakiś serwer PL ze standardowymi mapami?

Nikitycz

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #84 on: 25 November 2010, 15:13:16 »
Są,ale tak jak wcześniej wystarczy sobie wyszukać-pod względem ilości serverów mało co się zmieniło

kazmirzk

  • Guest

Jancoo

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #86 on: 25 November 2010, 15:52:47 »
Thx m8 :D

lord_pl

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #87 on: 25 November 2010, 15:59:33 »
[PL] Raginis DANZIG 24/7 Public Server

 ZAPRASZAM  :D

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #88 on: 26 November 2010, 22:26:19 »
Kaziu: Pod tym linkiem, ktory wyzej podales- serwery w wiekszosci tylko do modow (DH,MN,CC)
Natomiast to co podal lord_pl to tylko jedna mapa. (nie rozumiem, jak mozna grac w kolko jedna mape)
Ja niestety nie kojarze polskich serwerow z mapami standardowymi. Z tego powodu- grywam ze znajomymi na innych serwerach. Szczerze mowiac to polski serwer by sie przydal, bo niekiedy mamy dosc sluchania rozmow na czacie glosowym po niemiecku czy hiszpansku:no

Tylko zakladanie serwera (jesli sie nie ma pewnosci, czy nie bedzie swiecil pustakami- nie ma sensu)

kazmirzk

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #89 on: 26 November 2010, 23:12:48 »
Martin, sa to aktualnie wszystkie polskie serwery ;)