Author Topic: Serwey z mapami standardowymi  (Read 29328 times)

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Serwey z mapami standardowymi
« on: 19 December 2008, 19:05:57 »
Witam.
Gram w te gre z przerwami od kilku miesiecy. Przegladalem to forum, ale nie znalazlem odpowiedzi na swoje pytanie, wiec zakladam nowy  temat.
Widzialem tu tematy uderzajace w kwestie modow na serwerach... Rzeczywiscie- jest sporo aktualizacji, co jakis czas pojawiaja sie nowe, o ktorych zwykly szeregow zolnierz nie ma pojecia i przez co potem ciezko jest pograc komus, kto ma gorszej jakosci sprzet. Mody waza niekiedy po kilkadziesiat MB.... Ale do rzeczy...
Otoz, pewnie sa serwery tylko z mapami standardowymi ?
 jesli ktos ma IP i moglby pomoc- bardzo prosze o odpowiedz w tym temacie. Z gory dziekuje ;)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #1 on: 20 December 2008, 01:03:07 »
Quote
Martin :
Witam.
Gram w te gre z przerwami od kilku miesiecy. Przegladalem to forum, ale nie znalazlem odpowiedzi na swoje pytanie, wiec zakladam nowy  temat.
Widzialem tu tematy uderzajace w kwestie modow na serwerach... Rzeczywiscie- jest sporo aktualizacji, co jakis czas pojawiaja sie nowe, o ktorych zwykly szeregow zolnierz nie ma pojecia i przez co potem ciezko jest pograc komus, kto ma gorszej jakosci sprzet. Mody waza niekiedy po kilkadziesiat MB.... Ale do rzeczy...
Otoz, pewnie sa serwery tylko z mapami standardowymi ?
 jesli ktos ma IP i moglby pomoc- bardzo prosze o odpowiedz w tym temacie. Z gory dziekuje ;)
większosc serwerow RO ma mapy standardowe. To co sie sicaga podczas ladowania na serwa to jakies mutatory, pierdolki, ktore nie bardzo da sie ominac, kazdy serw ma jakies tam ustawienia itd i trzeba to pobrac. Rzadko spotyka sie serw czysty
osobiscie uwazam, ze nie ma sensu podawanie ip, serwerow do ro jest tak malo, ze latwo rozpoznac ktory jest ktory, a i gra sie zwykle tam gdzie sa ludzie.
w RO gram jako raq

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #2 on: 20 December 2008, 01:57:13 »
Coz, pewnie masz racje, ale irytyje mnie, kiedy pobieram jakas mape nP: ostatnio chyba Debrecyn. W nazwie ta mapa miala jakies tam jeszcze symbole (ogolnie jeden dlugi wers) Pobieralem chyba 22 minuty (z zegarkiem w reku) i konca nie widac. W koncu sie zdenerwowalem i dalem sobie spokoj.

Dzieki za info.

Nowy

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #3 on: 20 December 2008, 10:10:10 »
Quote
Martin :
Coz, pewnie masz racje, ale irytyje mnie, kiedy pobieram jakas mape nP: ostatnio chyba Debrecyn. W nazwie ta mapa miala jakies tam jeszcze symbole (ogolnie jeden dlugi wers) Pobieralem chyba 22 minuty (z zegarkiem w reku) i konca nie widac. W koncu sie zdenerwowalem i dalem sobie spokoj.

Dzieki za info.


Warto pobrać sobie mapy z mapowiska dostępnego na tej stronie, zaprwniam,że jest szybciejłatwiej i przyjemniej. Później tylko sobie powrzucać je do folderu/ów bo zależy jaką masz wersję mapy. Ale zdecydowanie lepiej jest w ten sposób

Biały Orzeł

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #4 on: 21 December 2008, 17:59:20 »
Popieram Nowego.Prędzej czy później i tak trafisz na serwery z różnymi mapami i klops ;) Ściągnij mappacki najlepiej.

BIA Radzio

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #5 on: 23 December 2008, 00:58:27 »
Na dodatki bym akurat nie marudził,ale tez zależy jakie masz łacze internetowe, no i serwer na jakim chcesz grac a z tym bywa róznie.

kazmirzk

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #6 on: 23 December 2008, 09:48:30 »
Gdy sciagasz mapki z serwerów po miesiacu automatycznie sa usuwane, wiec na dobra sprawe jesli jest mozliwosc sciagnac dana mape z mapowiska to jest to najlepsze rozwiazanie, gdyz tylko wtedy pobrana mapa zostanie w katalogu do czasu gdy jej recznie nie usuniesz.

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #7 on: 23 December 2008, 10:35:00 »
Zrobię jak mówicie- spisze nazwy map z serwerów na których grywam i wkleje je do siebie. Choc  znalazłem jakieś tam serwery, gdzie grywa sie mapy standardowe, badz takie, gdzie nie muszę nic pobierać (nie wiem, czy Tulaoutskirts, to mapka standardowa).

dzięki wszystkim.
Wesolych Świąt :satisfied

berlin

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #8 on: 23 December 2008, 22:31:58 »
Witam.
Mogę tylko dodać, że wielu z granych na serwerach map nie ma w mapowisku.
Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Szer. Brayan

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #9 on: 30 December 2008, 12:54:29 »
Witam.
Martin jak cię denerwuje czekanie to mogę zrobić nowy serwer z mapami z standardowymi. Napisz mi na GG kiedy chcesz żebym włączył i już. Zapraszam też innych, aby Martin nie walczył botami:D. Nick serwera to RedOrchestraPL.

Sojuz_PL

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #10 on: 30 December 2008, 14:41:15 »
Wielu osób nie uciągniesz xDD

Wawer

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #11 on: 30 December 2008, 18:02:19 »
Quote
Szer. Brayan :
Witam.
Martin jak cię denerwuje czekanie to mogę zrobić nowy serwer z mapami z standardowymi. Napisz mi na GG kiedy chcesz żebym włączył i już. Zapraszam też innych, aby Martin nie walczył botami:D. Nick serwera to RedOrchestraPL.


Życzę szczęścia, będzie Ci potrzebne.:p

Quote
berlin :
Witam.
Mogę tylko dodać, że wielu z granych na serwerach map nie ma w mapowisku.


Jak dobrze poszukasz znajdziesz 90% map granych w R.O.

Szer. Brayan

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #12 on: 30 December 2008, 22:24:59 »
Masz racje. Tak to było tylko do pocieszenia:D. Mam pytanie dotyczącej innej sprawy. Chciałem wejść na polski serwer o nazwie Firing Santas  Server  *< | :-) Merry Christmas every tylko, że jest na hasło. Może mi ktoś podać hasło proszę. Dobranoc dzieciom:)

Wawer

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #13 on: 30 December 2008, 23:12:16 »
To serwer klanowy - z reguły zahasłowany bo albo chłopaki ćwiczą, albo grają spara lub, co ostatnimi czasy sie zdarzało wszyscy polacy siedzieli tam i grali to  : http://www.fallb.net/

Z polskich publików to na razie jest Aster gdzie jest masa niestandardowych map, i sporo mutatorów które trzeba zassać.
Może coś się urodzi ale do tego muszą byc chętni :p

Filippo

  • Guest
Serwey z mapami standardowymi
« Reply #14 on: 30 December 2008, 23:50:20 »
Kurcze, RO to super gierka, ale nie ma za bardzo gdzie pograc :/ PL serwera nie ma zadnego, a granie na publikach mi sue nie usmiecha. Nadal gra duzo Polakow, trzeba tylko jakos zorganizowac tą nasza polską scene ;]