Author Topic: Server dla poczatkujących  (Read 6330 times)

Kadi_

  • Guest
Server dla poczatkujących
« on: 14 October 2008, 22:04:44 »
Jako że nie znalazłem takiego tematu w tym dziale to zakładam nowy. Więc czy są takie servery gdzie mógłby pograć ktoś kto gra dopiero od niedawna(np JA)?? Bo mam juz troche dosc wbijania na chybił trafił lub czatowania aż ktoś będzie na polski servie.Więc?? Pomożecie?? ;)

kazmirzk

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #1 on: 14 October 2008, 22:25:10 »
Jeśli chodzi Ci o serwery polskie: http://www.red.orchestra.pl/plug.php?e=serverinfo

Kadi_

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #2 on: 14 October 2008, 22:29:07 »
Dzieki a niepolskie??Są jakies??

JeyPL

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #3 on: 14 October 2008, 22:37:45 »
Jak grasz od niedawna, to bierz rifle i biegaj za doswiadczonymi az sie wyrobisz. ja tak stawialem pierwsze kroki w ro. bez bawieniasie w snipera czy dowodce

kazmirzk

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #4 on: 14 October 2008, 23:18:19 »
Quote
Kadi_ :
Dzieki a niepolskie??Są jakies??


Wystarczy, że otworzysz przeglądarkę w grze (zakładka Internet) :) Serwerów jest ok 180.. Z czego jest pare naprawdę popularnych- np brytyjskie Wild Bunche, francuskie V.A.P.P.I.J.E i Partizan, rosyjska CORBINA.. Z polskich serwerow najczesciej oblegana jest INEA, w godzinach wieczornych, przewaznie po 19.00..

Quote
JeyPL:
bierz rifle (...) ja tak stawialem pierwsze kroki w ro.


Ja tak zaczynałem i mi tak zostało do dzisiaj :) nie ma lepszej broni niż Kar98k :)

Biały Orzeł

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #5 on: 14 October 2008, 23:43:43 »
Jest.Mosin :D

kazmirzk

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #6 on: 15 October 2008, 11:36:17 »
Mosin ssie :D Kar98k ma lepszy, czytelniejszy celownik i łatwiej sie z niego z biodra strzela.. :D

Trójgraniec

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #7 on: 15 October 2008, 12:06:26 »
RO powinni ze sklepow wycofac, bo kupuja ludze, wchodza na ro.pl a tam śmierc kliniczna, tylko hiacek z kazmirzkiem podryguja na Arenie w skurczach agonalnych. Serwerow dla poczatkujacych nie ma, na polskich jak wejdzesz i powiesz "czesc jestem nowy" to od razu sprawdza roid czy aby nie plonek ew czyjś fake. Jak chcesz "poczuc klimat" RO to wbij na jakiegos wildbuncha tam zawsze sie cos da ubic. I unikaj map typu FullMJ, Grey Ghost of War i Arena bo ci panowie powyzej zrobia riflami ze łba jajecznice :D
A z rifli najskuteczniejsze jest PTRD tylko ciezko z niego wystrzelic

plonek

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #8 on: 15 October 2008, 14:32:50 »
Kadi_ uwazaj na cheaterow ! ;]

kazmirzk

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #9 on: 15 October 2008, 14:53:11 »
Quote
Trójgraniec :
RO powinni ze sklepow wycofac, bo kupuja ludze, wchodza na ro.pl a tam śmierc kliniczna, tylko hiacek z kazmirzkiem podryguja na Arenie w skurczach agonalnych.. I unikaj map typu FullMJ, Grey Ghost of War i Arena bo ci panowie powyzej zrobia riflami ze łba jajecznice :D


Trójgraniec jeśli ludzie nadal kupują i nadal wchodzą na ro.pl to jak tu mówić o śmierci klinicznej?? Poza tym nadal baaardzo dużo polaków gra w RO.. Mapy ktore wymieniles to mapki typu 4fun, gdzie gra sie po to by odreagować tudzież postrzelać sobie niezobowiązująco z rifli :p Kadi_ nie słuchaj TrójLAMCA :p zapraszamy na stewer Aster 2 :)
 
Quote
Trójgraniec :
Jak chcesz "poczuc klimat" RO to wbij na jakiegos wildbuncha tam zawsze sie cos da ubic


Powinno być "Jak chcesz "poczuc" co to znaczy teamkilling w RO to wbij na jakiegos wildbuncha tam zawsze ktos z twego teamu cie ubije".. Ninawidze tego serwera, pelno amerykanskich, spasionych dzieci, grajacych a la rambo, nie uzywajacych zupelnie ani jednej ze swoich dwóch szarych komórek.. Wiecej razy ginie sie tam poprzez granaty rzucane przez czlonkow wlasnego teamu niz od kul wroga, a poza tym te serwery to jeden wielki burdel i chaos..

Quote
Trójgraniec :
A z rifli najskuteczniejsze jest PTRD tylko ciezko z niego wystrzelic


PTRD jest skuteczna, ale na CZOŁGI.. w walce z piechota ssie, gdyz musisz ja rozstawic i wolno przeładowuje, poza tym jeśli już ja traktować jaki rifla, to imo nadaje się na snajperke do zdejmowania pojedynczych celow..

Hiacenty

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #10 on: 15 October 2008, 15:51:22 »
Quote
kazmirzk :
Mosin ssie :D Kar98k ma lepszy, czytelniejszy celownik i łatwiej sie z niego z biodra strzela.. :D

Mosin lepiej wchodzi, dla mnie.

grzech.pl

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #11 on: 15 October 2008, 16:30:38 »
Quote
Hiacenty :

Mosin lepiej wchodzi, dla mnie.
[/quote]

:O_o

kazmirzk

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #12 on: 15 October 2008, 18:22:49 »
Hiacenty twoje sexzabawki i to co ci gdzie wchodzi nas malo interesuja ^^

Kadi_

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #13 on: 15 October 2008, 19:39:02 »
jak znajde troche czasu to wbije na aster i zobaczymy ;P

Hiacenty

  • Guest
Server dla poczatkujących
« Reply #14 on: 15 October 2008, 20:32:46 »
Kazmirzk a było to do ciebie ? wieć wara nobcze...