Author Topic: Instalacja - Steam Update  (Read 3099 times)

Jarlslav

  • Guest
Instalacja - Steam Update
« on: 12 October 2008, 10:18:22 »
Witam,

Właście zakupiłem RO w MediaMarkt i podczas procesu instalacji napotykam na problem. Mianowicie gra instaluje się, a następnie Steam próbuje się zaktualizować. Nistety aktualizator dochodzi do 35% i zamiera. Nic się nie dzieje. Trwa to już 30 min. Jak widać mam dostęp do internetu, bo piszę tego posta... Co robić? Jak długo czekać?

Z góry dzięki!
Jarlslav

P.S. Nie używałem wcześniej Steam'a. Wersja gry wydane przez Cenegę.

--------------

Walczę z tym już pół dnia. Update dochodzi do 20% lub nawet 79% i zamiera. Nic się nie dzieje. Pomocy. Co z tym cholerstwem zrobić? Ściągnąłem nawet wersję Steam'a z ich strony, ale po jej zainstalowaniu efekt jest ten sam. Uruchamia się update i następuje powtórka z rozrywki. Porażka. Jak ma zagrać do jasnej cholery w grę na którą wydałem pieniądze!!! Czy ktoś z Was miał podobny problem? Nie znalazłem nic o tym na forum.

--------------

Na forum poświeconym grze Counter Strike znalazłem, że taki problem jest powszechny. Podobno receptą jest usunięcie pliku ClientRegistry.blob
Zrobiłem to, ale nie osiągnąłem poprawy. Pomocy!!!!!!!

komoter

  • Guest
Instalacja - Steam Update
« Reply #1 on: 14 October 2008, 14:27:48 »
Jaki masz transfer , czekać czekać czekać az sie zrobi, ja po pierwszej instalacji przy transferze  256 poszedłem w diabły od kompa wiedz nie wiem ile mi to robiło