Author Topic: Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D  (Read 25561 times)

Robson

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #15 on: 16 September 2006, 10:46:28 »
To ja wam teraz fraga pokaże :D
Nade
:D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #16 on: 17 September 2006, 02:52:38 »
na basovce rozne rzeczy sie trafiaja -najlepsze masakry sa z artylerii, kiedys tak fajnie polozylem arty ze w teamac 6vs6 dwa razy na respie wyskosilem caly team

innym razem wzialem LKM i zaczalem kosic ludzi i bylem w szoku ze mnie nikt jescze granatem nie zdajal - jedyna rzecza jaka mnie powstrzymywala to fakt, ze za malo ammo bylo w magazynkach

 a i dzisaj mialem akcje, na serwerze UKF bieglem z SAR'em z bagnetem, bagnet gotowy doa taku, i sprintem
wyskakuje z ammo depot do gory i na prawo i widze ze siedzi chyba UKF Sibik z niemieckim SAR'em i wyslal do mnie ze 4 kule nie trafiajac, a w tym czasie gdzy do mnie strzelela zakosami i mu wcisnalem bagnet w oko . Dziwne bylo to ze nie nie zabil, sam byme zdziwiony ze udao mi sie to wykonac, a on powiedzial ze dziwnie bieglem - jakby super sprintem. Od mjje storny gray wygladala ok, moze on zalapal laga i tak dziwnie to wygladalo.

Zdzira

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #17 on: 17 September 2006, 04:03:38 »
na aradzie wystrzelilem z panzerfausta w powietrze "a co mi tam i tak koniec rundy" i i trafilem piechociarza nawet nie mam pojecia gdzie stał....

tez arad wjechalem stalinem na panthera i "przejechalem" dowódce....

i cos czego chyba nigdy nie zapomne... w wh na stalinie spadajac z pietra strzelilem do goscia z k98 i dostał w łepetynke ^^... byl to finski serwer... jakies 2 minuty pozniej dostalem kicka...

ciocia|Ola

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #18 on: 17 September 2006, 09:48:49 »
hihihi :D
Heeh Zdzira się nie dziwie ze KICK dostałęś, jak takie cuda i czary wyprawiałeś :) a to myślałam ze tylko ja mam farty, – ale Ty to już ma kosmiczne szczęście :P
Ja wczoraj z Tankistą się zabrałam do BA-64, ale ten chłopak chyba nie ma prawka – no rozjeżdżał Niemców, ale takie piruety wyprawiał ze ja z tego karabinu w tym pojeździe raz, że nic nie widziałam to nic ustrzelić nie mogłam. I praktycznie jak nas ‘usmażyli’ to odetchnęłam bo tyle się działo ;)

Zdzira

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #19 on: 18 September 2006, 02:12:06 »
ciocia wiesz jak to mówią głupi ma zawsze szczęście widocznie coś w tym jest hehehe :) [jakby ktoś nie skumał to chodzi o mnie...]

Dobra akcja - Zebrało się 24 kolesi na budyneczku snipera na stalingradzie - "saszel" wszyscy na orbicie..... poprostu spadłem z krzesła :)

Czeresniak

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #20 on: 18 September 2006, 10:06:49 »
Ja miałem ciekawą sytuację: biegnę z granatem F1, odbezpieczam zawleczke by się troche pogotował, wychylam się zza rogu, a tam niestetry sami swoi, no to mało sekund zostało, niestety trzeba było to ustrojstwo wyrzucić gdzieś w bok (w zupełnie puste miejsce) po chwili bum i 2 niemców ubitych chowających się za skrzyneczką :D (nigdy bym nie wpadł, że tam ktoś może być).

PrezesOi

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #21 on: 18 September 2006, 10:43:16 »
Quote
_KaszpiR_ :
na basovce rozne rzeczy sie trafiaja -najlepsze masakry sa z artylerii, kiedys tak fajnie polozylem arty ze w teamac 6vs6 dwa razy na respie wyskosilem caly team

basovka po stonie niemieckiej to dosc trudny kawalek.... ja bylem przekonany, ze na tej mapie, umiem rzucac odpowiednio artylerie, az do wczoraj kiedy moj team nieoczekiwanie blyskawicznie przejal srodek i zaczal sie ladowac pod moje wybuchy (za co jeszcze raz sorry) - sporo tk tam zaliczylem wtedy... . grunt ze wygralismy :).
co do granatow najlepsze sa "granaty-bumerangi" - wydaje ci sie ze go rzuciles, a po chwili okazuje sie ze wybucha ci w lapach bo ci wpadl do rekawa.

Robson

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #22 on: 18 September 2006, 13:45:23 »
Róbcie screeny, jak jakiś fajny frag wam wyszedł :P tzn. jak ubiliście wielu naraz albo coś takiego :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #23 on: 18 September 2006, 16:40:32 »
na screenach widac maks 4 osoby

ciocia|Ola

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #24 on: 18 September 2006, 16:55:36 »
Heeh, KaszpiR jaki wymiatacz :) ….do nieba czwórkami szli…., ale czwórka z Mosina to jest to :)

Zdzira

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #25 on: 19 September 2006, 01:00:09 »
@ Kaszpir... ~ i masz ich cały ekran :]

MrX

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #26 on: 19 September 2006, 15:27:52 »
Najłatwiejszy? hmmmmm mało takich akcji........
bo takich rzutów granatem zgarniając 5 fragów to nie liczę......
czasem biegnę ze snajpą wyskakuje MG - nie pozostaje mi nic innego jak sobie kliknąć na myszkę i fartem zabijam : ]

zamiast najłatwiejszych fragów mam wiele ciekawych (fajnych/śmiesznych) akcji : )

wbijam się z mg do apartamentów...... wchodże do pokoju ..... przy scianie byl rosjanin z pepchą czyli ja jestem do niego plecami obrócony. On strzela - nie trafia : ) ja sie obracam : ) trafiam ) slysze ze znow ktos w plecy wali....... to sie obracam - on nie trafia ja trafiam............ I ZNOW! ta sama sytuacja!!!! i kolejny raz! a zostaly mi chyba 2 pociski w magazynku? trafiłem i zabiłem hahahahaaaaaaaa

AC| AdRain

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #27 on: 19 September 2006, 17:43:30 »
raz miałem czwórke z mosina pod rząd ;D to jest tzw. Multi?? :Dbiegne sobie ze swoim boskim mosinem :) na odessie podbiegam do wieży.. pełno dymu... patrze NIemiec z mp40 we mnie juz celuje "aaa jezusss" nacisnełem spust.. niemiec ded, ide dalej wybiega kolejny niemiec z wieży "aaa czizes" naciskam spust bez celowanie ded... wchodze do wieży na dole siediz niemiec, widocznie wiedzial ze wejde, gdyż jego  towarzysze przed nim zgineli :) wchodze juz na mnie czekał celowal a ja znowu na ślepo na debila :) "hahah no fear AdRain is here" 3 niemiec trup... patrze kolejny niemiec wbiega do wieży z mg 34 "<głupkowaty śmiec> ale ja jestem nieśmiertelny!!" i znowu strzał na ślepo... i tak o to 4 niemców poszło spać...  wszystko to działo sie w przeciagu kilku-kilkunastu sekund... mimo to smiech nie opsuzczal mnie przez dlugi jeszcze czas.

ciocia|Ola

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #28 on: 19 September 2006, 19:56:08 »
AdRain ja na forum o snach nie opowiadam :D hihihihi

SoPociek

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #29 on: 19 September 2006, 22:06:59 »
heh ;) na odessie po stronie niemieckiej wychodze z wierzy ide w strone grecheskaya square i patrze ruski z kamperka

pierwsza mysl "fak"
dostalem w noge
druga mysl "job twoju"
skitralem sie za workami z piachem (w polowie drogi mniej wiecej), slysze granat odbezpiecza
trzecia mysl "zesraj sie a nie daj sie"
wstaje, podnosze muszke i szczerbinke mausera na wysokosc zrenicy, strzal...
zginal operatar KM'u stojacy za nim...
czwarta mysl "k*^%!"
dostalem w reke
ze wzgledow obyczajowych nie przytocze piatej mysli
trzeba uciekac przed granatem alt+w i za rog
ok jestem chwilowo bezpieczny, no to po staremu to zrobimu metoda na lame, wychylam sie,chowam, slysze strzal swist, wychylam sie, strzal znowu ktos stojacy za snajperem ginie... nosz jasna
zalorzylem bagnet i lece koles zmarnowal ostatnia kule w magazynku (nie trafil) i przeladowuje, zanim zdarzyl to zrobic dostal bagneta w klate :>