Author Topic: Grupa Red Orchestra polish squad  (Read 9855 times)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Grupa Red Orchestra polish squad
« on: 30 August 2008, 18:47:37 »
Tutaj można pisać o tej grupie.

Jeśli chcecie zostać adminami w tej grupie, należy poszukać 5 polskich graczy i zachęcić ich do wstąpienia.  :)

kazmirzk

  • Guest
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #1 on: 30 August 2008, 19:18:58 »
To ja od razu zaapeluje o niewysylanie mi zaproszen................

Equalibrum

  • Guest
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #2 on: 30 August 2008, 21:44:35 »
Przepraszam bardzo ale co to ma qwa byc?

Yab_PL

  • Guest
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #3 on: 30 August 2008, 22:12:57 »
sharik sobie chce swojego wirtualnego penisa powiekszyc poprzez dodawanie znajomych do grupy steam ktora stworzyl?

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #4 on: 30 August 2008, 23:55:32 »
Co wy tu odpieprzacie ? :((

Banita

  • Guest
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #5 on: 31 August 2008, 00:18:41 »
To my powinnismy zadac to pytanie...

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #6 on: 31 August 2008, 07:45:06 »
Tak jak pisze w newsie, grupa powstało  celach statyczno-poznawczych  aby sprawdzić jka dużo polaków gra w RO.

Hiacenty

  • Guest
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #7 on: 31 August 2008, 11:02:45 »
Przeciez wszyscy sie znamy to dla mnie jest to nie potrzebne 8) A ile polaków gra to kazdy przeciez wie:love

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #8 on: 31 August 2008, 12:15:47 »
a
w RO gram jako raq

kryszek

  • Guest
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #9 on: 31 August 2008, 12:39:30 »
Nie rozumiem za bardzo tej grupy, chociaż przyjąłem zaproszenie, chcesz, to ja większość Polaków ze sceny Ci wypisze i nie bedzie problemu ^^

gustavo

  • Guest
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #10 on: 31 August 2008, 13:26:40 »
Ja gram w RO a na tzw polskiej arenie RO (ktora jest tak naprawdę kółkiem wzajemnej adoracji) się nie udzielam i sądze że część graczy z Polski raczej w tej grupie się nie pojawi.

Banita

  • Guest
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #11 on: 31 August 2008, 13:55:15 »
kolkiem wzajemnej adoracji... dobre. nikt nikogo do niczego nie zmusza. jak nie chca to sie nie pojawia.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #12 on: 31 August 2008, 14:01:01 »
Quote
gustavo :
Ja gram w RO a na tzw polskiej arenie RO (ktora jest tak naprawdę kółkiem wzajemnej adoracji) się nie udzielam i sądze że część graczy z Polski raczej w tej grupie się nie pojawi.


No i ogromna szkoda, no ale w sumie Polak to Polak, w innych nacjach to takie kanały łączyłyby chyba wszystkich graczy u nas jak jest tylko możliwe zaprezentowanie "Veto" to zawsze się tacy znajdą...ot tak - dla idei. Przecież członkostwo w takiej grupce nie zobowiązuje ABSOLUTNIE do niczego, a może mieć pomniejsze korzyści np. poprzez ogłoszenia/wydarzenia kierowane dla tak określonej grupy odbiorców (żeby nie szukać daleko np. ten dzisiejszy "narodowy" mecz z Węgrami).
Z innej beczki wcale nie jest powiedziane że ktoś kto zostanie "tam" zwerbowany był chociaż raz "tu" znaczy się na na stronce RO.pl (trudno dać wiarę ale i tacy mogą się znaleźć, przynajmniej statystycznie).
Na sam koniec pewnie jeden z głównych powodów odmowy - gdyby ten kanał stworzył na początku RO Nasz Ojciec Założyciel (czytaj Goral), albo któryś z jego przybocznych Head Adminów to wszyscy ochoczo dołączaliby do tego zacnego grona, ale że kanał po tak dłuuuugim czasie założył sobie ktoś inny dla większości kontrowersyjny Sharik, to już jest to passe, chociaż pomysł dobry to inicjator się nie podoba (i tutaj myśl pewnie się przewija - kurde przecież ja to mogłem zrobić, ale że nie ja to niech się "kochają"). Tak to w większości przypadków zapewne funkcjonuje i jest to bardzo smutne, no ale cóż Polacy tak już mają, taka ich "uroda"...

Yab_PL

  • Guest
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #13 on: 31 August 2008, 14:04:50 »
Quote
ShariK PL :
Tak jak pisze w newsie, grupa powstało  celach statyczno-poznawczych  aby sprawdzić jka dużo polaków gra w RO.

ok, to jak juz zbierzesz dane to mozesz uderzac do mnie. Moge ci pomoc w obliczeniach statystycznych. Jaki przedzial ufnosci? Standardowe 95% czy wiecej? Teraz nie ma mnie na miejscu, ale jak zajade to moze gdzies wygrzebie wzor na liczebnosc proby.

@Bartbear - ale czy wlasnie nie w takich celach sluzy TA strona i TO forum ktore aktualnie czytasz?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Grupa Red Orchestra polish squad
« Reply #14 on: 31 August 2008, 14:11:26 »
@Yab

Quote

Z innej beczki wcale nie jest powiedziane że ktoś kto zostanie "tam" zwerbowany był chociaż raz "tu" znaczy się na na stronce RO.pl (trudno dać wiarę ale i tacy mogą się znaleźć, przynajmniej statystycznie).


:)

Strona służy o ile wiedzą o niej wszyscy, a z grupką na steamie szansa ta się powiększa (nie podam wzoru o ile ;p)