Author Topic: AlteZiegelei - problem przy wczytaniu.  (Read 3840 times)

Indy

  • Guest
AlteZiegelei - problem przy wczytaniu.
« on: 14 August 2008, 23:39:31 »
Nie wiem czemu ale przy ładowaniu się tej mapy gra mi się wyłącza i wyskakuje bląd. Miał ktoś coś takiego?

tinus

  • Guest
AlteZiegelei - problem przy wczytaniu.
« Reply #1 on: 17 August 2008, 13:40:12 »
Tak miałem problem z Alte jak się pojawiło  bodajże B66 bo z wcześniejszymi wersjami było o.k..Pozmieniałem coś w pliku konfiguracyjnym tylko nie pamiętam co i kłopot znikł

Indy

  • Guest
AlteZiegelei - problem przy wczytaniu.
« Reply #2 on: 17 August 2008, 22:25:38 »
Bardzo byś mi pomógł jak napisałbyś co zmienić bo akurat mam ten sam problem a srewer AB Mod jest chyba najlepszy.

tinus

  • Guest
AlteZiegelei - problem przy wczytaniu.
« Reply #3 on: 17 August 2008, 22:50:29 »
Może zróbmy tak ze podeśle ci swój plik konfiguracyjny i sobie porównasz co i jak bo nie jestem w stanie sobie przypomnieć jakie parametry zmieniałem w tym pliku albo zamienisz swój config na mój i zobaczysz czy działa inaczej nie jestem wstanie ci pomóc

Indy

  • Guest
AlteZiegelei - problem przy wczytaniu.
« Reply #4 on: 17 August 2008, 23:15:56 »
I ja takie rozwiązanie chciałem zaproponować jak byś mógł to wyślij mi mailem ten pliczek. Dziękuje Ci bardzo

tinus

  • Guest
AlteZiegelei - problem przy wczytaniu.
« Reply #5 on: 18 August 2008, 10:17:30 »
Indy podaj mail do siebie na priv. to ci podeśle ten pliczek. Coś mi świta co moglem pozmieniać raczej na stówę w   [D3DDrv.D3DRenderDevice] linijka MaxPixelShaderVersion=mialem jakas abstrakcyjna wartość zmieniłem na 3 bo taka wersje shaderow obsługuje moja karta graficzna.

Indy

  • Guest
AlteZiegelei - problem przy wczytaniu.
« Reply #6 on: 21 August 2008, 14:15:15 »
Tak działa mi i jest wszystko wporządku. Było to co piszesz miałem 255 i zmieniłaem na 3 :) dzięki za pomoc.