Author Topic: Domowej Roboty Panzerfaust  (Read 2436 times)

Kurt

  • Guest
Domowej Roboty Panzerfaust
« on: 10 August 2008, 21:31:53 »
http://pl.youtube.com/watch?v=y34o-MMQUu4&feature=related

Widziałem już wyrzutnie ziemniaków, ale takiego czegoś jeszcze nie. Jak ktoś mi powie jak to zrobić to dostanie odemnie internetowego cukierka. Najbardziej złożony z tego wszystkiego jest chyba pocisk... .

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Domowej Roboty Panzerfaust
« Reply #1 on: 11 August 2008, 20:26:18 »
Czytałem z gazetach "historia polski" i pisało tam, że w chwili przed wybuchem powstania w getcie Warszawskim w 1943 roku, każdy członek miał przy sobie pistolet, granat i... umiał przygotowywać ładunki wybuchowe domowej roboty. Hmmm ale ze pacerzownicą, zajumaj rurę kanalizacyjną :).

Ale o wiele prostrzy jest moździerz mojej roboty. Poszukaj jakąś rurę o dł. minimum 100 cm i 10 cm średnicy. Następnie kup colę 250 ml, otwórz nakrętkę, włóż do niej tabletki rozpuszczalne z witaminą C vibovit, szybko zakręć i wrzuć do lufy. :D

Przewidywana odległość: 10 m

Kurt

  • Guest
Domowej Roboty Panzerfaust
« Reply #2 on: 12 August 2008, 22:50:25 »
Razem z kolegą zrobiliśmy Spud-Gun'a, nie wiem czy wiesz co to jest, ale uwierz: hardcore. Potrzebne rzeczy:
- Rura PVC 1,25m (5cm średnicy)
- Zakrętka rury 5cm
- Dezodorant
- Zapalniczka kuchenna
- Ziemniak
Robisz tak: rure zatykasz z jednej strony i robisz w zatyczce dziurkę. W dziurkę wtykasz zapalniczkę kuchenną. Teraz tak: to lufy dajesz 4-6 sekundowe psiknięcie dezodorantem i zatykasz ziemniakiem. Klikasz zapalniczkę i ziemniak leci :).

Tutaj na filmiku jest to coś w rodzaju rakiety i nie wiem jak takie coś zrobić...

Guz

  • Guest
Domowej Roboty Panzerfaust
« Reply #3 on: 13 August 2008, 01:17:42 »