Author Topic: MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..  (Read 7549 times)

wisnia

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« on: 21 July 2008, 10:07:15 »
Mam małe pytanko, może głupie, ale stary już jestem i nie znam się na tych wszystkich alfach, betach i numerkach .
Czy te mody wymienione w tytule i to co możemy ściągać to finalne produkty ? Bo mam wrażenie, że przy wszystkich wciąż praca trwa i jej końcem będzie "normalna pudełkowa" gra , tak jak np RO ... Wytłumacz mi to któryś proszę, bo nie wiem czy mam to wszystko ściągać i bez przerwy aktualizować czy też poczekać i kupić za te 10-20 $ finalny produkt. W tej chwili mam zainstalowany CC ale wciąż tam dużo błędów. Miałem jakiś czas MN ale nikt tam nie bywał. Z tego powodu nie wiem czy instalować DH... bo może brak zainteresowania graczy tymi modami spowodowany jest właśnie tym , że to co ściągami i w co gramy to tylko taka "reklama" , próbka ?

Z góry dzięki za odpowiedz ...

Wawer

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #1 on: 21 July 2008, 10:30:10 »
To są bety, wciąż poprawiane. Zapewne będą finalne wersje ale nie sprzedawane w pudełkach tylko za free.

Jeśli zaś zastanawiasz się czy warto zassac DH, w sytuacji gdy rozczarowały Cię poprzednie mody powiem, że ...warto. To w mojej opinii najlepiej dopracowany i najciekawszy z modów. Gra w to sporo osób - są serwery gdzie jest po 50 osób.

Apos

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #2 on: 21 July 2008, 10:32:20 »
Mody są tworzone przez graczy dla graczy i są bezpłatnym produktem, amatorską produkcją tzw. hobbistyczną. Masz rację - posiadają masę błędów, z którymi autorzy modów walczą mniej lub bardziej skutecznie, przez co musimy ściągać ręcznie wszelkie aktualizacje.

Mati

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #3 on: 21 July 2008, 10:34:45 »
Wszystkie te mody, który wymieniłeś w tytule to open bety tychże dodatków. Na razie wszystkie dodatki są w trakcie naprawiania bugów, dodawania nowych funkcji itp., itd. więc dlatego są to bety. Finalne wersje najprawdopodobniej wyjdą, ale nie wiadomo kiedy i nie będą to odrębne wersje gier. Wszystkie mody są i będą za darmo.

Czy masz ściągać? Musisz sam sobie na to pytanie odpowiedzieć. Nie będziesz wiedział jak coś smakuje gdy tego nie spróbujesz. Wszystkie pliki, które są potrzebne masz w downloadzie.

cichy.

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #4 on: 21 July 2008, 11:07:07 »
mody są w plikach :)

Każdy mod jest ciekawy ale przedstawia różny poziom dopracowania. Póki co najbardziej dopracowany jest chyba Darkest Hour i ma on jak narazie najlepszy klimat ( mapa Foy wymiata). Mi najbardziej spodobał się Mare Nostrum (ahh te Marlen Marlen ;D... muszą go jeszcze dopracować) .

Ściągaj DH i graj, zabawa jest przednia. Czasem gra się nawet lepiej niż w oryginalne RO. :)

gustavo

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #5 on: 21 July 2008, 11:50:56 »
Grałem we wszyskie mody i popieram MN dobry pomysł ale kiszka z wykonaniem i puste serwery:(, Darkest Hour jest jak na razie "najpopularniejszy" na serwerach, ale czy lepszy do CC:? no nie wiem.

Wawer

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #6 on: 21 July 2008, 12:41:09 »
Gdyby wszystkie mody były bardziej zintegrowane z grą byłoby im łatwiej się przebić. A tak właściwie tylko w DH ludzie grają, mimo, że CC jako jedyny może być odpalany z poziomu RO.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #7 on: 21 July 2008, 16:07:08 »
I tak nikt nie gra w CC, według mojego puntu widzenia.

wisnia

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #8 on: 21 July 2008, 16:34:02 »
Ach, bardzo dziękuję za tak liczny odzew. Rozjaśniliście moją starą mózgownicę. Z tego co piszecie wnioskuję, że niektóre mody takie jak na przykład CC mogą nie doczekać się nigdy finału ze względu na brak zainteresowania .. a szkoda by było. Ja osobiście grałem najwięcej w CC i muszę powiedzieć, że jak dla mnie to zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Takie dodatki propagują zapomniane nieco przez historię fakty wojenne, a właśnie dzięki CC zainteresowałem się bardziej tematem sojuszników III rzeszy. Mam nadzieję, że Twórcy tego modu doprowadzą sprawę do szczęśliwego zakończenia i że gracze docenią ich pracę. Osobiście jest mi trochę żal tego modu i tego że nikt w niego nie gra. Tym bardziej ,że jak wspomnieliście wcześniej odpala się go z poziomu RO i jest to bardzo wygodne. Powinno to skutkować jego popularnością a jednak po okresie kiedy na serwerach CC bywało sporo ludzi obecnie są pustki ... Może to wina błędów, albo przeciągających się prac ... Co do MN - miałem go u siebie przez kilka tygodni, ale do czasu przymusowej reinstalacji RO niestety nie udało mi się rozegrać jakiejś większej rozgrywki, dlatego trudno mi się wypowiadać na temat jego dopracowania technicznego. Po reinstalacji nie instalowałem już MN, ze względu właśnie na brak chętnych do gry. Ale muszę przyznać, że z coraz większym zaciekawieniem śledzę to co robią jego Twórcy i chyba w najbliższym czasie poświęcę trochę czasu na jego instalację. Może temat jednak się rozkręci ?... Co do DH, to zniechęcony poprzednimi przygodami z brakiem przeciwników do gry w CC i MN wogóle odpuściłem ten temat. Z tego co piszecie i co można zobaczyć na stronie DH wygląda jednak na to, że może z niego wyrosnąć drugie RO.
I na koniec jeszcze jedno. Trochę zmartwiło mnie, że nie będzie pudełkowych wersji. Wiadomo, pieniądze to najlepszy bodziec do pracy. Nie jestem Rockefelerem, ale parę groszy wysupłałbym żeby zdopingować chłopaków do dalszych wysiłków. Czy któryś z Was Panowie zna jakieś pewne sposoby na za przeproszeniem sponsoring takich osób jak twórcy wspomnianych modów ? Mówiąc pewne mam na myśli takie, żeby pieniądze trafiły do nich a nie na jakieś internetowe kasyna :) Pozdrawiam

BIA Radzio

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #9 on: 24 July 2008, 18:03:15 »
Ludzie DH i DH naj naj naj ...Mare nostrum to według mnie bedzie najlepiej zrobiony mod ....modle sie o to normalnie !! ciekawy teatr działan czesto pomijany w historii i nazywany drugorzednym ....nie musze pisac co by sie stało gdyby niemcy i włosi wygrali w afryce ..!!!ale wracajac do Moda narazie jest to co jest ale mapy i klimacik afrykanski jest w deche głosy wojaków lepiej zgrane i widac roznice w akcencie aliantow ..proponuje dzis o 20.pograc w MN co wy na to !!!! moze twórcy zobacza kogos na serwie i  przyspiesza prace ..!!!:D

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #10 on: 24 July 2008, 18:09:01 »
Jestem za, czasami chcę se pograć w MN ale nie ma z kim. Dzisiaj mój klan ma trening to możemy się przyłączyć jak ludu się zbierze.

wisnia

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #11 on: 26 July 2008, 11:18:26 »
Ach.. za późno tu zajrzałem , chętnie dołączyłbym do Was. A może ustalimy jakiś oficjalny dzień MN i godzinę kiedy w miarę możliwości będziemy się spotykać na serwerach MN ? Gorąco popieram pomysł Radzia i również uważam że regularne zaglądanie na serwery zmobilizuje Panów od modów do dalszej pracy ! Co Wy na to ? Np poniedziałek od 20 dzień MN, środa od 20 dzień CC, a piątek 20 dzień DH :)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #12 on: 08 June 2009, 14:10:46 »
Ostatnio scena RO wyczekuje premiery Darknest Hour 3.0, a tym czasem przegapiono nowości z Mare Nostrum. Już od 4 czerwca na stronie modu można znaleźć film prezentujący karabin ppanc. Boys i pistolet Browning HP. Oprócz tego można znaleźć informacje o przygotowywanej mapie poświęconej inwazji na Krete. Udostępniono między innymi obrazek przedstawiający niemieckiego spadochroniarza. Zaś na forum można znaleźć obrazek nowego żołnierza włoskiego.

http://www.marenostrumgame.com/index.php
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Sojuz_PL

  • Guest
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #13 on: 08 June 2009, 19:39:34 »
Oooo fajnie :]
Mare Nostrum to jeden z bardziej udanych modów jak dla mnie. Gra sie w niego bardzo przyjemnie.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
MN , DH, CC i co tam jeszcze jest ..
« Reply #14 on: 19 June 2009, 21:59:03 »
Twórcy MN zamieścili następny film tym razem przedstawiający broń włoską. Szkoda że na naszym serwisie nie pojawiają się żadne Newsy z tym modem związane, a jedynie promowany jest Darknest Hour :( .
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"