Author Topic: Zmiana regulaminu forum  (Read 6977 times)

boby7

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« on: 19 July 2008, 14:08:35 »
Kłaniam się!
Wnoszę o zmianę regulaminu forum.
Moim zdaniem w regulaminie powinien znaleźć się zapis o utracie dostępu do forum użytkownika, któremu udowodniono używanie tzw. czitów.
Zakaz dostępu do forum powinien dotyczyć też osób, które same się do tego przyznają.
Admini powinni też dołożyć wszelkich starań, by uniemożliwić takim osobnikom próbę powrotu na forum.
Z poważaniem,
makowa_panienka.

plonek

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #1 on: 19 July 2008, 15:20:43 »
bubu7 zastanow sie co piszesz ;p

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Zmiana regulaminu forum
« Reply #2 on: 19 July 2008, 16:32:15 »
Zasady działania w tym także Regulamin ustanawia Goral więc tylko On jest władny do zmian, reszta się podporządkowuje.

Apos

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #3 on: 19 July 2008, 19:10:45 »
Quote
BartBear_[PL] :
Zasady działania w tym także Regulamin ustanawia Goral więc tylko On jest władny do zmian, reszta się podporządkowuje.


BartBear, piszesz tak jakby Tobie w ogóle nie przeszkadzało to, że cheaterzy robią co chcą na polskiej scenie - mogą cheatować, łamać zasady, wyzywać innych oraz robić z siebie idiotów. Nie rozumiem takiego podejścia w którym toleruje się osoby które cheatują bądź exploitują. Gdyby plonek, przyszedł do Twojego mieszkania i ukradł Ci lodówkę lub telewizor to też byś mówił, że nic się nie stało? Ip plonka jest znane, więc jaki problem by go nie zbanować wszędzie gdzie się da? Sprawa jest przecież oczywista i imo Goral zrozumie o co chodzi.

AdikPL

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #4 on: 19 July 2008, 19:40:17 »
rejestracja na forum traw 1 minute - resztę dopowiedzcie sobie sami

Apos

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #5 on: 19 July 2008, 19:47:29 »
Quote
AdikPL :
rejestracja na forum traw 1 minute - resztę dopowiedzcie sobie sami


Nie każdy ma zmienne IP. Poza tym liczy się fakt, czy admini popierają cheaterów czy nie.

Goral

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #6 on: 19 July 2008, 23:04:51 »
Widziałeś kiedyś, żeby kogoś złapanego na kradzieży w sklepie nie wpuszczano go gdziekolwiek?
Cziter powinien utracić dostęp do serwera, na którym go złapano lub innych serwerach, które się wymieniają danymi oszustów.
Dostęp do forum zabierany jest tym, co naruszaja zasady forum, a nie gry.

Biały Orzeł

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #7 on: 19 July 2008, 23:37:39 »
Beton.Cheatowanie to skur... i powinno być tępione bezwzględnie.

plonek

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #8 on: 19 July 2008, 23:43:13 »
ta zbanujcie mnie bo pisze posty na cheatach :D

Biały Orzeł

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #9 on: 19 July 2008, 23:48:34 »
Denerwująca jest w ogóle twoja obecność.Pojawiając się na tym forum obrażasz nas wszystkich.Zachowaj resztki godności, idź sobie stąd i spróbuj od nowa.

---
Post wyedytowany, mam funkcjonować prawidłowo więc to czynię (mogłem zmazać ale uczyniłoby to "dyskusję" nieczytelną).

BTW upomnienie pisemne za to co było przed edycją =>Regulamin dotyczy każdego :)
Następnym razem tak upragnione przez Was warningi pojadą (notuję sobie kto ma u mnie żółte kartki).

plonek

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #10 on: 19 July 2008, 23:50:18 »
ja nie musze probowac od nowa, bo szczerze mowiac nawetna chwile nie przestalem grac w RO... ten ban to byla tylko szybka przesiadka na drugie konto ;p

Biały Orzeł

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #11 on: 19 July 2008, 23:51:47 »
Dzieciaku...nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi.

Chupacabras84

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #12 on: 20 July 2008, 08:05:16 »
Że też komuś sie chce to jeszcze wałkować :O_o

kryszek

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #13 on: 20 July 2008, 19:20:19 »
Nie Czupas nie chce się nikomu tego wałkowac, ale i bywają na świecie dzieciaki z problemami, którym najlepiej by było pomóc.

plonek

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #14 on: 20 July 2008, 19:52:03 »
Quote
kryszek :
Nie Czupas nie chce się nikomu tego wałkowac, ale i bywają na świecie dzieciaki z problemami, którym najlepiej by było pomóc.


tak piz.... ekhm kryszek nalezaloby  ci pomoc ale jedyna wyjscie dla ciebie to klamka i sznurek^^